Jump to content

Silent Death_53

Members
 • Content Count

  424
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

239 Sunday Driver

About Silent Death_53

 • Rank
  7t Cars
 • Birthday July 21

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rize / Turkey
 • Interests
  I play ETS2 for a long time and I love to help.
 • Virtual Trucking Company
  Forza Trucking Company
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Arizona: Kingman
 • EU Garage Location
  France: Calais
 • Known languages
  Turkish, English and German.

External Websites

Recent Profile Visitors

2319 profile views
 1. Silent Death_53

  Truckers.FM - We have to thank you!

  We thank you for developing such a radio for us. Congratulations and good luck!
 2. Silent Death_53

  How has TruckersMP impacted your life?

  Hello! I love to play simulation game, especially in truck games. After trying the demo version of Ets2, I decided that the game was nice for me. Then I bought Ets2 and installed TMP. I joined Discord and the forum page. I've made new friends here, it's good to explore places to chat. I also developed my English and German language. This is a good thing. Thanks to TMP for providing such an opportunity.
 3. Silent Death_53

  Europe 4 sunucusu

  Merhaba Evet, eu4 sunucusunda çarpma yoktur, oyuncular birbirlerinin içinden geçebilirler. Yolda'ki kastinizdan emniyet şeridinde veya kenara çekmek ise admin size kick/ban atamaz. Yolun'da ki diğer kastiniz yolun tam ortasiysa da orada da sıkıntı olmayacağını düşünüyorum çünkü eu4'de oyuncular birbirleri içinden geçebildiği için yolu bloklama, oyunculari herhangi bir tehlikeye atma gibi bir sorun olmadığı admin'in size kick/ban atmayacağını düşünüyorum.
 4. Silent Death_53

  Which You Prefer ? DLC New Mexico vs Oregan.

  New mexico because it looks better. Have a nice day!
 5. Welcome Back!

  1. MrCipr

   MrCipr

   Thank you <3

 6. Merhaba! Tır'ınızın ban'lık olup olmadığını kesin bir şekilde öğrenmek için https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/620-new-questions/ 'da sorabilirsiniz veya bu konu hakkında feedback gönderebilirsiniz. İyi günler!
 7. Silent Death_53

  Yeni Tasarımıyla Iveco

  Bu konuda yorum'u Sayın Selim bey ( @-VOYVODA-) e bırakmak lazım adam yılların Iveco şöförü sonuçta Dip Not: Benim fikrimce, Pek'de iyi değil ama Selim abi ne derse o
 8. Silent Death_53

  3D Printed Switch Panel

  Looks great. Thanks for working. Not now, but I'm gonna try it one day.
 9. Silent Death_53

  How much kilometers driven you have ?

  It's about 25,000km. I use a Volvo.
 10. Silent Death_53

  ats

  Merhaba! TMP Launcher'ini silip tekrardan yüklemelisiniz ki bunu yaparken de "ATS" seçeneğini seçmeyi unutmayınız. Daha sonra TMP hesabınıza gidin Profıl> Ayarlar> Bağlı oyunlar/DLC kısmı var(profili düzenle'nin yanında) Oradan oyunları kontrol et diyerek "ATS"yi ekleyiniz (Unutmayınız oradan Ats'yi eklemeniz için Ats'yi en az 2 saat (süreyi kendiniz tutun bazen steam'de ki oynama süreniz uyuşmuyor olabilir)oynamış olmanız gerekmektedir.) İyi Günler!
 11. Silent Death_53

  Bu Tır Ban Sebebi Mi

  Merhaba! Bu tır'da bir sıkıntı yoktur ki yukarıda da aynı cevabı vermişler. Gene de emin olmak isterseniz Buradan feedback atarak sorabilirsiniz. İyi Günler!
 12. Silent Death_53

  Ban Sebebi Mi

  Merhaba! Kesin ve net bir cevap için Buradan feedback atarak sormalısınız. İyi Günler!
 13. Silent Death_53

  hesap

  Merhaba! Hesabınız'ın aktif olarak görülmesi için hesabı açtığınızda gelen e-posta'yı onaylamanız gerekmektedir. Yapmadıysanız ve hesabınız aktif olarak görülmediyse de bir sorun olmayacaktır. İyi Günler!
 14. Merhaba! Bu sorun bende de oluyor ve internet vs. ile alakalı olduğunu pek sanmıyorum. Oyundan çıkıp tekrar girmeniz halinde düzelecektir. Hala düzelmez ise modem'i kapatıp biraz bekleyin ve daha sonra açın, oyun'a tekrardan giriniz. Bunlar kesin bir çözüm değil o anlık bir çözümdür yani modem'i kapatıp tekrardan açtınız diye kalıcı olarak "unreliable connection" hatası bir daha karşınıza gelmeyecek diye bir şey yoktur, tekrar karşınıza gelecektir tabiki ama dediğimi hata aldığınızda yapın düzelecektir. İyi Günler!
×