Jump to content

Spajkz

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

About Spajkz

 • Birthday 10/16/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  DAF
  Kenworth
  Mercedes
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

External Websites

Recent Profile Visitors

1,180 profile views

Spajkz's Achievements

 1. I wish you all the best for your birthday🥳🥳  have a nice day☺️
  greetings Mo1993

 2. Happy Birthday! 🎉

 3. Skapnąłem się sekundę przed twoim postem, heh.
 4. Wam też strona nie chce sprawdzić czy macie na koncie ATSa? Klikam te check now w ustawieniach i nic. Mam profil publiczny, w sumie wszystko co potrzebne i nie czaje co jest pinć. edit: problem rozwiązany, przecież muszę mieć 2h w grze.
 5. Jak dla mnie to dziwne wydawać DLC zaraz po premierze, jakby nie można było tego od razu umieścić w grze, może to jakiś chwyt, ale jak dla mnie mierny. A co do wersji bitowych to obydwie wersje powinny być tak samo wspierane, odsuwanie się od 32bit może im odebrać sporą liczbę graczy.
 6. Włączone światła potrafią obciążyć sprzęt, a z twoich opowieści jestem w stanie wyciągnąć wniosek że to tylko i wyłącznie wina sprzętu.
 7. Nie uważasz, że to nieco uciążliwe, a taka rzecz nikomu nie przeszkodzi a wręcz pomoże i ułatwi życie? Bardzo dobra propozycja, sam byłem czasami ofiarom TABA
 8. Wydaje mi się że to gra ma ustawiony odrobinę mniejszy promień skrętu niż 900 stopni. Spróbuj trochę zmniejszyć w profilerze gdzieś do 850 to może zobaczysz różnicę
 9. Gdy zresetujesz ekonomię komendą g_force_economy_reset 1 wtedy gra ma wczytany automatyczny powrót do garażu po każdym wczytaniu. Jeżeli po wyjściu z gry nie chcesz żeby Cię wracało musisz po zresetowaniu ekonomi komendą g_force_economy_reset 1 od razu wpisać g_force_economy_reset 0. Komenda ta służy za resetowanie całej ekonomi po każdym wczytaniu profilu, stąd to przenoszenie do garażu.
 10. Miło z twojej strony że tak robisz, ale nie bardzo podlega to pod przestrzeganie ruchu drogowego, bo miałeś pierwszeństwo. Znacznie szybciej by wyszło gdybyś normalnie przejechał i wtedy on by zyskał na tym że nikogo już tam nie ma, jednak lepiej żeby było tak niż wymuszanie pierwszeństwa.
 11. Mod wyłączasz na TAB, w ustawieniach multiplayera.
 12. MyVTC to darmowa strona która pomoże uporządkować twojej firmie sprawy od strony papierkowej. Jeżeli dalej nie rozumiesz to napisz, wytłumaczy się. Nazwę i TAG wymyślasz sam, reklamujesz firmę na forum i to wszystko, kreatywność tylko i wyłącznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.