Jump to content
Update 1.32 | It's time to downgrade! Read more... ×
ioki4ok27

[BG] Bulgarian Team/Discussion

Recommended Posts

Чудя се дали да не поискаме да направят друг отдел на форума за България. Почти нищо не им разбирам на другите езици тука....

Привет колеги,

Преди малко се рег-нах за 1ви път в този МП.  Ще ми е приятно като понатрупам опит / пари да мога да се присъединя към вас. Ако има нещо специфично което тепърва трябва да уча и знам за МП версията с удоволствие ще прочета написаното.

Поздрави !  B)

Здравейте колеги! Направил съм българско форумче ориентирано към играта и MP като цяло, което не е кой знае какво, но ако се разрасне за в бъдеще бих помислил нещо, защото имам познания в web сферата! Ако сте заинтересовани може да ги видите в профилът ми.

Междувременно, успех и приятно джиткане в Multiplayer-a. :)

Здравейте момчета/момичета.

Имам един въпрос: намерих DFGT (за тези, които не знаят- това е волан на Logitech) за 250 лева. Та така де, вмомента ползвам X360 джойстик, струва ли си да ъпгрейдна?

С удоволствие бих си купил G27, но за съжаление, цената му е двойна от тази на DFGT.

^Е това сега е странно - Как така е "неподдържано 16-битово приложение" като играта има само 32- и 64-битови версии?!

• Upvote 1

Alex преинсталирай наново драйвъри на видеото, директХ и играта, като не добавяш никакви модове освен МП. И си направи нов профил. 

Здравейте момчета!Бих се радвал да карам с вас а-у добавете ме в стеам ако може.

Също така има ли значение конските сили на камиона за по-бързото ускоряване?

Привет,

Не, нямат. Имат значение като сила при дърпане на определни товари, усещат се най-много при изкачване на хълмове, баири и т.н. В края на краищата състезателите са в др. видове игри, нали така ?  B)

ЗДРАВЕЙТЕ карам си доста време във Мп ако ме видите някъде из пътя/СКАНИЯ ДРАЙВЪР/  пишете хайде лека и безаварийна

• Upvote 1

Ай си направим едно конвойче, но в EU2, че в 1-цата това ограничение от 110 км/ч направо ме побърква.

Вчера се събрахме от ets2c.com и беше страхотно. Над 10 човека, средна скорост, с която се предвижвахме - 140/150 км/ч.

Така че ако има някой, който е добър в шофирането с високи скорости да пише. :)