Jump to content

Mapa na stonie MP.


Recommended Posts

Mapa służy do podglądu całej mapy dostępnej  w ETS2 (mapa z podstawki, DLC Going East oraz DLC Skandynawia). Na mapie zaznaczone są wszystkie spedycje, dealerzy, serwisy, stacje benzynowe, jednym słowem wszystko to samo co na mapie w grze z tą różnicą, że są jeszcze dodatkowo zaznaczone fotoradary oraz wszyscy aktualnie grający gracze na serwerze (serwer można zmienić w opcjach po lewej stronie). Można gracza podglądać np. wchodząc na adres

http://ets2map.com/follow/359258

Gdzie 359258 to ETS2MPID (w tym przypadku Twoje). Link działa oczywiście jeśli dany gracz (w tym przypadku Ty) jesteś na serwerze.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Mapa służy do podglądu całej mapy dostępnej  w ETS2 (mapa z podstawki, DLC Going East oraz DLC Skandynawia). Na mapie zaznaczone są wszystkie spedycje, dealerzy, serwisy, stacje benzynowe, jednym słowem wszystko to samo co na mapie w grze z tą różnicą, że są jeszcze dodatkowo zaznaczone fotoradary oraz wszyscy aktualnie grający gracze na serwerze (serwer można zmienić w opcjach po lewej stronie). Można gracza podglądać np. wchodząc na adres

http://ets2map.com/follow/359258

Gdzie 359258 to ETS2MPID (w tym przypadku Twoje). Link działa oczywiście jeśli dany gracz (w tym przypadku Ty) jesteś na serwerze.

 

Sprawdzałem tą formułę i nie działa ona do końca... Czy na pewno idzie tak wyszukać gracza po jego ETS2MPID ?

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Bodajże wczoraj lub przedwczoraj długi czas mapa była nieaktywna. W tym sensie, że nie wyświetlało graczy.

 

 

Sprawdzałem tą formułę i nie działa ona do końca... Czy na pewno idzie tak wyszukać gracza po jego ETS2MPID ?

 

Tryb śledzenia "follow" ma spore opóźnienia.

Nick śledzonego gracza nie zawsze jest taki, jaki dany gracz aktualnie posiada.

Możliwość śledzenia gracza jest opóźniona do mniej więcej 5-10 min (może mniej).

Dopiero po tym czasie po wejściu do gry, można śledzić gracza.

 

Wiem, bo sprawdzałem to na sobie.

Zanim mogłem sprawdzić swoją pozycje na mapie, minęło kilka minut.

Po wyświetleniu mojej pozycji na mapie, mój nick był inny i zanim został poprawnie wyświetlony także minęło parę minut.

 

Wiadomo, że to "świeża" wersja mapy i trzeba liczyć się z opóźnieniami.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.