Jump to content

0.1.3 Alpha została wydana.


Recommended Posts

No to tak kilka spostrzeżeń:

 

- Szkoda, że zniknęły odległości od gracza w tabeli (pomocne było podczas wyprzedzania) i niby nic, ale szkoda też, że ilość graczy w kwadracie zniknęła,

- Osoby grające na myszy nie mają jak przewijać listy, ani przełączyć na id steam,

- Często crashuje i czasami jak sie nagle zatrzymam to silnik mimo, że nie gaśnie to obroty nie chcą się wkręcić (pierwszy raz się z tym spotykam),

- Mimo, że nie mam wintermoda i mam wyłączony deszcz to z nieba sypie śnieg (chociaż bardziej to przypomina spadające pióra ;) )

+ Trochę mniej zacina przy większej liczbie graczy.

Link to comment
Share on other sites

Żeby obsługiwać tab trzeba trzymać prawy przycisk myszy i klikać lewym. Co do podwójnych naczep, wejdą dopiero po premierze DLC skandynawia. 

Jak dla mnie Tab maksymalnie zrąbali, nie ma odległości, nie ma ilości graczy, nie da się tego zmniejszyć/zwiększyć, a co za tym idzie na laptopach i małych ekranach komputerowych "TAB" zajmuje 1/4 ekranu i dodatkowo nie wiem co z graczami jeżdżącymi na myszce.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Sądziłem, że sprawa tab'a zostanie trochę lepiej rozwiązana. Moim zdaniem okno powinno posiadać odległości od innych graczy. Mogłaby być też opcja aby sobie ustawić przeźroczystość okienka. Samo działanie (czyli trzymanie PPM) jest ok, i tutaj niestety myszowcy muszą się z tym pogodzić. Coś za coś, z klawiatury ciężko by było tym zarządzać np. dla klawiaturowców. Są wady i zalety, niestety.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

co do synchronizacji świateł czy na pewno ona jest ? w białymstoku palą się wszędzie red  mowa o małych skrzyżowaniach chyba że tak ma być po 24;00 ?

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie, aktualizacja, to praca bardzo dobra, prócz paru niedociągnięć z TABem (tabelą), i z tego co widzę, co piszą admini, to zbugowana sygnalizacją.

Dać możliwość wyłączenia tych awatarów nawet jak nie mam Winter Moda i będzie świetnie, ponieważ aktualnie nie mam tej zakładki 'Settings'...

Muszę się chyba zdecydować na pobranie tego xd.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

co do synchronizacji świateł czy na pewno ona jest ? w białymstoku palą się wszędzie red  mowa o małych skrzyżowaniach chyba że tak ma być po 24;00 ?

Ja miałem to samo w Katowicach, Dresden i Łodzi. Na każdej krzyżówce paliły się czerwone światła.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.