Jump to content

[BG] Bulgarian Team/Discussion


ioki4ok27

Recommended Posts

Здрасти @Handanovic

 

Най-голямата новина от вчера е  DLC-то Ню Мексико пристига заедно със последният ъпдейт за American Truck Simulator - 1.29!

 

ATS_cover_NM03_C.jpg

 

Открийте впечатляващата красота на пейзажа в Ню Мексико. Американски щат, повече познат като  "Земята на очарованието'', там той  се вписва перфектно. Много от уникалните природни пейзажи ще са ви спътници по време на всички пътувания, никога няма да се почувствате по същият начин като другаде. .

Карайте по урбанизирани райони като Албакърки, рядко населени търговски пунктове, спирайте за почивка в средата на пустинята, пътувайте през буйни гори и планински вериги. Ню Мексико има какво да предложи по отношение на разнообразието на ландшафта. Крос Рио Гранде, Карсонската национална гора, връх Бейлор, Пирамид Рок и други природни забележителности ще се разкрият пред очите ви, докато прекосявате надлъж и нашир това място.

Прекарайте нощта си там, почивайте спокойно, зареждайте с гориво и ремонтирайте камиона си на някой от многото уникални пракинги за камиони около магистралите на Ню Мексико. Полюбувайте се на прелестните залези, докато шофирате покрай останалите разпознаваеми монументални и скални образувания.

 

map_new_big_all_blog.jpg

 

Основни функции, добавки и възможности:
 

Над 4000 мили (или 6500км) нови пътища в играта

14 основни града, като най-големите са Albuquerque, Santa Fe и Roswell

11 персонализирани паркинги за почивка и зареждане на гориво

Повече от 600 напълно нови 3D обекти

Комплексни и реалистични, създадени специално кръстовища и междуградски възли

8 нови фирми и индустриални компании

Уникални забележителности, както естествени, така и изкуствени

Нови постижения за отключване

 

23lcoco.jpg

 

 

 

American Truck Simulator - New Mexico Steam страница за покупка

 

=================================================================================================================

Special Transport DLC for Euro Truck Simulator 2 ... Тепърва предстои да бъде обявено!

 

- 11 нови специални товари (до 70 тона, 6м ширина, 5м височина и 20м дължина)

- 4 нови ремаркета

- 17 уникални маршрута със специални транспортни работни места (12 за основната карта, 2 в Скандинавия, 2 за Изтокчната част и 1 във Франция). Този списък ще нараства с течение на времето...

- Комбинация от над 80 специални транспортни работни места

- Ескортни превозни средства с необходимото AI като освобождаване/прочистване на пътя, спиране на трафика, даване на съвети, бутане на противоположните превозни средства на страната и т.н.

- Специални интро и кътсцени, свързани с товарите, мисиите или местата по маршрутите

- Нови модели, персонажи и анимации на хората около текущата сцена

- Пешеходци, журналисти или колеги от транспорта по маршрути, които са в ден, нощ или лошо време

- Възможност да се провалите в "мисията", ако не спазвате стриктно правилата

- Нова система за контролни точки, за да следите напредъка си в тази специалната транспортна работа

- Нови предупредителни анимации- Нови постижения

- По-високи печалби от опит и пари за успешното завършване на конкретната работа

 

 

 

Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Последните новини около предстоящият ЪПдейт за ETS2 - 1.30 който ще включва новата SCANIA S/R, DLC-то Bella Italia + много др. подобрения!

 

Euro Truck Simulator 2 Update 1.30 Open Beta

 

blog_ETS2_1_30_open_beta.jpg

 

Някои ще се запитат защо пропускаме пореден номер на версията? Тъй като и двата наши флагмански камионни симулатори се подготвяха за мащабно пускане на DLC-та сравнително кратко, трябваше да проведем два паралелни теста. Кодът и данните "замръзваха" в ETS2 няколко седмици, след като ATS вече беше "раздвоен" за пускането на ЪПдейт 1.29.  В резултат на това ETS2 ще прескочи номер на версията, докато ATS ще стигне до същата 1.30 версия малко след актуализирането на по-големия си брат.

Така че, ЪПдейт1.30 за ETS2  ще донесе много нови, готини и, разбира се, безплатни неща, които бихме искали да обсъдим...

