Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wersja 0.2.0.5.2 została wydana.


Recommended Posts

Dobra odpowiedź tylko, że nie na moje pytanie. Skąd masz takie dane, że tyle i tyle jest jednych, a tyle i tyle jest drugich? Bawię się w etsa dość długo ale nigdy nie miałem dostępu do takich danych i ciekawi mnie skąd inni takowe mają. Warto nadmienić, że dosyć często się na nie powołują. Może jest jakaś strona, która liczy troli, ramerów, blokujących, stosujący zasady KD, liczy ich, dzieli na grupy i wylicza procenty? Nie wiem. Jestem ciekawy skąd Ty wiesz ile procent to jedni, ile procent to drudzy.

Napiszę ostatni post tu , aby nie spamować nadmiernie danego działu mało do takiego celu przeznaczonego.Gram już długo na MP [od początku].Dane biorę z własnego doświadczenia bo nie ma dokładnych publicznych danych.Nie mam żadnego zamiaru tutaj przyslowiowo palić mostów , ale widać to drastycznie mocno , że nie pełna garść osób jeździ w ets normalnie [nie perfekcyjnie , ale NORMALNIE].Jeśli grasz w miarę sporo to normatywnym sposobem mógłbyś zauważyć tak jak ja i większość , jak to niektórzy "bawią " się grą , a potem skorumpowani beczą po forach jacy to Admini nie dobrzy itd.Gołym okiem widać jaka jest codzienność na multiplayer :) tak więc można mniej więcej oszacować sytuację.Jak chcesz dokładne wzmianki co do podziału struktury graczy napis petycję do CBOS , czy gdzie Cię skrzydła poniesą :D :D :D

PS : Nie przywiązuje aż tak dużej uwagi do całej społeczności.Nie mam zamiaru wsadzać każdego do jednego wora.Wyrażam tylko swoje subiektywne zdanie.

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś mi pomoże jak właczyć ets2 mp w wersji 1.22.2.3s bo jak mam na wersji 1.22.2.4 to wyświetla się fatal error i chce zmienic na 1.22.2.3 to nie pokazuje mi się. Jakby co to mam ustawione na wersji 1.22.2.3s pomóżcie mi chociaż by ktoś napisał poradnik? :mellow:

Link to comment
Share on other sites

@krzysiek, wystales na ustawienia - beta > BRAK? U mnie normalnie...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

@krzysiek, wystales na ustawienia - beta > BRAK? U mnie normalnie...

no tak ja zrbiłem na brak bez żadnych bet ale wyskakuje mi error że musze do wersji 1.22.2.3s a mam obecnie 1.22.2.4s to tak jak mówiliście że tą ładkę to dajcie linka na tą ładkę jak wiecie to pomóżcie bo ja też chce z wami pojeździć w mp

otóż mam nowy problem i wyskakuje mi błąd: file:///C:/Users/M&K/Desktop/screen%20ets2mp%20problem.png.

pomóżcie mi co mam zrobić z tym problemem

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Wczoraj miałem dziwny błąd, szukam sobie ładunków i ETS2 przestaje działać. daję poniżej ten błąd. czy zostanie to naprawione.

 

00:00:51.897  : <ERROR> ERROR: GAA.112 (cup_dashb.addon_hookup)

 

Crash nie jest od tego. Ten błąd informuje tylko o tym, że nie znaleziono modelu hookupa, w tym przypadku dodatków interioru. 

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.