Jump to content

B&Č Transport ASIR [CZE]

Veteran Driver II
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Truck?

4 Followers

About B&Č Transport ASIR [CZE]

 • Rank
  3t Helicopter
 • Birthday 11/30/2004

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Czech Republic, Prague
 • Interests
  I love editing videos in sony vegas. I love SCS and their games. I have more than 1800 hours on record.
 • Virtual Trucking Company
  B&Č Transport
 • Preferred Trucks
  MAN
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Czech Republic: Praha
 • Known languages
  Čeština, ein bischen Deutsch, English

External Websites

Recent Profile Visitors

1702 profile views
 1. B&Č Transport ASIR [CZE]

  EU1 Speed limiter

  Suggestion Name: Better speed limiter on EU1 Suggestion Description: Everyone knows, server EU1 is to get best feeling like ur in a real world and speed limit 110km/h outside of the city isnt so realisitic, can you please change it to 90km/h? Thanks!
 2. B&Č Transport ASIR [CZE]

  B&Č Transport

  Zdravím, firma B&Č Transport Nabírá nové řidiče! Jezdíme Trucksbook a týdenní konvoje. Máme firemní nátěr a jezdíme multiplayer. Komunikujeme přes náš Discord server. Bereme 14+ ale je možná i vyjímka v případě vyspělého chování. Konvoje se dozvíte na Discord serveru v příslušné roomce. Máme vlastní originální omluvenkový systém. Podmínky: -používat firemní lak -mít ve jménu B&Č Transport -zapisovat vše na Trucksbook -najezdit alespoň 5000km/měsíc -chodit na povinné firemní konvoje -být v hlavní messenger skupině -vlastnit a používat mikrofon na Discordu -mít zkušenost s virtuální firmou -vyjadřování na úrovni člověka vyspělého Výhody: -stabilní firma, stabilní a zkušené vedení firmy -možnost kariérního růstu -dobrý a přátelský kolektiv -pravidelné povinné týdenní konvoje -jedinečná možnost vstupu do našeho CC teamu -jedinečná možnost podílet se na pořádání veřejných akcí -občasné soutěže o DLC a Steam klíče -možnost navštívit konvoje velkých mezinárodních firem Přihláška na webu: https://ets2mp-b-c-transport.webnode.cz/prihlaska/ Přihláška na Trucksbooku: http://trucksbook.eu/company/4785 Discord: https://discord.gg/dcnbCVt Upozornění: Pokud nedokážete za měsíc najet alespoň 5000km tak k nám ani nechoďte. Při odesílání přihlášky na webu také prosím odešlete přihlášku na trucksbooku. Po odeslání přihláška kontrolujte e-mailovou schránku alespoň jednou denně.
 3. B&Č Transport ASIR [CZE]

  B&Č Transport

  Zdravím, firma B&Č Transport Nabírá nové řidiče! Jezdíme Trucksbook a týdenní konvoje. Máme firemní nátěr a jezdíme multiplayer. Komunikujeme přes náš Discord server. Bereme 14+ ale je možná i vyjímka v případě vyspělého chování. Konvoje se dozvíte na Discord serveru v příslušné roomce. Máme vlastní originální omluvenkový systém. Podmínky: -používat firemní lak -mít ve jménu B&Č Transport -zapisovat vše na Trucksbook -najezdit alespoň 5000km/měsíc -chodit na povinné firemní konvoje -být v hlavní messenger skupině -vlastnit a používat mikrofon na Discordu -mít zkušenost s virtuální firmou -vyjadřování na úrovni člověka vyspělého Výhody: -stabilní firma, stabilní a zkušené vedení firmy -možnost kariérního růstu -dobrý a přátelský kolektiv -pravidelné povinné týdenní konvoje -jedinečná možnost vstupu do našeho CC teamu -jedinečná možnost podílet se na pořádání veřejných akcí -občasné soutěže o DLC a Steam klíče -možnost navštívit konvoje velkých mezinárodních firem Přihláška na webu: https://ets2mp-b-c-transport.webnode.cz/prihlaska/ Přihláška na Trucksbooku: http://trucksbook.eu/company/4785 Discord: https://discord.gg/2J3sSX8 Upozornění: Pokud nedokážete za měsíc najet alespoň 5000km tak k nám ani nechoďte. Při odesílání přihlášky na webu také prosím odešlete přihlášku na trucksbooku. Po odeslání přihláška kontrolujte e-mailovou schránku alespoň jednou denně.
 4. B&Č Transport ASIR [CZE]

  When will the winter mod be added ?

  Oh, so Christmas without Snow? :"(
 5. B&Č Transport ASIR [CZE]

  When will the winter mod be added ?

  Not good to hear.
 6. Does someone have the photo of interior in Volkswagen Transporter van?

 7. New version has been released: 1.32.3.7. and TMP supports 1.32.3.4. Do not update your game!

  1. RobJJ

   RobJJ

   ha to late as it auto up dates you cant turn updates off or change it to manul update...

 8. B&Č Transport ASIR [CZE]

  Oregon map view

 9. B&Č Transport ASIR [CZE]

  Game Crash Megathread

  https://youtu.be/_NI8So3KmoU
×