 

001.jpg

 

Основни функции:

 

* Подобренията в картата - град Милано беше изцяло преработен, цялата северна част на Италия също е подобрена.
Освежихме старата част на Италия, която отдавна присъства в основната карта, за да може тя да се вмести по-добре с качеството на предстоящото Italia DLC. Помислете и предположете за това, с няколко бързи погледа какво ще бъде.
* Основна ревизия на алгоритъма за навигация
Нов навигационен код вече е въведен в АTS и това е огромна промяна, която изискваше голямо усилие за програмиране както и се оказа голямо подобрение в сравнение със стария. Сега навигацията може да изпрати водача обратно по същия участък от пътя, ако е необходимо, което може да изглежда тривиално, но в действителност е необходимо цялостно преустройство на основните структури от данни. Ще очакваме вашите бъдещи  отзиви за това.
* Поддръжка на часови зони
Сега вече и ETS2 ще поддържа часови зони, които ще бъдат полезни за по-нататъшен растеж на картата. Засега тази промяна ще засегне само Великобритания, тъй като другите държави от ETS2 са в една и съща часова зона.

 

Освен това ще има много нови Допълнителни промени и Инструменти/достъп до МОД-ване за които можете да прочетете в основният линк.

 

yacht_01.jpg

 

Ако искате да участвате в отворената бета версия, можете да намерите тази версия в public_beta опцията на играта чрез Steam.

Начинът за достъп до него е както следва: Steam клиент → LIBRARY → кликнете с десния бутон на мишката върху Euro Truck Simulator 2 → Properties → раздела Betas → public_beta → 1.30 public beta. Не е необходима парола.

 

Моделите от новото поколение на Scania S и R също ще са част от този ЪПдейт и то напълно безплатно!

 

Scania-NextGen.gif

 

 

 

Sicily (Сицилия)

 

eut2_hq_59f8838f_20.jpg

 

Остров Сицилия се намира на юг, на самия връх на италианската "обувка". Нашата версия на острова съдържа три крайбрежни града с морски пристанища, той е вторият по големина остров, който сме създали досега. Имайки предвид мащаба на нашия свят в играта, това сравнително малко парче земя, заобиколено от морето, изискваше специфичен подход към неговия дизайн и към създаването на далечния хоризонт. Беше доста трудно да се вместим там със  всички пътища, градове, индустрии и природни красоти, включително и вулкана Етна, една от най-големите природни забележителности в Италия.

 

eut2_hq_5a0aaf9b_08.jpg

 

Нашият дизайн на острова отразява типичния средиземноморски климат и уникалната му архитектура. Усещането за Сицилия с горещото слънце е от ключово значение за доста известни италиански филми, затова се опитахме да прехвърлим това настроение към нашия виртуален свят.

 

eut2_hq_59f87e41_15.jpg

 

eut2_hq_59f83e40_21.jpg

 

eut2_hq_59f99f07_20.jpg

 

eut2_hq_59f84de6_18.jpg

 

eut2_hq_59f8578e_14.jpg

 

eut2_hq_59f85b32_10.jpg

  • Upvote 2
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

Не знаех, че има живи в тази дискусия. :)

Италията изглежда добре, нямам търпение да излезе и да подкарам новата кокона.
Ще видим само каква цена ще лепнат на DLC-то, но това не е гплям проблем, винаги може да се изчака за намаление.

Link to comment
Share on other sites

За снега малко ще почакаме, но би трябвало скоро да го пуснат. Очаквах този ъпдейт да е заедно с ДЛС-то, но пък какво по-хубаво от това да пуснат новата Скания няколко дни по-рано. :)

Link to comment
Share on other sites

Ъпдейта е пуснат от петък 1ви декември, както вече със сигурност знаете и си возите задниците в НОВАТА Скания. ;)

Italia DLC-то излиза днес привечер м/у 17 и 19ч. Тогава ще е обявено и пуснато в продажба. Цената му ще е 18.00 евро, НО предполагам,че повечето от вас вече са го разбрали и това.   Мултито  си бачка на пушка с 1.30.  И те така.

АЗ лично ЩЕ пропусна тази цена. Много трудно се хайпвама за такива неща, за да ги взема на 1вия ден...

За сега се наслаждавам на подобренията след ъпдейт 1.30, карам си и в Ню Мексико, имам още толкова пътища за разкриване, тестове предстоят и на новата ''кокона"...   А дори все още не съм взел Франция, но за там ще почакам също докато цената и НЕ падне драстично.

 

 

Edited by Vinnie P. B.
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

Benvenuto in Italia!

 

cover.jpg

 

Радваме се да обявим пускането на картата на Италия , най-новото и свежо DLC (експенжън) за Euro Truck Simulator 2.

