Jump to content

ravdor.

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

About ravdor.

 • Birthday April 14

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice, Śląskie
 • Preferred Trucks
  Renault
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

2,011 profile views

ravdor.'s Achievements

 • One Month Later
 • One Year On
 • Old Timer

Recent Badges

2

Reputation

 1. Witam. Dzisiaj mnie spotkała przykra sytuacja. Gdyż ok. godziny 13.15 jakiś "rusek" włamał mi się na konto (ale wszystko odzyskałem) i wypisywał różne rzeczy przetłumaczone na język polski do moich paru znajomych. W treści wiadomości był jakiś link... I niestety ta osoba, która mi się włamała (nie wiem jakim cudem, bo mam Steam Gurada) sprzedała większość moich rzeczy z ekwipunku ETS 2 i z ATS. I czy jest jakaś szansa abym to odzyskał? PS. Za kasę z tych sprzedanych rzeczy, ten typ co mi się włamał coś kupił i czy byłaby możliwość abym tą kasę odzyskał? A i wiem, że to nie forum do takich spraw, ale wole się pierw dopytać co i jak, zanim napiszę do supportu Steam. PS 2. Hasło zmieniłem, a e-mail i nr tel został taki sam jaki był (nikt nic nie zmieniał). PS 3. Ta osoba, która mi się włamała próbowała też sprzedać mój ostatni zakupiony dodatek do ETS 2 Iberia, ale coś mu nie wyszło. Tych wszystkich rzeczy ani nie sprzedawałem, ani nie kupowałem... 1. https://imgur.com/EvrETyy 2. https://imgur.com/a/w8MDk2H 3. https://imgur.com/IDvWXwG 4. 5.
 2. ravdor.

  ProMods

  Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. I tak temat można zamknąć, miłego dnia :)
 3. ravdor.

  ProMods

  Witam. Zakupiłem ostatnio nowego laptopa i przychodzę z takim pytaniem, czy na tym laptopie pójdzie mi ProMods? Specyfikacja laptopa: Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1650Ti 4GB Procesor: AMD Ryzen 5 4600H @ 4.00 GHz Pamięć: 8 GB
 4. Witam. Mam taki problem, gdy chcę uruchomić TruckersMP to wyskakuje mi błąd, że nie posiadam wersji (1.40.5.1). I problem tkwi w tym, że na Steam w zakładce beta mam ustawione temporary_1_40 - 1.40.x i wszystko powinno działać... Jakby ktoś mi pomógł, to byłbym bardzo wdzięczny.
 5. Witam. Od kilku miesięcy borykam się z takim problemem, że mam lagi w obu grach. Tutaj macie moje ustawienia graficzne w ATS https://imgur.com/a/8tZQWuY (w ETS 2 są takie same) i nawet na takich ustawieniach graficznych FPS'y mi potrafią spaść do 40. Chciałem jeszcze powiedzieć, że niedawno, bo jakoś na początku tego roku na ULTRA ze skalowaniem jakoś 125% miałem 60 FPS. Jeśli byłby mi ktoś w stanie pomóc, to niezmiernie dziękuję! Pozdrawiam! Tutaj macie moją specyfikacje: Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 950M 2GB Procesor: Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ Pamięć: 8 GB
 6. Witam. Czasami borykam się z takim problemem, że w menu ETS 2 i w ATS mam niekiedy 30 fps. Odświeżanie mam ustawione na 60Hz (bo tyle ma mój laptop), a synchronizację pionową mam wyłączoną. Często robię tak, że zmieniam ustawienia odświeżania na domyślne, a potem na 60Hz i po tej zmianie mam te 60 fps. A wiadomo, że tak ciągle nie będę robić, bo to jest monotonne. Jakby mógł ktoś mi pomóc, to bym był bardzo wdzięczny! Pozdrawiam!
 7. Witam. Od kilku miesięcy w ETS 2 jak i w ATS mam spadek FPS do 30 na wysokich. Wcześniej jakoś przed wakacjami miałem po 60-70 FPS w obu grach, ale gdy postanowiłem wrócić po przerwie, to mam stałe 30 FPS. Robiłem spójność plików, obniżyłem teksturę widoczności w lusterkach itp. ale dalej tyle samo FPS mam. A na średnich nie będę grać, bo grafika wtedy paskudnie wygląda. Jakby ktoś pomógł, to bym był bardzo wdzięczny, bo wg. mnie na 30 FPS nie da się grać. Pozdrawiam. A i tu macie moją specyfikację LAPTOPA: Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 950M 2GB Procesor: Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ Pamięć: 8 GB
 8. ravdor.

  Brak profilu

  Już nie ważne. Przez przypadek usunąłem save i muszę od nowa wbijać . Temat do zamknięcia.
 9. ravdor.

  Brak profilu

  Witam. Wczoraj przeinstalowałem ETS 2 i jak wchodzę do gry, to nie ma mojego profilu PS. Nic mi się nie usunęło z moich dokumentów. (Tak miałem go na Steam Cloud). Trochę mi go szkoda, bo miałem na nim 23 lvl i nie chcę go stracić. Ktoś wie jak to naprawić? Z góry dziękuję za pomoc. A i w folderze steam_profiles(1.37.1.74s).bak niby jest tam mój folder z profilem i gdy przerzuciłem go do folderu profiles i w tym moim folderze są tylko notatki jakieś
 10. ravdor.

  Radio

  Witam. Od kilku dni mam problem z radiem w ETS 2/ATS. Problem polega na tym, że gdy włączam byle jakie radio, to normalnie przez jakiś czas gra, a potem jest duża ścinka i nie gra, raz mam też tak że samo się "restartuje" I to mnie troche wkurza, bo nie mogę sobie normalnie radia posłuchać. Jakby ktoś by mi pomógł, to bym był bardzo wdzięczny! PS. Internet mam dobry.
 11. Dobra problem rozwiązany. Muszę wyczyścić kartę graficzną, lub kupić nową. Mam artefakty... PS. Dziękuję wszystkim za pomoc i życzę szczęśliwego nowego roku!
 12. Co to jest te "kulkowanie" ? xD
 13. Mam dokładnie to samo co ten pan:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.