Jump to content

kEru

Veteran Driver IV
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About kEru

 • Rank
  No Cargo
 1. Mapa niezgodna z trasą konwoju, popraw to.
 2. Przenosiłem plik game.sii do pliku wsadowego scs.bat i dalej występował ten błąd. Odinstalowałem jave 8, zainstalowałem javę 7 i wyskoczył błąd ,,java is not recognized as an internal or external command". Szukałem na ten temat problemów i zrobiłem procedurę jak na tym filmiku i działa . Jednak to był problem z javą.
 3. Witam Chciałem zdekodować profil gry w celu edycji save'a i mam z tym problem, może wy mi podpowiecie o co chodzi. Java najnowsza, scs_extractor pobrany, standardowa procedura g_save_format 2, zapisuje grę, wchodzę do profilu ets2 w moich dokumentach, wybieram ostatni numer zapisu gry, wrzucam oba pliki scs, przenoszę game.sii do pliku wsadowego scs i zonk, nie chce zdekodować. Poniżej umieszczam zdjęcie problemu. Co już zrobiłem: -przeinstalowałem javę -spróbowałem utworzyć nowe konto w ets - na 3 różnych komputerach spróbowałem zdekodować plik (Win 10, Win 10 oraz Win 7) Wcześniej wykonywałem edycję save bez żadnego problemu, czyżby to problem z javą?
 4. RidosPL podkładając świnie dla owego gracza trzeba się liczyć z konsekwencjami. Nie pozdrawiam.
 5. Właśnie tak zrobiłem zanim napisałeś posta i działa. Rewelacja.
 6. WItam Oczywiście udało mi się zrobić przeszczep silnika, na SP mod działa idealnie, za to w MP tak jakby go nie czytało, w czym tkwi problem?
×
×
 • Create New...