Jump to content

Vive La France !


freshu5

Recommended Posts

Mi się bardzo podoba,ponieważ:

-Odnowione tereny starej Francji

-Elektrownie atomowe

-Ładne landówki (w niektórych miejscach przez las)

-Ukryte drogi polne

-Fajne małe francuskie miasteczka

-Więcej kilometrów do przejechania na multi :)

-Nowy system bramek na autostradach

-Wybieranie poziomu trudności parkowania

 

Minusów jakoś nie dostrzegam może po za brakiem nowej ciężarówki ale to mniejszy szczegół,wiec ogólnie moja ocena 9/10

Link to comment
Share on other sites

Quote

Kiedy ciężarówka pojawi się w grze? Tego na ten moment nie wiadomo. Pewne jest jedynie to, że prace sa w toku

 

Chyba czytasz tylko tytuł artykułu... Poza tym od kiedy to jest oficjalna strona scs?

Polecam sprawdzać informacje tutaj: http://blog.scssoft.com/

 

W drugim temacie ukrywam posty żeby nie prowadzić tej rozmowy w dwóch tematach. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+ landówki górują nad autostradami - w końcu jest co pozwiedzać a drogi jednojezdniowe mają wiele detali i szczegółów, które cieszą oko

+ dokładne miasta - jest co pozwiedzać, miasta są naprawdę duże i rozbudowane. Mam już parę swoich, z których na pewno będę często jeździć ;)

 

-

15451269_963712067066216_833779556_n.png

Jestem załamany... Byłem dosłownie wszędzie, odwiedziłem każdy skrawek mapy, zjazd, stację, parking, agencje pracy i... 0,11% :) 

- Nie wiem kto z SCS'u wpadł na pomysł podzielić prefaby zjazdów, parkingów i stacji na pojedyncze elementy ale za karę powinien odkrywać tą mapę przez całe życie, a za każdy brak 100% na klęczkach chodzić wokół siedziby SCS. Odkrywanie tego to po pewnym czasie męczarnia

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Już gotowe 100% mapy.  Pomogło mi znaleźć drobne drogi: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=764393829&searchtext=map+100%;)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@CofeeTV Czyżby ta wieża na środku drogi? Wschód od Limoges(landówka)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.