Чрез това DLC разширявайки ETS2 ние ви предаваме най-красивата Европейска страна - Италия, която е с богата история, модерна индустрия, традиционна архитектура и разнообразна природна обстановка.

 

Опитайте типичните особености на Италия зад волана. Разгледайте пътища, водещи през Апенините, където тунелите и мостовете се редуват с живописни гледки и красиви виещи се сегменти, отваряйки гледката към отдалечени хоризонти. Спускайте се от височината на планинските проходи до бреговете на моретата, пътувайте от обработваемата земеделска земя до по-пусти и по-сухи места.  

Географията и формата на Италия доведоха до сравнително висока концентрация на градовете в разширението на Италия. Местните отрасли съдържат, наред с другото, известни места като кариерите от мрамор в Карара и най-големите стоманодобивни заводи на Европа в Таранто.

 

it_map_big.jpg

  • 11,500 км нови пътища за покоряване
  • 19 нови града, включително Рим, Наполи и Палермо
  • Уникални нови 3D модели
  • Реалистични кръстовища, включително околовръстни пътища около големите градове
  • Много регионални индустрии и компании
  • Типични Италиански пътни пунктове, знаци и табели
  • Познати забележителности и известни места
  • Реална Италианска архитектура
  • Подобрена растителност свързна със средиземноморския климат
  • Добавени са нови товари за превоз
  • Има и постижения за отключване

 

29ntder.jpg

 

Euro Truck Simulator 2 - Italia в STEAM/17.99 euro

 

 

 

Айде, да ни е честито, па кога стане 5 евро, че я земем! :D:lol:

Edited by Vinnie P. B.
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

Taka e @GenericTwet

Много хора у нас работят за такава надница ден или два. Много хора се хранят с тия пари почти няколко дни....

Други явно не ги бърка да дадат 35лв за едно длс!!!, но аз не съм от тези...

За протокола наскоро си взех за 15лв Uncharted: The Nathan Drake Collection за PS4.

Тас в тоя ред на мисли няма как да платя такава сума за няколко града в Италия които се откриват за един уикенд, при положение, че за половината пари съм взел цели 3 игри + куп екстри, които ще отнемат месеци време занимания...

Между другото в момента Италия може да се купи за 20 кинта от някои небезизвестни онлайн доставчици на дигитални ключове :)

 

Иначе, последната новина от Чешкият екип e ПРОМО Трейлъра на Special Transport, очакваното до края на годината чисто ново DLC за ETS2:

 

 

 

Мен лично ме впечатлиха някои от товарите с размерите и обема си, както и явно новите Аварийни светлини (дано има и табели, флагове, надписи за ИЗВЪНгабаритен товар).

Но платформите и пилотните бусове са вече използвани и в 2та симулатора, така че са нещо сравнително старо и вече много познато... Май явно няма да пуснат и новата Скания с 8х4 шаси.

В блогът на SCS се спекулира за цена м/у 5 и 10евро и дата на излизане УЖ другата седмица?!

Edited by Vinnie P. B.
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

@Vinnie P. B. Като цяло в последно време DLC-тата на SCS са доста overpriced-нати, няма какво да се лъжем. Не останах очарован от Vive La France, просто не ме грабна толкова много, освен може би вегетацията. Обмислях да купя Италията от тези сайтове, за които говориш, но не ми се рискува, защото не са много legit. Относно новото DLC, 5-10 евро е по-нормална цена, въпреки че нещо ме съмнява да бъде толкова

@Mike TysonТбх, никога не бях чувал за Камата, но гледайки клипа, банът му е pure bs... Тоз полския е виновен за две неща:
1. Интернетът му е калпав;

2. По закон, когато те изпреварват, не трябва да ускоряваш скоростта ти, а дори напротив, ако можеш да намалиш. За да тръгне Камата да го изпреварва, това означава, че ония богопомазаният се е движил с по-ниска скорост, но пък после, когато го изпреварва, се движат с еднаква скорост, което означава, че ония е ускорил.

Но нищо не трябва да ни учудва в това, в тая игра вече раздават банове за щяло и нещяло. Мен например ме баннаха, затова че съм ползвал ругатни. Въпросната ругатня беше 'what the heck', което преведено означава 'какво за Бога'.

И всеки път, когато се оплача за несправедливите банове, били то мои или на някой друг, аз бивам цензуриран... Не се учудвайте ако някой мод изтрие и това.

