Jump to content

Frycek098

Veteran Driver III
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Truck?

4 Followers

About Frycek098

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

498 profile views
 1. Witam, widziałem jak wielu graczy posiadało w swojej ciężarówce akcesoria ze scanii, tj. świecący emblemat na tylnej ścianie oraz świecące znaczki zamiast tabliczek kierowcy. Mógłby ktoś przybliżyć mi sposób, w jaki można przenieść takie akcesoria?
 2. Nick w grze: Frycek098 Wiek: 19 Miejsce zamieszkania: Podkarpacie Sterowanie: Klawiatura, czasami myszka SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198234022828/ Staż w grze: Aktywny od listopada 2015 roku Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Inne: Pracownik H&C, następnie DAKAR, przestałem grać ze względu na maturę, teraz postanowiłem wrócić do stabilnej gry. DLC: Francja, Skandynawia, Polska. Posiadam ATS oraz ETS2.
 3. Co zrobić jeśli mam problem ze śniegiem? Tekstury śniegu, leżącego obok dróg jest fatalna. Wszystko jest w tym samym kolorze bez odcieni. Wie ktoś jak naprawić ten błąd?
 4. Frycek098

  CV - Frycek

  Nick w grze: Tomasz Judym Wiek : 18 Miejsce zamieszkania : Podkarpacie Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198234022828 Staż w grze: Gram od listopada 2015 roku Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Szymek, 18 lat, trzecia klasa liceum, nie mam zbyt wiele czasu na grę, uczę się do matury i szkoły. W wolnym czasie gram w gry, takie jak CS, ETS, ATS, LOL, Verdun. Jest u mnie różnie z aktywnością, czasami mam czas, a czasami mi go brakuje. Inne: Posiadam DLC Skandynawia i Polska.
 5. Witam, mam pytanie dotyczące uzyskania dodatku dodającego zewnętrzne flagi narodowe. Wykonałem trzy trasy powyżej 200 km w wotr, problem tkwi w tym, że nie wiem kiedy otrzymam klucz.
 6. Wiadomo do kiedy będzie do zdobycia prezent z flagami?
 7. Witam, zakupiłem właśnie ATS'a, aktywowałem go na steamie i gra działa. Natomiast podczas logowania do multiplayer pojawia się problem, każe mi zarejestrować grę na forum. Po kliknięciu sprawdzenia nic się nie dzieje. Za pomoc z góry dziękuję. http://screenshooter.net/102519391/lgfbtil
 8. ^ Przecież nikt nie każe ci jeździć osobówkami, możesz traktować je tak samo jak samochody z singleplayera - jako ruch drogowy...
 9. Jak ktoś gra dla ramowania innych graczy to tak czy siak będzie to robił, bez znaczenia czy w osobówce czy w Volvo.
 10. ^ A może po to by dodać dodać nowości grze, zwiększyć ilość graczy i ich aktywność?
 11. Przecież masz miejsca parkingowe, dookoła znacznika z promem.
 12. Według mnie najlepiej będzie zrobić ankietę, w której demokratycznie przyjęlibyśmy umowny kanał dla Polski.
 13. Pamiętam jak oglądało się ten film za dzieciaka. Kilka scen dalej utkwiło mi w głowie, między innymi oblewanie jadącego za pojazdem radiowozu ściekami i zgniatanie przez dwie ciężarówki radiowozu.
×
×
 • Create New...