Jump to content

ETS2 1.20 - Ustaw swój GPS


WooQash

Recommended Posts

a jest jakieś info kiedy mp będzie kompatybilne z 1.20 ? jest szansa że będzie aktualizacja do bety 1.20 czy trzeba czekać na oficjalne wydanie 1.20 ?

 

kolejne pytanie jak rozwiązać problem jednoczesnego grania na 1.20 na singlu i braku możliwości odpalenia mp ?

Link to comment
Share on other sites

a jest jakieś info kiedy mp będzie kompatybilne z 1.20 ? jest szansa że będzie aktualizacja do bety 1.20 czy trzeba czekać na oficjalne wydanie 1.20 ?

 

kolejne pytanie jak rozwiązać problem jednoczesnego grania na 1.20 na singlu i braku możliwości odpalenia mp ?

Nie. MP Bedzie robione pod 1.20 jak wyjdzie pelna wersja a nie beta ! A co do drugiego musisz wybrac albo MP albo SP innej opcji nie ma. A jak wybierzesz MP to musisz zrobic downgrade instrukcja jest TUTAJ<KLIKNIJ W TO >

 

I bez pytan kiedy bedzie 1.20 pod MP bo najpierw musi wyjsc pelna wersja a jak juz bedzie to jest pewne prawo ... "Będzie kiedy będzie"

76561198217029804.png

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie z innej beczki :) probowal ktos jezdzic bez gps po europie ? ja spedzilem tak kilka godzin i stwierdzam ze mogli by wreszcie umieszczac drogowskazy w miastach bo ciezko z nich wyjechac :/ sprawa tego nowego gps i jego funkcji fajna rzecz ale bardzie przydatna w konwojach niz singlu...

Link to comment
Share on other sites

Nie wspominając o oznakowaniach przed węzłami na autostradach. Masz pasy, dwie tablice, na jednej dwie strzałki prosto, na trzeciej strzałka w prawo a i tak raz prawy pas ucieka w prawo, a raz zostaje.

Ale na autostradzie jesteś w stanie się połapać co i jak, a do miasta jak wjedziesz to faktycznie nie wiadomo gdzie jest wyjazd :P Oczywiście jeżeli faktycznie jeździsz bez gps :) Brakuje trochę tych oznakowań.

Link to comment
Share on other sites

Generalnie - lekko kuleje ta opcja ustawiania punktów, zdarza się, ze gra i tak przestawia kolejność 'po swojemu' i trzeba kombinować...

Jak dla mnie kolejny 'pusty' upd, w którym dali coś co powinno być od początku gry...

Nie chce hejtować, ale trochę zaczyna się dla mnie to żałosne robić...

Sprawdzał ktoś czy dodali więcej części do tunningu dla nowego Merca? Czy dalej taka bieda?

Z tego co widziałem, to nic w tym kierunku nie ruszyli... Zaraz się upewnie...
  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzał ktoś czy dodali więcej części do tunningu dla nowego Merca? Czy dalej taka bieda?

Z tego co widziałem, to nic w tym kierunku nie ruszyli... Zaraz się upewnie...

R0O4EuB.jpgLdlvNcD.jpggZy8uUQ.jpglssRV1h.jpgq4NDJuA.jpg1YepUyF.jpgALDd39b.jpg

Hm, możesz porównać - IMHO - bez zmian.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Mercedes został bardzo poszkodowany :(

Ale zauważyłem, że w którejś aktualizacji ( nie pamiętam dokładnie której ) zostały dodane osłony boczne dla Daf'a Euro 6 w układzie 6x2/4.

 

Aktualizacja na prawdę bajeczna, widać że studio scs już coraz więcej myśli o multiplayerze, bo w single raczej mi się to nie przyda :D

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

aktualizacja super, wnosi to czego wiele osób chciało od dawien dawna w ets2 ale odnoszę wrażenie, że niektórzy aż nadto się jarają tym

Pewnie jest w tym trochę prawdy. Ale to jest jak każdą inną dużą aktualizacją. Tyle że tym razem żadne salony nie będą oblegiwane tylko ludzie będą jeździć wszędzie xD

 

Poza tym warto dodać że SCS na swoim blogu dodał że wersja 1.21 też będzie niczego sobie. Czyżby Francja była bliżej niż myślimy?

Link to comment
Share on other sites

Wątpię. Chociaż coś w tym może być. Na Skandynawię czekaliśmy bardzo długo bo była robiona od podstaw. Czuję, że DLC z Francją będzie tak samo słabe jak Going East z prostej przyczyny - nie tworzą kraju od początku. Pewnie nie będzie im się chciało przebudowywać tego co już jest i zrobią w podobnym stylu resztę Francji. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Wątpię. Chociaż coś w tym może być. Na Skandynawię czekaliśmy bardzo długo bo była robiona od podstaw. Czuję, że DLC z Francją będzie tak samo słabe jak Going East z prostej przyczyny - nie tworzą kraju od początku. Pewnie nie będzie im się chciało przebudowywać tego co już jest i zrobią w podobnym stylu resztę Francji. 

Co nie zmienia faktu że węzły drogowe będą cud miód malina. Mniam, nie mogę się doczekać :3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.