Jump to content

[EVOQUE] HarDcore [UA]

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About [EVOQUE] HarDcore [UA]

 • Birthday 09/06/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Червоноград
 • Interests
  Волейбол
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Arizona: Yuma
 • EU Garage Location
  Poland: Krakow
 • Known languages
  English, Russian, Ukraine, Deutch

Recent Profile Visitors

2895 profile views

[EVOQUE] HarDcore [UA]'s Achievements

5

Reputation

 1. ВВажное замечание для нашего сообщества моддеров. Новость из блога SCS Software.

  Из-за появления модов с наборами наших наград за события World of Trucks и предметов инвентаря Steam - мы чувствуем необходимость уточнить нашу политику.

  Видеть бесчисленные моды для наших игр здорово, и мы рады, что так много талантливых людей вкладывают свое время в настройку, улучшение или создание нового контента, но есть пределы того, что хорошо, а что нет. Простое копирование нашего контента, без внесения каких-либо значимых изменений (и без того, чтобы мод DLC был надежным в случае контента DLC), абсолютно не подходит. Модификации инвентаря Steam не являются ни тем, ни другим. Эти предметы предназначены и должны оставаться такими, какими-то особенными, что не у всех есть, а также являются частью Steam рынка Valve.

  Это ограничение не должно навредить нашему великому сообществу моддеров, оно строго защищает ценность указанных предметов. Каждый из них должен быть получен в качестве награды за время, потраченное на наши многочисленные события WoTr, или в конечном итоге куплен у кого-то, кто заработал их таким образом.

  Пока что мы запретили некоторые из этих модов, и некоторые авторы были предупреждены. Отныне мы будем воспринимать эти моды как прямое нарушение прав собственности и будем реагировать соответствующим образом.

  Мы создали тему для вопросов об этом - если таковые имеются - на нашем форуме. Мы не будем отвечать на вопросы, касающиеся этого ограничения, где-либо еще.

  eXDCdVC6Uz8.jpg

 2. Народ, що робить коли злетів генератор і немає резервного коду?
 3. SCS On The Road 2019

  Розпочався новий рік і настав час планувати новий сезон нашого туристичного календаря. Ми хотіли б бути ще більш активними у подорожах по світу та відвідуванню виставок і подій в індустрії ігор та транспорту. З тих пір, як ми побудували наш власний SCS Sim Trailer, вплив фактор що ми можемо доставити на різноманітних показах виросли масово! Перебуваючи на дорозі, ми можемо зустрітися з багатьма з наших спільнот і перетнути шляхи з широким колом представників промисловості, що може призвести до нових та цікавих можливостей.

  Скрізь, де ми відвідуємо, ми завжди зустрічаємося з позитивними відгуками. Особливо якщо ми приносимо разом наш Sim Trailer, ми завжди маємо дуже багато відвідувачів зацікавлених у пробуючих наших іграх на наших рухах місцях або бажаючих зустріти з нашим Екіпажем Дороги. І ми любимо зустрічатися з вами! Тому ми подумали, що було б добре заздалегідь повідомити нашу фан-базу і поділитися з вами нашим попереднім календарем подій.

  А до 2019 року ми маємо цілий список подій, які потрібно відвідати. Майте на увазі, що деякі з цих подій все ще планується, і, можливо, зміни вносяться до нашого графіка. Ми не можемо зробити це скрізь з Sim Trailer, є тільки надто багато місць поїхати, упаковані надто тісно у календарі. Ми розраховуємо організувати деякі шоу в партнерстві з нашими друзями з транспортної галузі, але в будь-якому випадку, основна команда з СКС повинна брати участь у всіх подіях, перелічених нижче. Слідкуйте за нашими блогами та профілями в соціальних мережах, і ми продовжимо оновлення.

  Перегляньте наш поточний графік нижче, ми можемо подорожувати до події поруч з вами!

  Минулого року ми також звернулися за допомогою до деяких з наших місцевих шанувальників, які готові допомогти нам у деяких з цих подій. Ми вважаємо, що це чудовий спосіб з'єднатися з кількома нашими найвірнішими шанувальниками і запропонувати їм унікальний (а також платний) досвід.

  Якщо ви хочете стати частиною нашої команди на вихідні, будь ласка, повідомте нам про це. Успішні кандидати - це 18+, носії мови регіону, які мають великі соціальні навички, вони повинні бути досвідченими гравцями наших ігор та активними членами фан-спільноти, в ідеалі з історією участі в наших бетах або, можливо, визнаними. творців спільноти моддінгу.

  scs_on_the_road_blog_banner.jpg

  road-calendar_blog.jpg

 4. Thanks for this great feature
 5. Американський симулятор вантажівки - Вашингтон

  У нещодавній публікації блогу, ми дражнили вас з партією скріншотів з майбутнього розширення карти для американського симулятора вантажівки. У той же час, ми обіцяли офіційне підтвердження держави, яку більшість з вас дійсно встигла визнати дуже швидко. Це було для нас дуже задовільним, оскільки це підтвердження нашого прагнення наблизити віртуальний світ до реального світу.

  Держава Вашингтона стане іншим місцем призначення на території США. Вибір цієї території був логічним і відтепер пов'язаний з нашим прагненням охопити Західне узбережжя і створити міцний плацдарм для майбутніх розширень. Цей крок також відкриває весь мальовничий прибережний маршрут США 101. Його північна територія, звичайно, буде частиною Вашингтонського DLC, і ви зможете зрозуміти можливість проїхати його з півдня на північ або навпаки. Ми вже спробували, і це чудово!

  Як і будь-який штат США, Вашингтон має власну душу і почуття. Ми зосередилися на типових ландшафтах, поселеннях, промисловості, містах і портах. Все, що ми зробили досі, перевищує наші очікування, і ми додали автентичного досвіду з Вашингтонського перевезення. Поступово, до випуску карт розширення пізніше цього року, ви можете з нетерпінням чекати більше WA-тематичних спеціалізованих блогів-статей та статей, що супроводжуються скріншотами, що відображають прогрес розвитку.

   

  1. [ATL] VLAD (UA)

   [ATL] VLAD (UA)

   Юра, а ты разве турецкий знаешь?

  2. [EVOQUE] HarDcore [UA]

   [EVOQUE] HarDcore [UA]

   @[ATL] VLAD (UA) And what is the matter to you before?

 6. I wish you success in developing a company, but you need to be interested in something. Well, that's just my personal opinion
 7. @woken You must abandon all beta versions
 8. As for me, the winter mode is not as cool as it seems at first glance. He has many disadvantages. You must abandon all beta versions
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.