Jump to content

TobiV13

Retired Team Member
聽TruckersMP Profile
  • Posts

    15
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by TobiV13

  1. Did You know that a jiffy is an actual measurement of time?
  2. No, no. Gratulacje聽馃槑馃憦

  3. TobiV13

    Skarga

    Je艣li posiadasz jaki艣 dow贸d na gracza (zdj臋cie albo filmik), mo偶esz z艂o偶y膰 na niego report (zg艂oszenie) pod tym linkiem: https://truckersmp.com/reports Po prawej stronie b臋dziesz mia艂 przycisk "New report". Tam b臋dziesz m贸g艂 wype艂ni膰 formularz i dostarczy膰 dow贸d przeciwko graczowi.
  4. Currently EU Servers are plagued by those god damned Turkeys. They can't drive, ram everyone, break every rule possible, flood the chat with their impossible to understand blabbering and ruin this game. I suggest ban them from EU Servers and make separate TUR Server for them, because this game is now very annoying and not fun, it's a real plague...
  5. Tak, zdarzy艂o mi si臋 co艣 takiego niedawno. Kupi艂em 5 losowych kluczy, z czego 2 by艂y "powt贸rkowe" (mia艂em ju偶 takie gry w bibliotece). Nie chc膮c marnowa膰 klucza i pieni臋dzy, poprosi艂em koleg臋, 偶eby sprawdzi艂, czy klucz nadal jest aktywny, mimo tego, 偶e go wprowadzi艂em ("przetestowa艂em"). Ku naszemu zdziwieniu klucz zadzia艂a艂 i kolega otrzyma艂 ode mnie za darmo dwie nawet fajne gierki
  6. Je艣li o mnie chodzi, to jestem za. Temat z kierowcami jest obszerny, wi臋c przyda艂by si臋 taki spis w stylu "Hall of Fame" i "Hall of Shame"
  7. Dobry pomys艂. Wp艂yn臋艂oby to nieco na wydajno艣膰 na s艂abszych sprz臋tach. Jestem jak najbardziej za!
  8. Nieg艂upie by艂oby przygotowa膰 aktualizacj臋 i zamiast wprowadza膰 j膮 od r臋ki, op贸藕ni膰 j膮 o par臋 godzin i doda膰 info gdzie艣, 偶e aktualizacja jest gotowa do wprowadzenia i zostanie wdro偶ona tego dnia i o tej godzinie.
  9. No dobra, m贸j b艂膮d. W t艂umie tych lokalnych marek typu Kenworth, Peterbilt i podobnych (te exclusive'y dla USA) nie zauwa偶y艂em Volvo.
  10. TobiV13

    Ats

    Troch臋 kapa, 偶e daj膮 taki ma艂y teren w podstawce. Mo偶e (ale nie musi) to nieco odstraszy膰 potencjalnych nowych graczy. W ETS2 mamy dost臋pny do艣膰 ogromny obszar, a DLC rozszerza to o Skandynawi臋 oraz cz臋艣膰 wschodniej Europy (te偶 niez艂y kawa艂ek mapy do zwiedzenia). 艁膮cznie DLC dodaj膮, no imponuj膮cy obszar w por贸wnaniu do ATS, gdzie w podstawce mamy bardzo ma艂y obszar, kt贸ry szybko si臋 zwiedzi w 100%, a p艂atne DLC, kt贸re dodaj膮 poszczeg贸lne stany mog膮 si臋 nie spodoba膰 niekt贸rym. Tak by艂o w przypadku DLC do Battlefield贸w. Wiele os贸b do dzi艣 hejtuje EA za to, w jaki spos贸b zrobili rozszerzenia do Battlefielda 3. Tutaj mo偶e (ale nie musi) si臋 to powt贸rzy膰. C贸偶, pozosta艂o nam tylko czeka膰 i modli膰 si臋 o nisk膮 cen臋 tych dodatkowych Stan贸w.
  11. Jak planujesz zakup z zewn臋trznych 藕r贸de艂, jak np. s艂ynne G2A (jak niedozwolona reklama to sorki, prosz臋 nie bi膰), to upewniaj si臋, 偶e kupujesz Gifta. Wtedy mo偶esz sobie zostawi膰 go w ekwipunku i nie b臋dziesz musia艂 si臋 obawia膰, 偶e klucz jest nieaktywny. No i osoba, kt贸ra otrzyma t臋 gr臋 od Ciebie b臋dzie mia艂a wi臋ksz膮 pewno艣膰, 偶e nie oszukasz jej, gdy偶 gift b臋dzie widoczny w Twoim ekwipunku
  12. Wersja zar贸wno 32, jak i 64 bitowa nie ma u mnie problem贸w z nak艂adk膮 Steam. Nawet, jak uruchomi臋 z opcj膮 Dx / OpenGL. Brak problem贸w. Co do Overwolfa, to s膮dz臋, i偶 najpierw musi by膰 od tw贸rc贸w wypuszczony patch, kt贸ry b臋dzie wspiera艂 ATSa. A to troch臋 potrwa.
  13. Nowe ci臋偶ar贸wki w ATS? Okej, brzmi nie藕le. Ale Volvo? Nie s膮dz臋. Pami臋taj, 偶e to 'Murica. Wi臋c Volvo si臋 raczej nie pojawi. Nie w ATS. Musisz pami臋ta膰, by proponowa膰 ci臋偶ar贸wki, kt贸re s膮 fizycznie dystrybuowane w USA.
  14. Fraps jest przeze mnie niezalecany ze wzgl臋du na ogromne rozmiary plik贸w. Bardzo trudno potem to gdzie艣 wstawi膰, np. na YouTube kr贸tki 10 min filmik mo偶e zaj膮膰 nawet 20 godzin. I m贸wi臋 tu o przyzwoitym 艂膮czu bez lag贸w niezale偶nie od miejsca.
  15. @up Widzia艂em na jakim艣 streamie, jak Admin rozdawa艂 bany zas艂u偶onym. Nie, nie sprawdza艂 on wtedy ile kto ma ban贸w na koncie. Jednak偶e teraz MO呕E (ale nie musi, nie wiem nic na ten temat) si臋 to zmieni膰 i Admin b臋dzie mia艂 wgl膮d w histori臋 ban贸w (np. kr贸tki napis informuj膮cy o ilo艣ci, typie i d艂ugo艣ci kar na艂o偶onych na danego gracza).
  16. R贸wnie偶 polecam Raptr, OBS i dodatkowo Camtasia Studio (ale Camtasia chyba p艂atna, pewno艣ci nie mam).
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.