Jump to content

Wersja 0.2.0.5.2 została wydana.


Recommended Posts

 

Najważniejsza różnica między 64bit a 32bit to taka, że ma ona większy dostęp do pamięci przez co działa lepiej. I też warto wspomnieć, że wersja 64bitowa niektóre rzeczy będzie wykonywać o wiele szybciej.

 

No i najważniejsze - 64bit nie uruchomisz na windowsie mającym 32bit ale wątpię by ktoś z takiego korzystał.

 

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no nie powiedzałbym ;p pozbieraj sobie osoby z polski w wszystkich serwerów to by sie troche nazbierało :D

* mniejszy trolling

* mniejszy ping ( pozwala to na lepsze wyprzedzanie )

* fajniej by sie jeździło z osobami z polski

Trele morele.50 % graczy z Polski jest wstanie normalnie funkcjonować w ets2mp.Ta druga mniej lubiana połowa troluje , denerwuje albo urządza need for speeda na landówkach.Niech lepiej tak zostanie jak jest :)

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Prowadzisz statystyki kto jak jeździ, że tak precyzyjnie potrafisz określić ile procent to gracze nie potrafiący dobrze się bawić z innymi a ile inni? Możesz je tutaj przedstawić?

Oczywiście , że tak.

50 % - to gracze grający w firmach i osobno , stosujący się do podstawowych zasad ruchu drogowego , oraz bezpieczeństwa dzięki temu w pewnym sensie tworzą godną polecenia atmosferę.Dodatkowo można wyróżnić też streamerów i ludzi grających w grupkach 4fun którzy jeżdżą również jak należy

50 % - to trolle , ramerzy , blokujący , dzieci z szybszym dostępem do MP, napaleńcy z zajawką niczym z NFS , gracze traktujące grę jak GTA , albo symulator wojenny wpierniczając się w kazdego co się zbliża , albo typowe mordeczki szukające guza w innych firmach ,albo fałszywi ludziska które same nie wiedzą co począć.

Z korektą : Inna sprawa jest jak gracz zaczyna przygodę na MP , albo ma problemy widoczne technicznie.

  • Upvote 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Dobra odpowiedź tylko, że nie na moje pytanie. Skąd masz takie dane, że tyle i tyle jest jednych, a tyle i tyle jest drugich? Bawię się w etsa dość długo ale nigdy nie miałem dostępu do takich danych i ciekawi mnie skąd inni takowe mają. Warto nadmienić, że dosyć często się na nie powołują. Może jest jakaś strona, która liczy troli, ramerów, blokujących, stosujący zasady KD, liczy ich, dzieli na grupy i wylicza procenty? Nie wiem. Jestem ciekawy skąd Ty wiesz ile procent to jedni, ile procent to drudzy. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.