Jump to content
  • 0

Problem z odpaleniem MP....


Kamil87777

Question

Witam, wczoraj grałem normalnie, wszystko pięknie chodziło.. dzisiaj odpalając gre zaczeła się aktualizacja gry na steam i po tym nie moge odpalić MP... Offline chodzi normalnie.. Poniżej daje zdjęcia z błędu jaki wyskakuje przy próbie uruchomienia..

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/58075b4af9fade32.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/568b93102ed124ae.html

Link to comment
Share on other sites

18 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nowa wersja gry została wydana i już pierwsze problemy :P

 

Proponowałem (podczas streamu z PM i PR) już kiedyś zmianę informacji na bardziej łopatologiczne, no ale nie wiedzieć czemu nadal się opieramy temu. Gdyby pisało jak byk, że dany delikwent posiada wersję 1.19, a wspierana jest tylko 1.18 (w tym przypadku) i dodano by przycisk dotyczący pomocy przekierowujący na Forum do poradnika jak zmienić wersję na Steam to było by wielce git. Również powinna być inna informacja kiedy dana osoba wskaże folder wersji non-steam, bo póki co to są te same komunikaty i do dzisiaj wiele osób ma z nimi problemy bo nie wszyscy są orłami tak jak deweloperzy czy bardziej zaawansowani użytkownicy.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ad1.

Ustaw w właściwościach STEAM ''braku działu w  Beta'',lub ręcznie zainstaluj aktualną wersję.

Ad2.

Ponownie zainstaluj ETS.MP.,bacząc na ścieżkę przy instalacji.

 

Temat przerabiany,w razie czego poszukaj na forum w wyszukiwarce. ;)

 

 

 

Nie znalazłem tego... ale co mam recznie zainstalowac ? Zainstalowałem jeszcze raz MP i dalej to samo..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam wszystkich, jestem tu nowy wczoraj zainstalowałem MultiPlayer według poleceń Wujka Bohuna (ponieważ uważam, że on najlepiej tłumaczy jak, co, z czym i gdzie). Grę mam zaktualizowaną do 1.18 tak jak karze MP i ni w ząb, gra nie chcę się za Chiny Ludowe uruchomić, nie wiem o co chodzi instalowałem dwukrotnie, restartowałem komputer nic to nie daje, dalej wyskakuje mi komunikat, że muszę zaktualizować grę. Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczny jeśli ktoś się odezwie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam wszystkich, jestem tu nowy wczoraj zainstalowałem MultiPlayer według poleceń Wujka Bohuna (ponieważ uważam, że on najlepiej tłumaczy jak, co, z czym i gdzie). Grę mam zaktualizowaną do 1.18 tak jak karze MP i ni w ząb, gra nie chcę się za Chiny Ludowe uruchomić, nie wiem o co chodzi instalowałem dwukrotnie, restartowałem komputer nic to nie daje, dalej wyskakuje mi komunikat, że muszę zaktualizować grę. Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczny jeśli ktoś się odezwie.

Jeżeli nie ustawiałeś w opcjach na Steam bety na 1.18 to masz wersję 1.19. Wejdź w ustawienia, następnie w zakładkę Beta i ustaw ją tak jak wyżej podano. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ponownie zainstalowałem steam i ETS 2, co nie dało skutku, grę mam zaktualizowaną na temporary 1.18.1.3. Wybaczcie mógł błąd zapomniałem dopisać, że dwukrotnie instalowałem MP, a nie samą grę.

Miałby ktoś jakiś pomysł,co zrobić żeby zadziałało.

Posty połączone. Używaj opcji "Edytuj". //Radex

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Chodzi mi o to, czy oprócz wersji Steam, masz NA DYSKU (czyli zainstalowaną) inną wersję czyli np. ze wspomnianej płyty. Pytam, bo często i gęsto zdarza się, że ktoś ma ETS2 z płyty, potem instaluje wersje Steamową (czyli już ma 2 wersje ETS2) i podczas instalacji ETS2MP wskazuje folder wersji non-steam i wtedy pojawiają się "krzaczki" tak jak Tobie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wcześniej jak ponownie instalowałem ETS 2, najpierw zainstalowałem na dysku, a później steam wykazywał żeby w na nim także zainstalować, czyli jakby nie patrzeć, grę instalowałem dwa razy.


Czyli problem nie leży po stronie gry, tylko po stronie MP. Ponieważ wybierając folder gdzie zainstalowano grę ja pokazuje faktyczne miejsce stacjonowania gry, a w opcjach dodaj usuń programy są zainstalowane dwie wersje zwykła na dysku i Steam-owska i mam wrażenie że MP chcę zobaczyć tą drugą wersje.
Posty połączone. Używaj opcji "Edytuj". //Radex

 

Mój temat do zamknięcia, problem rozwiązany. Chodziło o podanie wersji steam, a nie zwykłej wersji na dysku. Szczególne podziękowania dla "Łukasz Bar", dzięki wielkie naprowadziłeś mnie na ten trop. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.