Jump to content

Logitech G29 i G920 - kierownice dla PS4, XONE i PC


WooQash

Recommended Posts

Firma Logitech zaprezentowała nowe kierownice G29 dla konsoli PS4 i G920 dla Xbox One i PC. Oba produkty są do siebie bardzo podobne pod względem budowy, choć udostępniają też dodatkowe funkcje dostosowane do konkretnej platformy. Co ciekawe, pierwsi z nowego sprzętu cieszyć będą się właściciele PlayStation 4, a odpowiednik kierownicy stworzony dla urządzeń konkurencji zadebiutuje z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

 

logitech582.jpg

 

logitech5822.jpg

 

logitech5823.jpg

Żródło: http://pclab.pl/news64289.html

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Typowy 'rozwój' ...

Walić to, że kiedyś wszystko było w zestawie za 1500zł...

TERAZ MOŻEMY SPRZEDAĆ TO OSOBNO ZA 2000zł!!!

CHOO CHOO

HYPE TRAIN.

No dobra, ale tak na poważnie...

Widziałem to na FB od Logitecha...

I nieskromnie stwierdzam, że lekko się im w główkach poprzewracało :).

I jeszcze wersja na PC okrojona ^^.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jestem tylko ciekaw, czy cena G27 zejdzie po wyjściu G29. Jeśli tak, to pokuszę się o kupno. Chociaż DFGT to też w sumie niezniszczalna kierownica, póki co mnie nie zawiodła, jestem z niej bardzo zadowolony. Jej cena pewnie też zmaleje. 

 

Aktualnie G27 na Allegro można kupić za 700-800zł (nową), DFGT za 400-500zł. Ciekawe jak to będzie. Co sądzicie?

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Może spadnie, ale na stronie producenta z 1400 na 1200 :D A tak serio to od razu nie spodziewałbym się spadku cen, to co można kupić na allegro to i tak sporo taniej niż w jakimś MediaMarkt czy RTV EURO AGD gdzie cena sięga 1000zł. Prędzej w takich sklepach można będzie liczyć na obniżkę, ale i tak bardziej będzie się opłacało kupić na allegro i samemu przejechać jeszcze kawałek Polski by osobiście ją odebrać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja moją DFGTw dniu premiery ETS2 kupiłem za nie całe 100e oczywiście z sklepu , szczerze zdziwiłem się że cena za miast w dół leci w górę :D 

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie G27 na Allegro można kupić za 700-800zł (nową), DFGT za 400-500zł. Ciekawe jak to będzie. Co sądzicie?

 

Weź pod uwage że przy tej cenie oferta obejmuje 12 miesięcy gwarancji, w porywach do 24

dołożysz stówke i masz 36 m gwarancji

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mi się dobrze wydaje to Logitech obligatoryjnie daje 3 lata gwarancji na swoje produkty. Gdy ja kupowałem kierownicę miałem napisane wszędzie, że 24 miesiące, ale gdy wykonałem telefon do Logitecha zostałem poinformowany, że wszystkie produkty mają 3 lata gwarancji bez względu na wszystko.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mi się dobrze wydaje to Logitech obligatoryjnie daje 3 lata gwarancji na swoje produkty. Gdy ja kupowałem kierownicę miałem napisane wszędzie, że 24 miesiące, ale gdy wykonałem telefon do Logitecha zostałem poinformowany, że wszystkie produkty mają 3 lata gwarancji bez względu na wszystko.

No to moja DFGT w te wakacje straci gwarancję. Póki co nie widać większych śladów użytkowania, nie ma żadnych usterek. Naprawdę jestem z tej kierownicy zadowolony. Zobaczymy jak długo wytrzyma. 

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Już wkrótce dość rzetelnie przekonamy się o jakości i działaniu nowej kierownicy Logitech. Znany przez wszystkich Wujek Bohun otrzymał do testów jeden egzemplarz (najprawdopodobniej G29), więc w przeciągu najbliższych dwóch tygodni możemy spodziewać się dość ciekawej "recenzji".

Niemniej patrząc na cenę produktu na stronach Logitech przysparza to o ból głowy oraz rzeżączkę. 1750zł za samą kierownicę! Plus dodatkowo H-Shifter za 260zł daje nam cenę bagatela 2000zł!!! Nie wiem skąd Logitech bierze te ceny, ale jest to bardzo spora przeginka, gdyż według mnie kierownica nie jest warta takiej ceny! To już jest istne wycyckiwanie klientów, bo nie wydaje mi się aby wyprodukowanie takiej kierownicy przekraczało koszt powyżej 500zł (śmiem twierdzić, że nie przekracza nawet 200zł), nie zastosowano tam złotych pokręteł, ani platynowych przycisków, więc cena jest z kosmosu i nieosiągalna dla zwykłych zjadaczy chleba. Pozdrawiam osoby, które wydadzą 2000zł za takie coś, to tylko może świadczyć o tym, że nie mają co robić z kasą, bo zwykły Kowalski nie wyda od tak 2000zł na bajer do kompa, który będzie używał raz na jakiś czas...

  • Upvote 4

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jako, że Logitech zamierza odblokować na PS4 tylko G27 to będe zmuszony kupić tą kierownicę, by móc się z niej cieszyć na PC i PS4. Jeśli bym kupił G29 to tylko na PS4 i PS3, a jak bym grał w ETS2? Mam już dość pada xd

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Sęk w tym panowie, że ta cena zobowiązuje Logitech do 3 letniej gwarancji i to jakiej gwarancji! Z tego co słyszałem oni się nie pierdzielą z naprawianiem kierownic. Wysyłają nowe, a stare możecie sobie zatrzymać i nawet sprzedać bo uszkodzenie było tak niewielkie, że szkoda gadać. Niestety w przypadku kierownic kupionych za połowę ceny nie ma takich luksusów. 

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.