Jump to content

Mayster [PL]

Veteran Driver VII
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Mayster [PL]

 • Birthday 11/14/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bielsko B.
 • Preferred Trucks
  DAF
  Renault
  Scania
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English, German

Recent Profile Visitors

1439 profile views

Mayster [PL]'s Achievements

 1. Happy birthday! Happy Trucking ?

 2. Spójność plików Steam i przeinstalowanie modyfikacji od zera
 3. Jeśli nie masz dostępu do maila to chyba już straciłeś to konto, bo z tego co wiem to odzyskać hasło można tylko przez E-Mail...
 4. Odisntaluj TruckersMP oraz jego pliki konfiguracyjne (te w dokumentach), zainstaluj jeszcze raz i sprawdź
 5. That not must be a virus, because some programs "alt-tabing" games. Just try switch off any programs working in background. Programs like Overwolf, Nvidia Experience or antivirus.
 6. Błąd SCS to na pewno nie jest, bo przejechałem się w tym miejscu na SP i MP. Wszystko jest tam w jak najlepszym porządku, podejrzewam, że odzywa się stara blizna MP, kiedyś już była walka z niewidzialnymi ścianami i jak widać coś jeszcze zostało.
 7. Wywal całkiem grę i pobierz ją na nowo, to chyba ostatnia możliwa opcja. Ale usuń przez Steam tzn. Euro Truck Simulator 2 > PPM > Odinstaluj... Po tym usuń wszystkie pliki ETS2, tylko save sobie skopiuj. Z MP to samo zrób.
 8. Mody z Workshop'a często się gryzą między sobą i wydaje mi się, że są mniej stabilne, niż te, które sam wrzycasz do folderu mod. Sprawdź czy są wersje normalne i spróbuj je uruchomić.
 9. Sprawdź ustawienia kontrolera w grze i czy nie masz czasem odwróconej osi przyśpieszania, u Cb będzie taki żółty pasek przy tym, jeśli jest to masz odwróconą, bo powinno być szare pole.
 10. Maybe your game always start in Safe Mode?
 11. Tak, jeśli wykryje odpowiednią wersję to uruchomi się oraz pozwoli uruchomić grę. Najnowsza wersja gry działa z najnowszym launcherem bez problemów.
 12. Single player i przespać się, potem powrót na MP i znowu się przespać, powinno pomóc
 13. Wskazujesz folder z grą tzn folder o nazwie Euro Truck Simulator 2, jaką podajesz ścieżkę?
 14. Uruchom program do monitorowania zasobów grafiki i procesora, możliwe, że coś jest nie tak np. z grafiką. Bo na słabszym sprzęcie na ultra w mieście mam po 50fps. Zalecam również skanowanie antywirusem oraz defragmentacje dysku.
 15. U mnie ta aktualizacja też narobiła syfu i wiele rzeczy przestało działać. Spróbuj przywracanie systemu, albo czekaj na łatkę naprawczą systemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.