Jump to content

Nagrywanie ETS MP


Recommended Posts

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z nagrywaniem zdarzeń w MP. Programy nie widzą uruchomionej gry, próbowałem Bandicam oraz Fraps, żaden z nich nie dał rady. Gdy uruchamiam inną grę Bandicam bez problemu nagrywa, ETS SP też nagrywa i z nim nie ma problemu, wiec dlaczego nie mogę nagrywać MP? Próbowałem już ponownie instalować sterowniki do grafiki ale nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł?

Bez-nazwy-1.jpg.8f5949ba9dad46d29307e50d09120526.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie próbowałeś użyć innego programu do nagrywania? Jeśli nie usunąłeś plików od MP podczas reinstalacji, jakiś plik mógł zostać. Dlatego tak ważne jest usuwanie wszystkich plików powiązanych z danym programem, którego chcesz odinstalować.

 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

@EPS!LON - zrobiłem przed chwilą ale nie pomogło, SP też już nie mogę nagrywać, pamiętam, że kiedyś mogłem. Jak nagrałem Frapsem przy odtwarzaniu był błąd, że nie ma prawidłowego kodeka tyle że format był w .avi może w tym jest problem? Chodzi o jakiś kodek? inne gry dalej moge nagrywać

 

@JJay - nie próbowałem, Bandicama używałem dwóch wersji 2.coś tam i 4.coś tam obecnie mam 4.coś tam. Szukałem po całym kompie na wszystkich dyskach i to co mi wyszukało to usuwałem więc nie ma możliwości aby coś zostało CHYBA, ŻE gdzie sie pliki chowają.

 

 

Edit 

Frapsem mogę jednak nagrywać, musiałem tylko zmienić program do odtwarzania :D tylko jednak wolałbym Bandicamem, filmy mniej ważą a chciałbym jednym programem wszystko nagrywać

Edited by Your Devil

Bez-nazwy-1.jpg.8f5949ba9dad46d29307e50d09120526.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Your Devil said:

prawie, frapsem moge nagrywac ale dalej nie wiem co jest nie tak z Bandicamem

W tej sprawie polecam poszukac w internecie co jest nie tak bo bandicam nie jest to problem na forum TruckersMP wiec polecam zobaczyc sobie na stronie i na forach tego programu.

 

Więc zamykam//  i przenoszę do archiwum

Wrazie czego pisz do mnie PM i tam pogadamy ;)

- Don't judge a book by its cover

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.