Jump to content

Promods & Poland Rebuilding na Multiplayerze - Stream ekipy ETS2MP - 20 czerwca


WooQash

Recommended Posts

Dla osób, które nie śledzą Facebook'a oraz tego co dzieje się w angielskiej części forum:

 

20 czerwca 2015 organizujemy Stream. Będziemy jeździć po mapach Promods oraz Poland Rebuilding! Nie zapomnij nas obserwować:http://www.twitch.tv/ets2mpofficial

 

52dWjtu.png

Jeśli chodzi o moje zdanie co do tego wydarzenia to mam mieszane uczucia. Znowu zacznie się jazgot i poleci fama różnych tekstów tak samo jak było w przypadku podwójnych naczep. Znowu pojawi się wiele pytań kiedy zostanie to wprowadzone pomimo tego, że nigdy zwykły zjadacz chleba nie doświadczy jazdy po terenach Promods i Poland Rebuilding. Znowu poleci milion plot dotyczących modów itp. spraw. To, że się da to jest oczywiste, ale wiadomo, że aby zapewnić zaplecze techniczne takim modyfikacjom trzeba by było poświęcić wiele czasu i nerwów. Po co w ogóle podrażniać niektóre umysły pokazując takie rzeczy skoro nigdy nie wyjdzie takie coś do mas, a nawet jeśli to przeleje się wiele wody w Wiśle zanim wszyscy będą mieli do czegoś takiego dostęp.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Może po prostu twórcy chcą pokazać, że warto czekać i że się da, ale jak wiadomo społeczność zaraz będzie chciała wprowadzenia tego na serwer co teraz jest niemożliwe i tak, niektórzy nie rozumieją albo nie wiedzą dlaczego podwójne naczepy nie zostały wprowadzone i dalej pojawiają się pytania, może teraz zakończy się temat naczep i po tym streamie zacznie się fala pytań odnośnie modów.

Link to comment
Share on other sites

Ja już dyskusje prowadziłem na FB w komentarzach... Połowa graczy jak nie większa część ma dość słabe kompy, więc nie wiem czy wprowadzenie tego byłoby dobrym pomysłem. Ja gram na średnich i na trasie mam ok. 20 FPSów. Wyobrażam sobie to 3-4 na PR :P

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Moje domysły są takie, że jeśli te mapy mają wejść w życie (czyt. wprowadzone do mp) to powstanie nowy serwer z dodatkiem tych map.

Jeśli robią Stream to domyślać się można, że mapy są już dodane do MP, z tym, że nie wszystko jest jeszcze dopracowane.

Nie myślcie negatywnie bo nic z tego nie wyjdzie.

Trzeba myśleć pozytywnie i mieć zaufanie (zaufanie? :D) do deweloperow bo nie robiliby czegoś, na czym mogliby stracić wieluuu graczy.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Tak! Ponownie pokażmy ludziom coś, czego nigdy nie wprowadzimy, ale zrobimy sobie kolejny SPAM na facebooku i forum z pierdyliardem idiotycznych pytań, oraz jakąś nadzieję osobom, które i tak nie zrozumieją, że tego nie będzie tak jak z podwójnymi naczepami*  :)

 

*przynajmniej na razie

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak! Ponownie pokażmy ludziom coś, czego nigdy nie wprowadzimy, ale zrobimy sobie kolejny SPAM na facebooku i forum z pierdyliardem idiotycznych pytań, oraz jakąś nadzieję osobom, które i tak nie zrozumieją, że tego nie będzie tak jak z podwójnymi naczepami*  :)

 

*przynajmniej na razie

Nie wiem o co wam chodzi. Ja nie widziałem nigdzie informacji od devów, że tego nie będzie. Trzeba być dobrej myśli i spokojnie czekać co z tego wyniknie.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Serwery gry miałyby problem z uciągnięciem tego? Niby dlaczego? Według mnie serwer ma za zadanie zbierać informacje o położeniu, pochyleniu, obrocie itp, więc chyba coś jest nie tak, albo serwery robią jeszcze coś o czym nie mam pojęcia. Co do serwerów, z których można by było pobierać Promods i Poland Rebuilding to wydaje mi się, że można by było wspomóc się zewnętrznymi serwerami typu MediaFire czy MeGa, które bez problemu poradziłyby sobie z natłokiem osób chcących pobrać dane pliki. Oczywiście kwestia odpowiedniego zabezpieczenia jak w przypadku WinterMod, który też można było pobrać "na lewo" z zewnętrznych serwerów i wrzucić w odpowiedni katalog. Sprzęt graczy - tutaj się zgodzę, że mogą być problemy. Najtrudniejsze na tą chwilę to zapewnienie kompatybilności dla konkretnej wersji, w przypadku wyjścia 1.19 obie mapy nie muszą działać, a ich przeportowanie na nowszą wersję na pewno nie będzie trwać tydzień tylko trochę więcej, więc trzeba by było oczekiwać z wydaniem nowej wersji MP do wydania obu map co mija się z celem w obecnym stanie.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Serwery gry miałyby problem z uciągnięciem tego? Niby dlaczego? Według mnie serwer ma za zadanie zbierać informacje o położeniu, pochyleniu, obrocie itp, więc chyba coś jest nie tak, albo serwery robią jeszcze coś o czym nie mam pojęcia. Co do serwerów, z których można by było pobierać Promods i Poland Rebuilding to wydaje mi się, że można by było wspomóc się zewnętrznymi serwerami typu MediaFire czy MeGa, które bez problemu poradziłyby sobie z natłokiem osób chcących pobrać dane pliki. Oczywiście kwestia odpowiedniego zabezpieczenia jak w przypadku WinterMod, który też można było pobrać "na lewo" z zewnętrznych serwerów i wrzucić w odpowiedni katalog. Sprzęt graczy - tutaj się zgodzę, że mogą być problemy. Najtrudniejsze na tą chwilę to zapewnienie kompatybilności dla konkretnej wersji, w przypadku wyjścia 1.19 obie mapy nie muszą działać, a ich przeportowanie na nowszą wersję na pewno nie będzie trwać tydzień tylko trochę więcej, więc trzeba by było oczekiwać z wydaniem nowej wersji MP do wydania obu map co mija się z celem w obecnym stanie.

Na fb pisali, że takie serwery typu mega i inne szybko banują za tak duży natłok (co nie wydaje mi się w przypadku Mega) mówiąc, że sami się na tym przejechali.

Link to comment
Share on other sites

Ta odpowiedź dosyć dokładnie pokazuje, że tego nie będzie:

XwAUrUU.png

Podziękować za cenzure :P

1. Nie chcą wprowadzać ze względu na obciążenie maszyn graczy oraz ich serwerów

2. Pobieranie przez MEGA itp. jest blokowane przez wysokie natęrzenie.

Jedynie co to puścić modyfikacje w obieg w sieci BitTorrent. Przy dość sporej gromadce ludzi możnaby to dość szybko pobrać :)

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.