Jump to content

strefa bez kolizji


KOZIK_

Recommended Posts

Nazwa sugestii: Strefa bez kolizji na skrzyżowaniu przy wyjazdach z firm

 

Opis sugestii: Ponieważ dosyć często dochodzi do wypadków. Jeden zestaw chce wyjechać drugi wyjeżdża za nim ale wyprzedza najeżdża i próbuje wyjechać pierwszy i część zestawu znajduje się juz poza strefą część w strefie i zaczepia o pojazd który chciał pierwszy wyjechać i dochodzi do wypadku i uszkodzeń ciężarówek

 

Przykładowe obrazki: brak

Dlaczego Twoja sugestia a nie inna: chyba tego jeszcze nie było. Dosyć często się to zdarza.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie najlepiej gdyby strefa bez kolizji obowiązywała w całym mieście.. Teraz i tak ludzie odwalają w miastach. Co prawda ograniczenie prędkości jest ale i tak często inni wjeżdżają prosto na nas olewając światła, wymuszając pierwszeństwo itp. Co z tego że takiego zgłosze skoro uszkodzenia zostają, płacić za naprawe trzeba a i kasa ze zlecenia mniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie złego w tej dyskusji jest to, że za chwile zacznie się dyskusja (jak w każdym innym temacie) a ja chce NCZ, tutaj, a ja jej nie chce... a to bardzo często potem prowadzi do 'wydłubywania sobie oczu' przez użytkowników bo zamiast podejść na spokojnie do tematu, to zaczynają niepotrzebnie się atakować ;).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

tak trochę uwagi taka sytuacja wyjeżdżam pierwszy z serwisu ustępowałem pierwszeństwa i za mną komuś innemu nie chciało się czekać zaczął mnie wyprzedzać i on wyjechał po mnie pierwszy i ja byłem w strefie bez kolizji on już w i naczepa na mnie została i pofruną mnie zaraportował że niby blokowałem wyjazd i dostałem bana na dobę. Za co że ktoś się pchał wymuszał pierwszeństwo i na swoje życzenie zniszczył ciężarówkę i ja dostałem od jakiegoś admina bana Bóg wie za co

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego Twoja sugestia a nie inna: chyba tego jeszcze nie było. Dosyć często się to zdarza.

 

A ja mam wrażenie, że to wręcz identyczny wątek co: Non collision zone again...

 

Tak więc powtórzę to samo co napisałem tam:

 

Skoro widzisz, że ktoś wjeżdża/wyjeżdża razem z Tobą to bądź mądrzejszy i ustąp pierwszeństwa. W tej chwili wiadomo gdzie się kończą strefy NCZ, zazwyczaj na bramach, a w przypadku ich przesunięcia kończyłyby się gdzieś, gdzie nikt nie wiedziałby dokładnie gdzie przez co dalej byłyby z tym problemy i kolejne płacz-żale aby jeszcze bardziej przesunąć. Wiadomo, że pewna ilość graczy nie przejmuje się NCZ i ktoś musi być mądrzejszy aby ustępować takim osobom miejsca aby do "zapadnięć" nie dochodziło. Przesuwając strefę NCZ dalej problem i tak będzie wstępował zwłaszcza jeśli będzie sięgał ulicy obok danej spedycji, parkingu czy mechanika.

 
  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.