Jump to content

Dziwna ciężarówka na Multi


xdk //E53

Recommended Posts

Fajnie jakby SCS pokusiło się o dodanie matowych malowań, albo nawet plastików czego nie ukrywam mi w ETS'ie mocno brakuje.

Szczerze mówiąc wątpię by dzieciaki z umysłem wielkości kartofla które po szkole nie mają nic innego do roboty tylko blokowanie dróg mógłby dojść do tak zaawansowanych zabiegów jakie prezentują panowie wyżej ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Miło się dowiedzieć, że jestem kartoflem...

Mówię o trollach i małych dzieciach. Z tego co wiem nie jesteś ani jednym ani drugim ;)

 

Chodzi mi o to że takie dzieciaki na pewno nie dojdą do takiego poziomu jak np panowie wyżej, albo chociaż ty.

 

Jedynym problemem mogą być modyfikacje które dają poza zmodowanymi ciężarówkami jeszcze inne pierdółki które pozwala edycja save a. Chociaż mam nadzieję że dzieci i w tym przypadku nie szukają bo im się nie chce.

Link to comment
Share on other sites

Chyba, że dodasz koła z naczepy overweight. Wtedy na multi masz glebe :)

 

ścieżka jest  "/def/vehicle/t_wheel/overweight.sii"

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

No więc tak, wpisując wartości od 0 do np 10 można uzyskać ten neonowy kolor ale już nie taki oczojebny. Generalnie bezpieczne wartości są od 0 do 5 lub 6. Sprawdzałem czy da się zrobić matowe malowanie ale niestety nie, truck będzie czarny ale normalnie są na nim refleksy.

 

flake_color: (00, 0)  Edycja opiera się na palecie RGB wiec wszystkie zmienne są w takiej samej kolejności w każdym parametrze.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.