Jump to content

Wersja 0.2.0.5 została wydana.


Recommended Posts

Przepraszam za nobskie pytanie ale podana jest informacja wsparcie dla 1.22.2.3s a ja kurde w steamie mam największy numerek w postaci "public_beta - 1.22 public beta"

to który mam wybrać ten czy np wyłączyć udział w becie i zaktualizować do najnowszej wersji. Z góry dziękuje za informację.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za nobskie pytanie ale podana jest informacja wsparcie dla 1.22.2.3s a ja kurde w steamie mam największy numerek w postaci "public_beta - 1.22 public beta"

to który mam wybrać ten czy np wyłączyć udział w becie i zaktualizować do najnowszej wersji. Z góry dziękuje za informację.

public beta

 

 

a i ja mam problem ponieważ nie mam Lakierni czy to błąd czy jakieś prace mają być wdrażane 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

public beta

 

 

a i ja mam problem ponieważ nie mam Lakierni czy to błąd czy jakieś prace mają być wdrażane 

Lakierni nie ma bo same SCS Software ją usunęło po aktualizacji, ciężarówkę możesz przemalować tam gdzie się ją tuninguje.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że Autumn Mod nie jest dostępny :( Na obecną pogodę to jedyna słuszna opcja :D

 

Ja osobiscie nie lubie modu na zime. moze i ten jest juz dopracowany ale w poprzednim doslownie podczas jazdy potrafilo w powietrze wyrzucic na autostradzie jak czasem sa takie...uskoki gdy sie wjezdza lub zjezdza z wiaduktu.

76561198048725503.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.