Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

2 hours ago, Bandero said:

 

Aktualnie nie ma fizycznej możliwości wprowadzić tego na multiplayer i było to mówione już kilkukrotnie czy to na forum czy na grupie TruckersMP, gdyby była taka możliwość już dawno każdy by jeździł z tymi naczepami :) więc póki co zaleca się wyłączenie tego dlc.

spoko :) tylko do tej pory sytuacje z tym dlc ratowal WOT i nie bylo koniecznosci wylaczania dlc za kazdym razem gdy sie chcialo zagrac w multi :) Teraz po aktualizacji tych naczep na WOT juz sie tego obejsc nie da co jest nie ukrywam uciazliwe dla ludzi grajacych ze rowno w singla jak i w multi. O ile sie dobrze orientuje to wlaczone dlc w multi nie skutkuje juz kickiem tylko informacja o braku wsparcia dla tego rodzaju naczepy. Gdy w grze pojawia sie kolejne licencje na naczepy to zacznie sie to robic strasznie problematyczne i to pytanie bylo takim przyszlosciowym wybiegiem co dalej w tym temacie :) Bo scs dodajac mozliwosc zmiany naczepy chyba szykuje nam mozliwosc wyboru kilku licencjonowanych naczep. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bandero said:

 

Aktualnie nie ma fizycznej możliwości wprowadzić tego na multiplayer i było to mówione już kilkukrotnie czy to na forum czy na grupie TruckersMP, gdyby była taka możliwość już dawno każdy by jeździł z tymi naczepami :) więc póki co zaleca się wyłączenie tego dlc.

A nie dałoby się zrobić z tym DLC jak ze Scoutem? W sensie dodać go do multi i przy wyborze naczepy Schwarza dla osoby która ich niema dostałby kicka/warna "Nie posiadasz wymaganego DLC aby wybrać tą naczepę." - tak jak przy wyborze akcesoriów policyjnych dla zwykłych graczy w Scoucie. I pytanie czy jest to technicznie możliwe oraz czy SCS nie będzie miał nic przeciwko?

Link to comment
Share on other sites

Kurna,przed chwilą znowu ktos wjechał gosciowi obok mnie specjalnie. Leci kolejny report. Ja nie mówie,sam świety nie jestem.Jeżdze szybko,czasem wspomagam się poboczem jak jade osobówka lub drugim pasem jak się UPEWNIE ,że nikt nie jedzie ,ale takiego chamskiego wjezdzanie komus przed koła nie będę tolerował...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, KWIATEK_PL_ said:

ja zawsze reportuje graczy jak zle zachowuja sie na drogach - dziwie sie czemu jescze to nie zostalo rozpatrzone?? zgloszone 10/12/2016 o godzinie 22:14 i nic...

 

Administracja ma bardzo dużo reportów. Jeżeli jesteś cierpliwy to poczekaj spokojnie. Nie da się wszystkiego zrobić od razu bo ktoś tak powiedział.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kamykkamil said:

Crashuje wam może po tej nowej łatce (0.2.1.3.6)  ATS-a?

Dziala przez lanuch TruckersMP, a nie ATSMP

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na ich stronie jest napisane, że ikonki z nazwa multiplayer ETS i ATS usunąć, bo one nie działają. Teraz macie jedna ikonkę na pulpicie i dopiero wtedy wybieracie, którą grę chcecie. Kiedy będzie nowa aktualizacja to już nie będziecie musieli wchodzić na ich stronę, tylko przez Lanchera. W dodatku w raźnie kłopotów już macie tam Supporta.

 

Więc jeśli ściągnęliście już aktualizacje i wam nie działa upewnijcie sie czy na pewno macie na pulpicie ikonke nowo "TruckersMP"

Link to comment
Share on other sites

@krimaed ma racje jakby trzeba było to by było na WOTR 0/20, a jest 0/10. I to trzeba naczepy z prezentami wozić żeby zaliczyło. No ja już 1 mam zaliczone, jeszcze 9 i koniec (oczywiście  w ETS 2 grałem).

 

PS. Dopiero teraz to zrozumiałem dzięki @krimaed. ;) 

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Rambo88pl said:

@krimaed ma racje jakby trzeba było to by było na WOTR 0/20, a jest 0/10. I to trzeba naczepy z prezentami wozić żeby zaliczyło. No ja już 1 mam zaliczone, jeszcze 9 i koniec (oczywiście  w ETS 2 grałem).

 

PS. Dopiero teraz to zrozumiałem dzięki @krimaed. ;) 

 

Jest taki ładunek w zleceniach WoT'a ? Prezenty?

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

^Upominki to się nazywa, ale za pierwszy razem wygenerowało, a teraz jakoś nie chce bo nawet się przenoszę po miastach i nic. Nie mogę następnego wsiąść. :( 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.