Jump to content

Szybki klawisz disconnect/connect


Mayster [PL]

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Klawisz szybkiego połączenia/rozłączenia

  •  

Opis Sugestii: Możliwość rozłączenia się z serwerem za pomocą klawisza na klawiaturze. Po co? A no po to, że gdy np. na porcie są trolle to blokują przejazd i robi się burdel niesamowity, wtedy naciskamy klawisz odłącza nas od serwera (ale cały czas mamy zarezerwowany slot, w razie ponownego połączenia np. na 5min). Spokojnie podjeżdżamy do portu i ponownie naciskamy klawisz by nas połączyło, ciężarówka jeszcze przez 10s jest duchem (gdybyśmy się spawnowali przed kimś on w nas nie uderzy). Przydatne również w miastach dla słabych PC, jak wiadomo, w miastach jest kupa ludzi i gra laguje. Przykład mojego kolegi: gra na najniższych ustawieniach i ma ok. 30fps, po wjeździe do miasta ma max. 10fps. Może wtedy rozłączyć się, dojechać, zabrać ładunek i wyjechać z miasta i ponownie połączyć.

 

Przykładowe obrazki: image.png

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ułatwi to sprawę ludziom ze słabymi komputerami w miastach, nie będzie się dało nikogo zablokować, koniec syfu na portach itp.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pomyśl z drugiej strony - trolle nadużywałyby takiej funkcji. Można by było np. odłączyć się od serwera, wjechać w kogoś stojącego na parkingu, znowu się podłączyć, poczekać (stojąc w nim) 10 sekund i tym samym wystrzelić go w powietrze.

  • Upvote 4

return 0;

 

Author of the JobSync project.

Link to comment
Share on other sites

Pomyśl z drugiej strony - trolle nadużywałyby takiej funkcji. Można by było np. odłączyć się od serwera, wjechać w kogoś stojącego na parkingu, znowu się podłączyć, poczekać (stojąc w nim) 10 sekund i tym samym wystrzelić go w powietrze.

 

 

Troll rozłączyłby się potem wjechał w ciebie i połączył się z serwerem a ty byś leciał :D

Więc jestem na NIE.

 

Można rozwiązać to w taki sposób, że pozostajemy duchami jeśli ktoś w nas stoi (bez ograniczenia czasowego)

Link to comment
Share on other sites

Pomysł jako tako dobry ale w rzeczywistości się nie sprawdzi, bo będzie służyć do celów trolowania niż do celów pomocniczych.

Prędzej stawiałbym na otwarcie rekrutacji i zwiększenie liczby adminów niż wpakowywanie na serwer tego typu dodatków i zwiększanie roboty dla developera.

 

Jestem na nie.

W przypadku blokowania dróg lub trolowania służy opcja do raportowania graczy i administracja, która od tego jest...

 

  • Upvote 4

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Można rozwiązać to w taki sposób, że pozostajemy duchami jeśli ktoś w nas stoi (bez ograniczenia czasowego)

 

Łatwo mówić, dużo trudniej zaprogramować. Jest o wiele więcej wykorzystań takiego systemu dla trolli - np. pojawić się przed rozpędzoną ciężarówką. Jak dla mnie za dużo roboty z tym - nie warto tracić cennego czasu deweloperów.

return 0;

 

Author of the JobSync project.

Link to comment
Share on other sites

Nie przejdzie ;) Kickowanie graczy nie miałoby wtedy sensu. A to również jest jakaś forma kary. Gracz musi ponownie odpalić clienta i ponownie łączyć się z serwerem. 

W sumie jaka to kara :) heh 

Pewnie jak by się to dopracowało to by nawet wyszło 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o sam pomysł to idea jest dość ciekawa i fajna. Niestety wykonanie tego to już inna sprawa, tak jak napisali wyżej, każdy troll wykorzystywał by to aby tylko się wczytać w kimś i żeby każdy zaczął latać. Opłakane skutki może to mieć w Rotterdam gdzie graczy jest wiele i tam takie wczytywanie może uszkodzić parę pojazdów w jednej chwili... Więc słowem podsumowania, pomysł ciekawy ale wykonanie kuleje :(

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dodam od siebie... Po co niszczyć "syf na portach"? Przecież bez tego gra byłaby nudna :P

 

Tu się zgadzam, to własnie port jak i Rotterdam są najciekawszymi miejscami ponieważ to własnie tam trzeba uważać na wszystkich i wszystko :D I nawet na korki można trafić co jest fajną sprawą :3 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nie chcę, by mi jakiś przeciętny Kowalski umyślnie stanął w miejscu, gdy ja przykładowo jestem na stacji benzynowej na przerwie i po 10s będę leciał jak Adam Małysz lub Kubica koziołkujący na każdy kilometrze w WRC.

Gdybym miał postępować jak PIS i obiecywać wszystko, a następnie umyślnie działać na szkodę przyszłych dorosłych obywatelów czyli bym opowiedział się ZA sugestią, to inni by się na mnie rzucali. :D

Dlatego postępując jak PO powiem - jestem PRZECIW!

Koniec tematu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.