Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wersja 0.2.0.5.2 została wydana.


Recommended Posts

wejdzie x64 to odpadna ci z wooden pc (mniej ludzi, ktorzy skacza po drodze i staja w miejscu, bo pokaz slajdow) :)

  • Upvote 4

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

To, że ETS2MP działa u kogoś obecnie nie oznacza, że komputer jest przystosowany do 64-bitowej architektury.

Przecież aby działał 64-bitowy system potrzebny jest tylko procesor obsługujący taką architekturę. Dla przykładu każdy procesor amd od serii K8 produkowany od 2003 roku ją obsługuje. Na starszych procesorach ets 2 nawet nie spełni minimalnych wymagań. "Procesor: Dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD 2,4 GHz"

Najmocniejszy 32 bitowy procesor amd był sempron barton 3300+ o taktowaniu 2200 MHz potem wychodziły już 64 bitowe. Więc jedynym problemem może być brak odpowiedniej wersji systemu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przecież aby działał 64-bitowy system potrzebny jest tylko procesor obsługujący taką architekturę. Dla przykładu każdy procesor amd od serii K8 produkowany od 2003 roku ją obsługuje. Na starszych procesorach ets 2 nawet nie spełni minimalnych wymagań. "Procesor: Dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD 2,4 GHz"

Najmocniejszy 32 bitowy procesor amd był sempron barton 3300+ o taktowaniu 2200 MHz potem wychodziły już 64 bitowe. Więc jedynym problemem może być brak odpowiedniej wersji systemu.

 

Ok, zgadzam się, ale ETS2MP w wersji obecnej (czyli 32-bitowej) nie jest wyznacznikiem tego, że komputer jest przystosowany do 64-bit. Inną sprawą jest oczywiście to, że od ładnych kilkunastu lat kupowany sprzęt jest gotowy do zainstalowania 64-bitowego systemu, a w ostatnim czasie spora ilość sprzętu jak nie wszystkie komputery są wyposażane w systemy 64-bitowe.

 

Czyli wychodzi na to że mam się pożegnać z grą jeżeli mam 32 bit ...

Jeżeli nie jesteś posiadaczem Windowsa XP to możesz za darmo przeinstalować system na 64-bitową wersję za pomocą obecnego klucza (do systemu), który posiadasz. Kwestia jest tylko taka aby znaleźć pewne źródło skąd można pozyskać dysk instalacyjny z systemem w wersji 64-bitowej. W przypadku systemów 8.1 i 10 systemy te są dostępne do pobrania za pomocą darmowych narzędzi od Microsoftu, gorzej jeśli posiadasz Vistę lub 7, gdyż te systemy nie były dostępne dla zwykłego Kowalskiego do pobrania przez sieć.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

 

Jeżeli nie jesteś posiadaczem Windowsa XP to możesz za darmo przeinstalować system na 64-bitową wersję za pomocą obecnego klucza (do systemu), który posiadasz. Kwestia jest tylko taka aby znaleźć pewne źródło skąd można pozyskać dysk instalacyjny z systemem w wersji 64-bitowej. W przypadku systemów 8.1 i 10 systemy te są dostępne do pobrania za pomocą darmowych narzędzi od Microsoftu, gorzej jeśli posiadasz Vistę lub 7, gdyż te systemy nie były dostępne dla zwykłego Kowalskiego do pobrania przez sieć.

Mam windows 7 lecz jak patrzyłem to nie mogę już odczytać tego kodu który mam pod spodem laptopa :( Mogę zainstalować Windows 10 ponieważ ciągle mi wyskakuje informacja o darmowej aktualizacji do windowsa 10 ..

Link to comment
Share on other sites

To że developer/admini powiedzą że obcokrajowcy nie mogą wchodzić na ten serwer, to nic nie pomoże, i tak będą wchodzić. Jeśli chodzi o ping, to ja też nad nim ubolewam, bo internetu nie mam a szybkiego. Niestety, trzeba zainwestować w jakiś lepszy internet, jeśli chce się mieć mniejszy ping.

 

PS: Nie znam się na takich sprawach, ale  z tego co wiem postawienie takiego serwera coś kosztuje. A mwl milionerem raczej nie jest, żeby wydawać kasę na serwer który mało pomoże.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Moze trafiasz na maly ruch na serwerze.

Ja do tej pory nie mialem problemow z pobieraniem, a wczoraj wieczorem szlo bardzo wolno. Raz wyskoczyl jakis blad, a pozniej pokazywalo predkosc 0b/s ;)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.