Jump to content
Aves

ETS2 & ATS - Dyskusja

Recommended Posts

Raz że nie musisz nic podejrzewać bo na załączonym obrazku widać to wyraźnie a dwa że to żadna niespodzianka że DLC miałoby dokończyć Włochy. Głupio by było gdyby zrobili kawałek nie łączący się z obecną mapą prawda?

• Upvote 2

8 hours ago, Robert_DRAJWER [BG] said:

Kierowcy, jak obstawiacie przyszłą cenę DLC New Mexico do ATS (mniej - więcej) :) ?

Pewnie około 50 zł.

1 hour ago, elot360PL said:

Raz że nie musisz nic podejrzewać bo na załączonym obrazku widać to wyraźnie a dwa że to żadna niespodzianka że DLC miałoby dokończyć Włochy. Głupio by było gdyby zrobili kawałek nie łączący się z obecną mapą prawda?

Co do DLC w ETS, Włochy były wiadome już z wyjściem Francji. Podobno ktoś znalazł nowe drogi we Włoszech, ale niedostępne. Więc może pod koniec roku dostaniemy Ciao Italia.

W sumie ciekawe jak to nazwą xd, mi taka nazwa przyszła do głowy.

• Upvote 1

Nie sądzę, musieliby już teraz zapowiedzieć (pierwsza wiadomość oficjalna o Francji była w lutym 2016 roku) i musieliby się naprawdę sprężać, a skoro dopiero teraz pojawił się układ dróg w ME, podejrzewałbym premierę na nie wcześniej niż na późną wiosnę 2018 roku.

41 minutes ago, Aves said:

Albo 5 lat ETS2 (pazdziernik 2012) (styczen 2013 steam)

tez dobrze :D na październik bym nie liczył ale styczeń czemu nie :D widze ze chca poszerzyć zespol bo ciagle ogloszenia wrzucają ze poszukują programistów i Map makerów :D

Pol zartem pol serio.Scs mowil cos o grubym roku, czyli mniemam ze jestli wywiaza sie z obietnic ze co rok bedzie dodatek mapowy. ciezarowka i jakies dodatkowe dlc to dla nich to nie jest standard ktory przyjeli tylko cos ekstra :P Ciekawe podejscie ale potrzac na ostatnie miesiace to po takich obsuwach wykonanie planu moze byc szczytem ich mozliwosci :D 

3 hours ago, [G-P-R TRANSPORT] majdan2414 said:

szkoda ze na steam jest tylko dodatek do tiuningu scani gdyby zrobili na kazda ciezarowke uwazam ze bylo by lepiej

Podobno ma być do dafa, ale na ile to pewne niewiadomo.

• Upvote 1

Ja tak wiem że trochę nie w temacie, ale ciekawi mnie wciąż ten SCSowski symulator jazdy. A gdyby tak nim wjechać na multiplayer, na landówkę śmierci. Co by się stało gdyby, standardowo, użytkownik doznał obrotu w przód lub w tył? Co by się stało z symulatorem który "gwarantuje" realne odczucia jazdy za kierownicą? :>

1 hour ago, H&V I elot360PL said:

Ja tak wiem że trochę nie w temacie, ale ciekawi mnie wciąż ten SCSowski symulator jazdy. A gdyby tak nim wjechać na multiplayer, na landówkę śmierci. Co by się stało gdyby, standardowo, użytkownik doznał obrotu w przód lub w tył? Co by się stało z symulatorem który "gwarantuje" realne odczucia jazdy za kierownicą? :>

Ty chory poje.... :D Przeciązenia byly by wieksze niz podczas akrobacji w samolocie czy starcie promu kosmicznego :D Fontanna pawi byla by spektakularnym widokiem :D

• Upvote 1