 

1

Link to comment
Share on other sites

Цената им пада с времето, винаги може да се почака. Проблемът по-скоро е, че заплатите са ни малки,  не са скъпи ДЛС-тата.
Купувал съм различни игри от Кингуин и не съм имал проблем с нерботещи ключове, но всеки сам си решава.

Аppeal ban и би трябвало да падне без никакъв проблем, пуска се това видео за доказателство и готово. И админите са хора, правят грешки, затова има опцията да обжалвате.

Link to comment
Share on other sites

 

@Mike Tyson  според записа на клипа - банът е абсолютно ненужен, дори супер безмислен! Според мен онзи е прекалил с правомощията си. Не ми се коментира, често ''неадекватната'' им намеса за банове и оплаквания. Сидетел съм на анархия и никаква справедливост, никакви наказания, никаква отговорност от никой.

ЕУ2 е станал като селска дискотека, с елементи на пого, истерчина детска градина и комплексари до безкрай!  Никакъв контрол от никой!  Затова вече  повече от 1 год. не влизам там, изключение е само за някой ивент за който ВТС-то искат всички да сме там по възможност. :ph34r:   

А Зимният мод някой някъде спомена, че преди 24.12 ще е активен?

 

 

@GenericTwet Прав си приятелю - аз затова от Going East насам, НЕ купувам НИЩО докато НЕ му падне цената според това което заслужава да се плати и колко бих дал за него. За това никога не бързам, не се хайпвам,  не изпадам в ''истерии" за това или онова длс, чисто и просто си чакам на спокойствие да ''отлежат'' нещата - да си ги тестват, фиксират, дооправят, да им се нарадват и да поевтинеят драстично до разумна (спрямо моят джоб) цена. Всички длс-та които имам съм ги взел от разпродажби със супер намалени и възможно най-ниски цени.    

Колкото до сайтовете извън стийм, можеш да бъдеш сигурен, че сред тях има достатъчно надеждни с които никога не би имал проблем. Ако пък се случи, то ще е някакво много, много рядко изключение. Хората продаващи там са със огромни рейтинги, доверени, сигурни и отзивчиви. Продали са хиляди ключове и всичко работи както трябва.  Аз лично най-често пазарувам от кингуин и г2а защото има на моменти  супер цени за това което ме интересува. Взимай смело, няма да сгрешиш.  :)

 

@topgundriver  Поддържаме темата, за да не я запокитят из архивите някъде. Аз съм съгласен открай време да се съберем много наши си хора за един голям и дълъг конвой, но трябват хора да се наемат да организират събитието от-до. А то такива няма, всеки кара или във ВТС-то си или соло и така си минава времето... ^_^

 

@Batslav  Ех тия заплати и тоя стандарт народен... Иначе подкрепям мнението ти! ;)

 

 

Така или иначе, знаете че Специал транспорт длс-то вече е аут и вероятно в момента някои от вас дърпат най-големите и тежки товари в играта...

 

Euro Truck Simulator 2 - Special Transport в Steam/ 4.99euro

 

header.jpg?t=1513202610

 

Единствено най-квалифицираните и опитни шофьори на камиони са призовани да изпълняват специалните траснпортни задачи. Срещате ли предизвикателството? Опитайте свръх-големите товари с дължина и широчина, надвишаващи стандартните правила за товари. Карайте през тесни проходи, изискващи маневриране с точност  до милиметри!

Пътят ви ще бъде осигурен от две ескортни превозни средства, които ще ви насочат през целият маршрут от самото начало до мястото на доставка. Това няма да бъде никак лесноа, но ако се вслушвате в съветите на ескорта и внимателно наблюдавате всеки сантиметър от пътя, за да доставите товара в непокътнато състояние, може да се смятате за истински ПРОфесионалист, истински Ветеран зад волана, който може да достави дори и най-огромните товари.

 

ss_9bc8b28f6911295326a7e7694d97e0c5323fa

 

ss_40e12d4e2d6d367dc0aaf4f404eac232ecdb6 

 

ss_414968850b375f0256182fdd8c105da1b7a8a

 

 

Основно съдържание:

 

  • 11 огромни товара (до 70 тона, 6м ширина, 5м височина и 20м дължина)
  • 4 нови специални ремаркета
  • Уникални работни маршрути за Специалния транспорт (най-вече в основнатакарта, някои и в DLC-та,  очаквайте повече маршрути в бъдещет)
  • Комбинация от над 80 специални транспортни задачи
  • Персонализирани ескортни превозни средства
  • Оригинални ибтро/кът сцени за товари и работни задачи, за тълпи и полицейски автомобили по маршрутите
  • Нови модели, герои и анимации на хора, които подпомагат или гледат Специалният транспорт
  • Любопитни пешеходци, журналисти или транспортни колеги по маршрутите
  • Нова серия предупредителни аварийни светлини за камионите
  • Допълнителни постижения за отключване

