Jump to content

EAGLES l Zubi_

Veteran Driver V
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Unlicensed

About EAGLES l Zubi_

 • Rank
  3t Helicopter

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Iveco
  Renault
 • EU Garage Location
  Poland: Wroclaw
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

545 profile views
 1. Dinozaurem jestem https://www.youtube.com/watch?v=vi7cuAjArRs
 2. Ja poproszę w takim razie o bana dla bazyliszka! Skoro jeździ w grze z ADR i używa do tego kogutów, to ja poproszę o mandat (czyli notabene bana) za brak tablic na ciągniku oraz nieprzepisowe wyposażenie ciągnika (odpowiednia liczba gaśnic, ubiór roboczy, wyposażenie dodatkowe, odpowiednie instrukcje etc.). W sumie za to drugie należy się kara dla przewoźnika, czyli tutaj firmy. No bo skoro chcemy być już tak dokładni i obeznani z PRD, to bądźmy konsekwentni. Co do gabarytów, to proszę również administrację o sprawdzenie, czy przewoźnik posiada odpowiednie licencje na przewóz w/w ładunków. I czy przewozi je w odpowiednich godzinach i zaakceptowaną przez urząd(administrację) trasą. I czy zapewniona jest odpowiednia liczba pilotów ze względu na przewożony ładunek. Absurdalne? Tak jak pierwszy post w tym temacie. Tyle z mojej strony
 3. Dobra, na co drążysz temat? Nie spodobało Ci się, to usuń konto, przenieś się na SP. Jeżeli chcesz kontynuować dyskusję, to zrób to w odpowiednim dziale i tyle.
 4. Masz w ustawieniach klawiatury w samej grze. Nazywa się toto: "Reset informacje o trasie na desce rozdzielczej"
 5. Potwierdzam. W ustawieniach DFGT znika ustawienia kąta 900st. Odinstalowanie i ponowna instalacja ze strony producenta pomogła.
 6. Też tak mam, jak i Ty. Powoli widać było, że ludzi albo odchodzą, albo ich wyrzuca, a nowi nie mogą się zalogować. Ale na #EU3 można bez problemu.
 7. Masz DLC? Jeżeli tak, to jakie? Wyłącz Improved_Environment_Sound_Def_File_for_Promods+PR+RusMap+ROS+EAA+SK Adv.Map.scs oraz Improved_Environment_Sound_Def_File_for_Promods+PR+RusMap+ROS+EAA.scs i Improved_Environment_Sound_ver.1.1_by_AlexeyP.scs I zobacz czy dalej wywala
 8. Podpowiem, ja to wygląda na innym serwerze innej gry Tam odwołując się od bana ma głos banujący, jak i banowany. Wyższy stopniem decyduje wtedy o pozostawieniu/anulowaniu/zmniejszeniu bana. I panuje zasada, że bez dowodu (u nas akurat demka, bardzo rzadko SS) nie ma bana. To tylko informacyjnie, nie zajmuję tutaj żadnego stanowiska.
 9. adam, a feeee, jak to tak? Bez kasy od razu na wszystko? Przecież to takie niesłowiańskie
 10. Raczej wątpię. To jest ZTCP odważnik Masz dwie możliwości: Kupujesz zasilacz 24V DC min. 0.75A (podejrzewam, że może być większy A) i jesteś w plecy z 40zł max. Reklamujesz u sprzedawcy na allegro - pograsz sobie po świętach.
 11. Driving force GT składa się z: Kierownicy ze skrzynią sekwencyjną, Pedałów, Zasilacza. Do kierownicy podłączasz pedały i zasilacz. Do komputera podłączasz USB z kierownicy. Zasilacz to: 24V DC 0.75A, plus w środku. (Model No: WA-18k24fg - oryginalny). Bez zasilacza nie pójdzie. Możesz sobie dorobić zasilacz ino żeby spełniał w/w normy
 12. Zajęło mi to kilka chwil: http://steamcommunity.com/games/americantrucksimulator/announcements/detail/736700986549630485 Mało wiarygodne? Zadzwońcie do Pavla. Póki co czekamy.
 13. Taaaa, przesłanie jest proste - nie być kierowcą ciężarówki, bo nie wiadomo czy się do domu dojedzie, bo auta się psują na potęgę i trzeba je non stop naprawiać. Ciekawe kiedy jakiś producent pozwie ich o antyreklamę ich produktu
 14. Ale może napisz to po polsku, bo póki co, to nie wiadomo o co chodzi.
×
×
 • Create New...