Jump to content

Letnia wyprzedaż na Steam!


Recommended Posts

Marzenie ściętej głowy, swego czasu był taki pomysł, ale z tego co wiem Steam zrezygnował z tego pomysłu. Czy kiedyś wróci? Nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że Polacy mają pod górkę podczas zakupów na Steam i czasami trzeba nieźle się nagłowić jaki sposób płatności wybrać.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Teraz to już nie to samo co kiedyś jak można było trade'ować z rosjanami. Gra w Polsce za 80zł a od majfriendów niecałe 30zł. Tylko czekać aż wprowadzą PLN z sensownym przelicznikiem zamiast euro.

Spadłem. Z krzesła. Spadłem i leże.

Polska jest w TIER 2 EURO wg Steama... a gdzie tam do złotówki nic nie wartej? :P 

 

Marzenie ściętej głowy, swego czasu był taki pomysł, ale z tego co wiem Steam zrezygnował z tego pomysłu. Czy kiedyś wróci? Nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że Polacy mają pod górkę podczas zakupów na Steam i czasami trzeba nieźle się nagłowić jaki sposób płatności wybrać.

Jako tako założenia dla polskiej waluty nie było. Stworzyli strefę TIER 2 EURO, gdzie Polska trafiła...

Ale tak naprawdę rozdzilelili EU na 2 strefy... ale ceny są identyczne można powiedzieć :D (różnica to tak około 1Euro w porywach? :P)

Jest to jedynie blokaga regionalna żeby nie wymieniać się za dużo grami :P

Przykładowo.

U nas Ta gra (Monaco) kosztuje 1,09

a z tego co widzę to w TIER 1 kosztuje 1,39

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego się ze mnie śmiejecie, nie napisałem że na pewno będzie lub nie. Za źródło obrałem steam db: https://twitter.com/SteamDB/status/601693859802914816 (usuńcie kropkę w linku, nie wiem skąd tam się wzięła). Poza tym złotówka bardzo nam by się przydała. Tak jak @WooQash pisał, ceny mamy europejskie a zarabiamy gorzej. 

Link to comment
Share on other sites

Koncert życzeń podobny do sugestii do MP...

 

Chcieć to sobie można, ale zanim się coś wymyśli może warto pomyśleć nad sensem pomysłu i jego wykonalności.

 

W tym przypadku sugestia jest pod twoją wygodę, a raczej naszą, bo reszcie europy pewnie € nie przeszkadza. Nie ich wina że złotówka jest właśnie taka do euro.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.