Jump to content

Wersja 0.1.5 została wydana.


Recommended Posts

Tak jak pisalem w innym poscie, kaganiec zostal wlaczony na okres testowy. Podczas tego okresu, admini w kazdej chwili beda mogli narzucic kaganiec dla wybranego uzytkownika poprzez specjalna komende. Jezeli zobaczymy ze jednak jest to samo co kiedys, kaganiec zostanie przywrocony :).

 

 

 

Nic jeszcze nie zostało postanowione. Teraz to tylko trzeba czekać, ażeby dowiedzieć się jaki z tego bajzel wyjdzie. Podejrzewam, że wcześniej czy później kaganiec znów do nas zagości na stałe :)

Link to comment
Share on other sites

O co ten cały płacz VODKA wyraźnie napisał, że to na okres próbny jak będzie źle, to wycofają, a jeśli nie wzrośnie jakoś drastycznie liczba wypadków i trolli, to w czym problem? Nikt Was przecież nie zmusza, by jechać 150km/h...

PS. sam też tyle nie zamierzam jeździć dla jasności  ^_^

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja się ciesze że kaganiec został zdjęty. Jeśli ktoś potrafi jeździć przy 120km/h i zwolnić w miejscach gdzie wiadomo że się nie wyrobi to dlaczego nie? Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do graczy którzy chcą jeździć szybciej mogę podesłać mój filmik z trasy z PL do GB gdzie jeździłem z prędkością 100-130 trzymając się jednego pasa na spokojnie. Pozdrawiam pseudo spinaczy.

51268.jpg

  • Upvote 3

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

A ja się ciesze że kaganiec został zdjęty. Jeśli ktoś potrafi jeździć przy 120km/h i zwolnić w miejscach gdzie wiadomo że się nie wyrobi to dlaczego nie? Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do graczy którzy chcą jeździć szybciej mogę podesłać mój filmik z trasy z PL do GB gdzie jeździłem z prędkością 100-130 trzymając się jednego pasa na spokojnie. Pozdrawiam pseudo spinaczy.

51268.jpg

 

Ale tu nie chodzi o nas czyli porzadnie jezdzacych graczy tylko o trolii ktorzy specjalnie beda sie rozpedzac do maksymalnej predkosci i wbijac sie prosto na nas

  • Upvote 1

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Rzyczywiscie dziala. Ale uwazam o ile jeszcze jazda samym truckiem szybciej w granicach rozsadku jest nawet ok to z naczepa to jest niepowazne

Zawsze są jakieś na to sposoby! :) Na przykład zwiększenie stabilności naczepy. Jeśli dobrze pamiętam to również ustawia się to w ustawieniach rozgrywki.

Link to comment
Share on other sites

Ograniczenie prędkości zostało wyłączone (speedlimiter).

Największy błąd jaki można było popełnić, z tym mp już nigdy nie będzie takie samo, miał być serwer symulacyjny - Zrobi się serwer wyścigowy po autostradach. Zjebaliście sprawę z tą rzeczą i przy okazji straciliście jednego gracza mp.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja się ciesze że kaganiec został zdjęty. Jeśli ktoś potrafi jeździć przy 120km/h i zwolnić w miejscach gdzie wiadomo że się nie wyrobi to dlaczego nie? Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do graczy którzy chcą jeździć szybciej mogę podesłać mój filmik z trasy z PL do GB gdzie jeździłem z prędkością 100-130 trzymając się jednego pasa na spokojnie. Pozdrawiam pseudo spinaczy.

51268.jpg

Jeśli potrafisz jeździć z taką prędkością to jesteś "Super zajebiaszczym pro graczem" ale ilu graczy nieposiada Twoich umiejętności i na pierwszym zakręcie wyleci na czołówkę albo skończy w rowie ??? Powodując u pozostałych "Pro graczy" podniesienie ciśnienia i głośny okrzyk K....A !!! ..... Dziękuje za takie atrakcje podczas przejaźdżki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.