Jump to content

xdk //E53

Veteran Driver V
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

xdk //E53 last won the day on February 5 2015

xdk //E53 had the most liked content!

6 Followers

About xdk //E53

Recent Profile Visitors

1355 profile views

xdk //E53's Achievements

92

Reputation

 1. W dniu wczorajszym Vectrix Trans uczestniczyło w jubileuszowym konwoju firmy K-SPEED Poniżej fotorelacja Życzymy jubilatom wszystkiego najlepszego i oby drogi były im szerokie przez następne 100 lat! Pozdrawiam
 2. W dniu dzisiejszym odbył się konwój firmowy. Poniżej relacja z dosyć unikalnego miejsca zakończenia
 3. Wczoraj planowaliśmy wyruszyć w naszym konwoju "Za wszelką cenę", niestety z powodu wariacji serwera musieliśmy się zatrzymać i przełożyć konwój
 4. Wczorajszy konwój firm Venom Logistic, SEMI Spedition oraz VectrixTrans! Dziękujemy firmie Venom Logistic za zaproszenie!
 5. Dnia 05.02.2015 miała miejsce kolejna trasa rekrutacyjna. Rekrutowany był kierowca gibon Egzamin zdany pozytywnie, tak więc witamy w gronie Vectrix Trans i życzymy powodzenia na okresie rekrutacyjnym!
 6. @elot360PL, być może jesteś pierwszą osobą która napisała o tym tu na forum, natomiast dla Vectrixów nie jest to żadna nowość
 7. Osobom "które mają coś z głową" nie polecam się za to zabierać bo mogą narobić problemów innym graczom i tym samym sobie. Najlepiej zgłosić się na PW do osoby biegle wiedzącej o co chodzi z prośbą o przerobienie save'a i tyle.
 8. Fotorelacja z My Truck is The Best v.2 Sędziowie zebrali się wcześniej na serwisie w Mannheim by przejrzeć wokande i wspólnie wjechać na salę rozpraw Sędziowie zajęli pozycje, konkurs czas zacząć Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników Wspólna parada na zakończenie konkursu Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za obecność. Do zobaczenia na kolejnej edycji!
 9. Fotorelacja z My Truck is The Best v.2 Sędziowie zebrali się wcześniej na serwisie w Mannheim by przejrzeć wokande i wspólnie wjechać na salę rozpraw Sędziowie zajęli pozycje, konkurs czas zacząć Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników Wspólna parada na zakończenie konkursu Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za obecność. Do zobaczenia na kolejnej edycji!
 10. Dzisiaj odbyła się kolejna trasa rekrutacyjna Rekrutowanych było dwóch kierowców - Kostucha oraz Michał. Obaj kierowcy zdali egzamin pozytywnie, tak więc gratulujemy i witamy w szeregach Vectrix Trans! Jednocześnie przypominam, że zostało już tylko kilkanaście godzin do II edycji My Truck is The Best!
 11. Witam. Chciałbym poinformować, że gracze o nickach: jondalnowak http://i.imgur.com/OKenVJw.png kuba004c http://i.imgur.com/ijkF2xE.png Sumacz http://i.imgur.com/C5uyesV.png Jeżdżą z naszym tagiem ->>VectrixTrans<<- i prawdopodobnie z naszym malowaniem nie będąc już naszymi pracownikami! Zostali zwolnieni dyscyplinarnie, nie odpowiadamy za ich poczynania! Pozdrawiam, V-ce Lader VectrixTrans Sound's Beat's
 12. Dnia 25.01.2015 odbył się konwój z firmą European Trans Group [ETG]. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę! Poniżej fotorelacja: Zgrupowanie w Graz, Vectrixi mieli nie lada wyzwanie, ponieważ wieźli ciężkie 25 tonowe naczepy do tego z bardzo delikatnym ładunkiem - szkłem, a droga przez którą jechaliśmy była bardzo zróżnicowana! No, ale ktoś to musiał przewieźć Tankowanie do pełna i ruszamy w drogę Krótki postój I dojechaliśmy do celu jakim był Budapeszt, wspólnie orzekliśmy że po odstawieniu ładunków idziemy do Baru na Placek po Węgiersku! Pozdrawiam firmę ETG i do zobaczenia już za kilka dni na My Truck is The Best vol. 2!
 13. Procesor: i7 5820K @ 3.3GHz (stock) RAM: 16GB Karta graficzna: GTX 980 @ 1354MHz (stock) Kontroler: Kierownica Logitech G27 / Klawiatura Logitech G19 Ustawienia graficzne gry: Maksymalne, Rozdzielczość 1920x1080, Skalowanie 400% FPS'y mieżone z włączonymi avatarami, nickami, doradcą drogowym oraz dodatkowym prawym lusterkiem spod F2. Średnia ilość FPSów w trasie na kamerze zewnętrznej(+ 5 graczy): ~ 105 - 125 fps Średnia ilość FPSów w trasie na kamerze wewnętrznej(+ 5 graczy): ~ 75 - 90 fps Średnia ilość FPSów w mieście na kamerze zewnętrznej(+ 5 graczy): ~ 70 - 90 fps Średnia ilość FPSów w mieście na kamerze wewnętrznej(+ 5 graczy): ~ 50 - 70 fps Średnia ilość FPSów w Rotterdamie na serwisie na kamerze zewnętrznej(+ 50 graczy): ~ 40-50 fps Średnia ilość FPSów w Rotterdamie na serwisie na kamerze wewnętrznej(+ 50 graczy): ~ 20-40 fps Średnia ilość FPSów w Rotterdamie w korku na Europoort na kamerze wewnętrznej (+70 graczy): ~ 15-20 fps Pozdrawiam
 14. Został już tylko tydzień do drugiej edycji My Truck is The BEST, MEGA - Imprezy organizowanej przez Vectrix Trans! Czy przygotowaliście już swoje Trucki na to niesamowite wydarzenie?
 15. Został już tylko tydzień do drugiej edycji My Truck is The BEST! Czy przygotowaliście już swoje ciężarówki na to niesamowite wydarzenie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.