Jump to content

Wersja 0.1.9 została wydana.


Recommended Posts

Z Tagiem chodzi o to że zamiast na steamie to  masz w grze jak tutaj ten fiolet 

 

z486jt.jpg

 

a co do czcionki w grze to jest piękna :) 

 

tvqn28.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

czcionka mi sie tez podoba z tym tagiem juz nie wiedzialem dziekuje ci serdecznie za odpowiedz czyli w ustawieniach Player Tag : zrobic cos takiego np: [POL] jak kto tam chce i mam taki kolor ?

Tak, wybierasz sobie kolor twojego tagu. 

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co grajcie sobie sami ja mam to gdzieś przed aktualizacją grałem sobie bez problemu teraz nie wczytuje mi gry gdy wybieram profil tylko od razu wali mi jakiegoś popierniczonego crasha i tyle mam z MP.Nara.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co grajcie sobie sami ja mam to gdzieś przed aktualizacją grałem sobie bez problemu teraz nie wczytuje mi gry gdy wybieram profil tylko od razu wali mi jakiegoś popierniczonego crasha i tyle mam z MP.Nara.

Po co było przeczytać post Michała i poświęcić chwilę czasu, tym sposobem nie zwrócisz na siebie uwagi.

 

 

Napisz do supportu na http://ets2mp.com/support

Pomożemy z pewnością. 

 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

CHO-CHO.

Tylko mam pewne zastrzeżenie ;)...

TAGi jakby były widoczne na TABie ;).

Ale ogólnie to elegancja :D.

 

Popieram, na TABie powinien być widoczny też TAG. Oraz w search także powinno wyszukiwać graczy po tagu, a nie po samej nazwie na Steam. Jeśli to można zorbić to byłoby to super.

Wcześniej wpisywałem /s blue- i widziałem wszystkich z Blue-TranS w grze, teraz mogę tylko wyszukiwać po nikach... Ale ogólnie TAG jest super sprawą i nie trzeba już mieć go na steamie.

 

btw.

Super aktualizacja. Dzięki mwl.

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.