Jump to content

Spajkz

Veteran Driver IV
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Truck?

3 Followers

About Spajkz

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday 10/16/1996

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  DAF
  Kenworth
  Mercedes
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

External Websites*

 1. Skapnąłem się sekundę przed twoim postem, heh.
 2. Wam też strona nie chce sprawdzić czy macie na koncie ATSa? Klikam te check now w ustawieniach i nic. Mam profil publiczny, w sumie wszystko co potrzebne i nie czaje co jest pinć. edit: problem rozwiązany, przecież muszę mieć 2h w grze.
 3. Jak dla mnie to dziwne wydawać DLC zaraz po premierze, jakby nie można było tego od razu umieścić w grze, może to jakiś chwyt, ale jak dla mnie mierny. A co do wersji bitowych to obydwie wersje powinny być tak samo wspierane, odsuwanie się od 32bit może im odebrać sporą liczbę graczy.
 4. Włączone światła potrafią obciążyć sprzęt, a z twoich opowieści jestem w stanie wyciągnąć wniosek że to tylko i wyłącznie wina sprzętu.
 5. Nie uważasz, że to nieco uciążliwe, a taka rzecz nikomu nie przeszkodzi a wręcz pomoże i ułatwi życie? Bardzo dobra propozycja, sam byłem czasami ofiarom TABA
 6. Wydaje mi się że to gra ma ustawiony odrobinę mniejszy promień skrętu niż 900 stopni. Spróbuj trochę zmniejszyć w profilerze gdzieś do 850 to może zobaczysz różnicę
 7. Gdy zresetujesz ekonomię komendą g_force_economy_reset 1 wtedy gra ma wczytany automatyczny powrót do garażu po każdym wczytaniu. Jeżeli po wyjściu z gry nie chcesz żeby Cię wracało musisz po zresetowaniu ekonomi komendą g_force_economy_reset 1 od razu wpisać g_force_economy_reset 0. Komenda ta służy za resetowanie całej ekonomi po każdym wczytaniu profilu, stąd to przenoszenie do garażu.
 8. Miło z twojej strony że tak robisz, ale nie bardzo podlega to pod przestrzeganie ruchu drogowego, bo miałeś pierwszeństwo. Znacznie szybciej by wyszło gdybyś normalnie przejechał i wtedy on by zyskał na tym że nikogo już tam nie ma, jednak lepiej żeby było tak niż wymuszanie pierwszeństwa.
 9. Mod wyłączasz na TAB, w ustawieniach multiplayera.
 10. MyVTC to darmowa strona która pomoże uporządkować twojej firmie sprawy od strony papierkowej. Jeżeli dalej nie rozumiesz to napisz, wytłumaczy się. Nazwę i TAG wymyślasz sam, reklamujesz firmę na forum i to wszystko, kreatywność tylko i wyłącznie.
 11. Rockstar? Rockstar wykonał majstersztyk, wyrobił sobie taką markę sprzedając jedną grę w określonym czasie. DLC które wypuszczają są dosyć fajne i widać że online to ich strzał w dziesiątkę, bo nieźle na tym zarabiają. Cynygejm(pozdro dla kumatych ) Małe studio, na czymś muszą zarabiać, ale niekoniecznie wyjdzie im to na dobre. Wystarczy porównać mapę Skandynawii do podstawki, ogromna różnica. Tę grę napędza w głównej mierze multiplayer i z American będzie to samo.
 12. Nick w grze: SpajkS Wiek: 19 Miejsce zamieszkania: Poznań Sterowanie: Logitech G29 SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/spajks/ Staż w grze: 3 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie. Przedstaw się: Cześć, mam na imię Tomek, wiek napisałem wyżej. Interesuje się głównie sportem(piłka nożna), ciężarówkami rekreacyjnie - bardziej przykładam uwagę grze, niż w jakimś szerszym zakresie. Lubię grać w gry komputerowe, sprawia mi to olbrzymią przyjemność. Inne: Szukam firmy po to, abym mógł pojeździć dla przyjemności z fajnymi ludźmi, bo samemu to nudno. Wcześniej miałem okazję jeździć w H&V, ale z powodu braku czasu musiałem się z nimi pożegnać. Poszukuję firmy która nie nakłada zbytnio nacisku na olbrzymią aktywność.
×
×
 • Create New...