Jump to content

Wersja 0.1.8.2 została wydana.


Recommended Posts

Tyle razy wałkowane i temat wraca jak bumerang. O ile nowym to bym się nie dziwił (chociaż i tak jest już irytujące pytanie o te mody) to dziwię się, że takie stare wyjadacze zadają takie pytania. Gdyby była jakaś zmiana dotycząca wprowadzenia modów to na pewno wszyscy by o tym trąbili, no ale jeśli nie ma to odpowiedź sama się nasuwa. Z resztą obecny powód jest dość poważnym ograniczeniem, więc nie spodziewałbym się zmiany decyzji do momentu zatrzymania się na jakiejś konkretnej wersji gry.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

A takie pytanie z innej beczki, jaki jest procent szans na to, że zrobicie w następnym update'cie dodacie funkcję "Donate" To jest nie sprawiedliwe, że ktoś we mnie wjedzie i nie zapłaci. Proszę o szybką odpowiedz.

 

PS. Tak, piszę to w szkole. :3 

Chyba nie może być nic gorszego niż 2 z Religii na półrocze. xD

 

 

 

 

 

 

Tu też jestem:

 

 

 

 

 

osu!

 

 

 

 

 

Steam

 

 

 

 

 

MyAnimeList

 

Link to comment
Share on other sites

Pytanie po co? Oryginalna ekonomia jest na tyle wybujana, że po dwóch średnich kursach jesteśmy do przodu z hajsem. Po za tym są kredyty. Póki nie będzie Multiplayerowej ekonomii to nie widzę sensu wprowadzania czegoś takiego, chociażby ze względu, że hajsu można sobie natrzepać zewnętrznymi programami.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

szczerze, znudził mi sie juz mp myslalem na poczatku jak to pierwszy raz zagrałem o fajnie mozna z innym pojezdzic ale juz po jakims czasie sie znudzilo, jest za duzo bugów nie dopracowana synchronizacja lagi itd itp jest tego wiecej nie bede sie rozpisywac bo maja wszyscy to gdzies dziekuje i dobranoc 

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

szczerze, znudził mi sie juz mp myslalem na poczatku jak to pierwszy raz zagrałem o fajnie mozna z innym pojezdzic ale juz po jakims czasie sie znudzilo, jest za duzo bugów nie dopracowana synchronizacja lagi itd itp jest tego wiecej nie bede sie rozpisywac bo maja wszyscy to gdzies dziekuje i dobranoc 

Zgadzam się ;)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wsparcie dla XP jest na pewno, bo byłby większy płacz na Forum czy na Facebooku gdyby przestali, chociaż według mnie byłoby to dobre działania. Może po prostu Twój komp jest za słaby? Skoro nie ma sterowników pod Windows 7 to co to musi być za staroć, 10 letnia co najmniej.

Gdyby był za słaby to bym od początku nie grał w mp. Przez rok czasu multi działało sprawnie do ostatniej aktualizacji. Może i staroć, ale za to dobrze podkręcona. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.