Jump to content

0.1.3 Alpha została wydana.


Recommended Posts

Co do aktualizacji myślę że dobrze że próbują coś poprawić , synchronizacja świateł była jest ważną sprawą i raczej celowo tych bugów nie wypuscili.

Mi osobiście tab się podoba chociaż faktycznie brak tam mozliwosci zmiany wielkosci tego okna.

Avatary tez sa ok poprawia te bugi ze swiatlami i bedzie ok :)

Szacun dla deweloperow za ich prace naprawde.

PS. nie widze spadajacych platkow tylko jak sa juz na szybie -musze sciagac wintermoda jeszcze raz?

 

Jak go wyświetlisz i trzymając PPM złapiesz LPM za dolny prawy róg, to rozmiar okienka powinien podążać za ruchem kursora. :)

 

Osobiście używanie "Scoreboarda" dla mnie teraz jest problematyczne (sterowanie myszą + gaz i hamulec, tempomat, kierunkowskazy pod jej przyciskami).

No i blokujące się czerwone (na pewno hotfix wydadzą jakiś, cierpliwości). A tak update jak najbardziej na +

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

 

 

– Mein Hund hat keine Nase! 

 

– Und wie riecht er dann? 

 

– Schrecklich!

 

Link to comment
Share on other sites

Czytać nie potrafisz, mnie nie urządza to, że cokolwiek zrobili. Jak robić to robić dobrze albo wcale. Przynajmniej ja tak do tego podchodzę.

To przestań grać. Ktoś Cię zmusza? Płaciłeś coś za to twórcom? Niewydajemniesię.

 

Przypomnę wszystkim co zapomnieli - to jest OTWARTA ALPHA. Udostępniona nam tylko i wyłącznie dzięki dobroci twórców. Mogli sobie dłubać popołudniami, testować w zamkniętym gronie, a my byśmy jeszcze "trochę poczekali".

 

Oznacza to, że mamy testować to, co zostanie dodane. Nie komentować, nie marudzić, tylko cieszyć się, że możemy być częścią czegoś fajnego, czegoś, co sami twórcy gry (SCS) doceniają.

 

Więc do wszystkich pokroju Lasqa - nie podoba się, to tam są drzwi, wróćcie, jak gra zostanie ukończona, albo będzie chociaż w fazie beta. Jeżeli macie marudzić, bo Wam się należy, to lepiej przestańcie, bo aż się przykro robi czytając takie rzeczy.

Tak samo było z ogranicznikiem. Kampania pokroju górników, listy intencyjne, prawie pielgrzymka do Częstochowy się odbyła i co? I nic, na freeroam prawie nikt nie gra, większość siedzi na serwerze z ograniczeniem.

 

Powtarzam. OTWARTA ALPHA.

Zgłaszać błędy, bo były, są i BĘDĄ.

Przestać marudzić bo powyższe.

  • Upvote 6

logo-wotr.png

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy zapominają że program działa różnie na różnych sprzętach, potrzeba czasu i pracy aby aplikacja działała dobrze na większości komputerów. To jest tak że na kompie na którym została stworzona będzie działać super, a na drugim pojawią się bugi. Więc, to wytykanie błędów i gadanie że jak coś robić to robić dobrze możecie sobie wsadzić cieńszym końcem. 

 

Pozdrawiam! :)

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tego nie tworzy jedna osoba, żeby było tak jak mówisz ty @up. Poza tym admini gry testowali tą wersję łatki. Część błędów, które zdążyli odkryć ponaprawiali. Wiem też, bo z jednym z adminów gadałem, że on sam uważa, że pospieszyli się z tą aktualizacją, powinni ją dłużej testować, bo admini na testy mieli raptem 2-3 h to nie wiele. 

 

Co do ciebie Zubi, cała gra, system MP wszystko mi się bardzo podoba. Nie podoba mi się aktualizacja, która rzekomo według devsów miała wszystko naprawiać, a jest gorzej niż było. No trzeba przyznać, poprawili troszkę optymalizację, ale za to co chwilę słyszę, że ktoś ma crashe, a o EP już nie wspomnę, wszyscy tam wczoraj crashe dostawali. Mnie się jakimś cudem udaje tego uniknąć, ale jak jechaliśmy konwój firmowy to co chwila słyszałem, że kogoś wywaliło.

Więc nie mów mi gdzie są drzwi, bo jak mówię sam MP mimo, że w wersji Alpha, jest super. Tylko aktualizacja, która była nie potrzebnie tak szybko wprowadzana, praktycznie bez testów mi się nie podoba.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Jak nie potrzebna? Najpierw na forum ryczycie że nie ma synchronizacji, dali aktualizację to ryczycie bo nie potrzebna? Mi poza jednym crashem gry nic nie przeszkadza. światła działają w miare normalnie, brak tylko żółtego gdy zmienia się z czerwonego na zielone. Ale to żaden problem. Brak odległości w tabelce pod Tabem? wielkie mi halo wystarczy patrzeć w lusterka i przed siebie jak w prawdziwym życiu. 

Mi aktualizacja pasuje bo faktycznie troche płynniej chodzi gra przy większej ilości graczy. A tak jak mówiłem jedyny minus to crash gry.
Puścili aktualizację, wiedzą że wywala to za chwile puszczą łatkę która wyeliminuje błąd tak jak to robili do tej pory a świat wam się chyba nie zawali jak wam gre wysypie

Ogarnijcie się troche

PS widziałem że niektórzy twierdzą iż na laptopach okienko Tab zajmuje 1/4 ekranu. NIe wiem skąd macie takie info ale u mnie zajmuje o wiele mniej ( a ekran wcale ogromny nie jest)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Co do ciebie Zubi, cała gra, system MP wszystko mi się bardzo podoba. Nie podoba mi się aktualizacja, która rzekomo według devsów miała wszystko naprawiać, a jest gorzej niż było. No trzeba przyznać, poprawili troszkę optymalizację, ale za to co chwilę słyszę, że ktoś ma crashe, a o EP już nie wspomnę, wszyscy tam wczoraj crashe dostawali. Mnie się jakimś cudem udaje tego uniknąć, ale jak jechaliśmy konwój firmowy to co chwila słyszałem, że kogoś wywaliło.

