Jump to content

Wersja 0.1.4 została wydana


Recommended Posts

Jest błąd, może tylko u mnie ale..

Mam wersje 1.15.1, czyli do poprzedniej wersji MP.

Zainstalowałem MP 0.1.4 Alpha i przy próbie włączenia MP, odgrywany jest tylko dźwięk błędu.

Wcześniej było także powiadomienie o złej wersji, teraz jest to tylko dźwięk.

Tak wiem, że muszę zmienić wersje... piszę to dlatego, gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi i dlaczego nie ma komunikatu.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

+ Możliwość wyłączenia deszczu/śniegu

- Kierowcy dalej lataja nad glowami z dupą w naszej kabinie czemu towarzyszą ścinki

- Nowe opcje lżejszych modeli niewiele dają, przynajmniej u mnie

- Pograłem z kumplem może z 5-10 min a go 2 razy scrashowało    ok to był efekt tej experymentalnej opcji ładowania graczy, ale przynajmniej kierowcy nie latali i nie zamulalo tak mocno przy laczeniu graczy

 

Jak na razie to tyle z pierwszych obserwacji

Edited by Michu
Link to comment
Share on other sites

Jest sporo błędów. Ciężarówki latają przeskakują przenoszą się. Dzisiaj kolega stał obok mnie a ja go nie widziałem, miałem okozaje zobaczyć naczepę która jedzie bez ciągnika. Sporo do poprawek, dzisiaj zbytnio grywalne to nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Ta aktualizacja to jeden wielki bug. Panowie multiplayerowcy, nie to że nie doceniamy waszych starań i tego że multi jest najlepszym i DARMOWYM modem ale z powodu:

 

-crasch'ów

-ghost trucks & trailers (jak będzie trzeba screena z naczepą widmo prześlę)

-złych wyliczeń odległości między graczami (np. kolega ma do mnie 600m i mnie nie widzi a ja parkuję 20m od niego i za chwilę on we mnie wjeżdża dewastując mi ładunek)

-brak no collision zone (np. serwis MAN Berlin)

 

Powinno się przynajmniej do czasu poprawienia powyższych błędów wrócić do poprzedniej wersji multiplayera bo na tym się grać po prostu nie da.

 

                                                                                                                                                                                                                           Zrozpaczony błędami gracz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zawsze tak było i będzie że przy nowym patchu jest masa błędów. Przy czym zawsze są one poprawiane, także teraz trzeba czekać pewnie dzisiaj wyjdzie pierwsza poprawka która mało co poprawi jutro druga i powinno być dobrze ewentualnie trzecia. Tyle tu gracie to powinniście wiedzieć jak to jest.

14707115912_f0082432e2_o.png


Nasze forum! | semi-spedition.cba.pl


 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.