 

ss_941cef59dcc6ecbfaa9dd70fc43ba7690c50b

 

ss_544cb99006aca7c9f1114cf86b86638882e53

 

Функции на геймплея:

 

  • Изисквана необходимост за тясно сътрудничество със Ескорта по целият маршрут 
  • Подобрено поведение на AI: освобождаване на пътя, спиране на трафика, даване на съвети, отбиване на пречещи превозни средства в страни и т.н.
  • Възможност за провал на дадената работа, ако не се спазват стриктно инструкциите и разпоредбите на пътя
  • Нова система от чекпойнтове, за следене и съхраняване напредъка във/за Специалите транспортни задачи

 

ss_f463d5f0506a339adac82263cb7b8bb6d0b38

 

ss_699cafd5b180890f0ce4b4d2eb7e2ad8593aa

 

nmermh.jpg

Edited by Vinnie P. B.
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравейте,

От известно време цъкаме с едно приятелче в МП-то и обикновенно се движим заедно. Търсим компания (поне аз). Та има ли нещо направено по въпроса и кога правите конвои?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@stegski Привет,   

До колкото знам има 2-3 големи (или поне едната от тях) Български VTCта които правят по-сериозни масови конвои, но май са основно вътрешни.

Тук: http://ets2c.com/ можеш да гледаш  кога какви обществени конвои се организират, сега виждам, че на 24.02 и 3ти март има от нашите.

Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За тези които още не са разбрали, в близките няколко месеца се ОЧАКВАТ 2 нови DLC-та:

 

ATS - OREGON

 

Победителят на Севера - дами и господа, добре дошли в щата Орегон!

 

01.jpg

01.jpg

02.jpg

 

Орегон, щата на бобрите, ще бъде новото допълнение. Изобразяването на много разнообразната среда в Северна Америка винаги е вълнуващо предизвикателство за нас. Природата на Орегон надминава всичко, което сме срещали досега. Големи дълбоки гори, гъсти храсталаци, дълбоки спокойни езера, широки реки, стръмни планински вериги, вулкани, висока пустиня и крайбрежието на Тихия океан. Всички вкупом на територия, малко по-голяма от Великобритания!

 

05.jpg

02.jpg

03.jpg

07.jpg

04.jpg

 

Естественото разнообразие, разбира се, се отразява в демографията и промишлеността. Можете да очаквате икономиката в играта да бъде разширена от местната индустрия, съответстваща на реалността на Орегон, като традиционното събиране и преработка на дървесина в дървообработващата промишленост, последвано от хартия и мебелна промишленост. Ние не сме забравили за други индустрии като технологично развитата ''силициева гора'' и други известни производствени центрове.

 

04.jpg

03.jpg

06.jpg

05.jpg

06.jpg

 

 

П.П.  А с новият ЪПдейт 1.31 към ATS ще бъде добавен и НЕБЕЗИЗВЕСТНИЯТ Прословут проход Tioga Pass (CA 120) във щата California, както и някои малки и значителни корекции към 3те щата в основната игра.

 

02.jpg

 

04.jpg

 

05.jpg

 

01.jpg

 

06.jpg

 

П.П.  Очаквайте другата седмица представянето и на 2рото длс...

Edited by Vinnie P. B.
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ето и другото предстоящо съвсем скоро DLC...

 

ETS 2 - Beyond the Baltic Sea

 

Новото DLC ще включва 3те Балтийски държави Латвия, Литва и Естония, но също и южна Финландия плюс части от Русия, включително втория по големина град в Санкт Петербург.

 

eut2_hq_5a6eef36_11.jpg

05.jpg

01.jpg

eut2_hq_5a955d38_08.jpg

04.jpg

eut2_hq_5a953223_07.jpg

 

Това е доста място за покриване с уникална архитектура, индустрия и транспортна инфраструктура; област, която ще бъде много различна от останалата част от света, която имаме досега.

 

06.jpg

03.jpg

eut2_hq_5a6ef1d9_13.jpg

eut2_hq_5a9542dd_19.jpg

eut2_hq_5a953356_22.jpg

02.jpg

 

Тепърва ще получим още много инфо, снимки, трейлър, както и дата на издаване  + цена от известните ЧЕХИ. B)

  • Thanks 1
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.