Więc nie mów mi gdzie są drzwi, bo jak mówię sam MP mimo, że w wersji Alpha, jest super. Tylko aktualizacja, która była nie potrzebnie tak szybko wprowadzana, praktycznie bez testów mi się nie podoba.

 

Wiesz co to jest wersja alpha? Jest to taki twór, który dopiero powstaje. Na bieżąco są w nim zmieniane różne rzeczy. Te rzeczy testują tzw. testerzy.

W obecnej sytuacji testerami jesteśmy MY, gracze. Devsi owszem, mogą w swoim gronie potestować co nieco, ale w skali micro. Głównymi testerami jesteśmy MY. Więc siłą rzeczy aktualizacje będą robiły problemy, bo co sprawdzisz w wąskim gronie kilku osób może się nie przyjąć przy większej ilości graczy.

 

Wyjaśnię Ci to łopatologicznie: devsi zrobią jakąś rzecz, przetestują w swoim gronie - działa. No to dajemy wszystkim do pobrania. A wtedy zaczyna się prawo Murph'iego. Tysiące różnych konfiguracji sprzętowych, tysiące różnych ustawień systemowych, tysiące problemów. I wtedy jest pora na wydanie poprawki, na podstawie przyjętych zgłoszeń. Nie jest to czas na płacz, na wyzywanie, na marudzenie, na poddawanie w wątpliwość umiejętności devsów. A właśnie tak wyglądają Twoje posty.

 

 

Plączesz się swoich słowach. Alpha Ci się podoba, ale również nie podoba. Owszem, piszesz, że to aktualizacje Ci się nie podobają. HALLO! Aktualizacje to jest właśnie ALPHA. I później beta, ale w mniejszym stopniu. Póki co będą crashe, będą babole, bo, jak wspomniałem - testerami jesteśmy głównie MY w skali makro.

 

Przejrzałeś wątek anglojęzyczny? Widziałeś czy są tam płacze i lamentowania? Bo ja w sumie takich nie widzę. Widzę podziękowanie, zgłoszenie, że coś nie działa i czekanie na poprawkę. Nie ma takiego hejtu, jaki Ty stworzyłeś. Bo to co stworzyłeś to jest właśnie hejt.

logo-wotr.png

Link to comment
Share on other sites

Teraz przetestowałem tą aktualizacje, podoba mi się funkcja tabu, może szkoda, że nie wyskakuje jaka jest odległość między graczami ale to nie jest w sumie najważniejsze. W życiu realnym takich rzeczy przecież nie ma. Druga kwestia to światła, załadowała mi się gra w czasie nocnym, na jednych światłach palą się cały czas żółte nawet nie mruga, a na drugich cały czas czerwone. Jak się przejedzie po czerwonym, to nawet nie ma mandatu za jazdę na czerwonym. Następna rzecz, która jest według mnie potrzebna, to w tabie można zobaczyć innych profile steam, poprzednio trzeba było szukać. No i najgorsze co może być teraz częste crashe. Pograłem z może 5 minut i mnie wywaliło. Więcej niespodzianek nie odkryłem. Nie ma co marudzić, niech devsi naprawią te crashe i światła, będzie gitara.  :)

  • Upvote 1

76561198036611996.png

Link to comment
Share on other sites

U mnie crashe są nadal. Najgorsze jak nie chcesz śniegu to i tak go masz mimo wyłączonego wintermoda, deszczu to nie przypomina i pada bez przerwy.  W miastach niezależnie jakim, crash, występuje to bardzo regularnie. 

d30f2dbbb567.png

 

Link to comment
Share on other sites

hmm, ja wczoraj robiłem kursik lublin - lyon (chyba dobra nazwa) I zero problemów. Poza brakiem żółtego światła gdy zmienia się z czerwonego na zielne. Crash gry jest tylko gdy wyłączam gre. Wtedy wyskakuje okienko czy chce wysłać log. A na trasie w miarę spokojnie :)

I fakt, mogli byście ten śnieg wył. bo troche jest denerwujący

Link to comment
Share on other sites

ja tylko nierozumiem jednego, po co do wersji alpha dodawać mody (śnieg, podwójne naczepy) zamiast doprowadzić ten mod najpierw do stanu używalności a potem dopiero zacząć wprowadzać modyfikacje jak już mod będzie stabilny.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dołączam do próśb dotyczących możliwości wyłączania opadów tego niby śniegu, notorycznie muszę używać wycieraczek - nawet w słoneczny dzień - a kiedy już pada normalny deszcz, to szyby mam suche... Crashe miałem wczoraj nadal, nie wiem czy to z czasem się samo ustabilizuje czy nie, w każdym razie crashe po aktualizacji miałem nadal.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hej deweloprzey. Ponieważ forum już dawno eksplodowało od informacji o (Chyba nie trzeba wymieniać), to czy jest już robione cokolwiek w tym kierunku żeby takie osoby przestały zwracać uwagę/płakać/narzekać/jęczeć/(Dodał własną podkategorie).

 

Wydaje mi się że informacja że R2 jest w trakcie tworzenia nieco by nas uspokoiła, reszta zależy od was.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.