Jump to content

GrandLionTR

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  75
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by GrandLionTR

 1. They used to go to Rotterdam port. Now they are going to Duisburg-Calais. PROMODS; Kirkenes is crowded.
 2. It looks very good. How did you do this?
 3. DAF is very noisy... As always, the best is Mercedes.
 4. GrandLionTR

  admin

  TMP ekibinde yer almak için herhangi bir sanal şirketteki pozisyonun önemi yok. Sizinki sorudan çok kinayeli bir serzenişe benziyor. Bu düşüncenize ait bir kanıtınız olduğunda rapor yollayabilirsiniz. Oyun moderatörü işini düzgün yapmıyorsa zaten üst yönetim tarafından cezalandırılacaktır.
 5. "The best or nothing."

   

  8tSyJS.png

 6. Bilgilendirme için teşekkürler, umarım renkli isimlere denk gelirim
 7. Eskiden sadece "admin" vardı vay be şimdi rütbelerden geçilmiyor Peki oyun içinde Game Mod'lar kırmızı gözüküyor, diğerlerinin bi ayrıcalığı var mı? Hiç mavi, yeşil vb. yazanı görmedim
 8. Artık böyle bir sorun kalmadı sanırım. Hızlı resim sorunsuz tüm VPN'lerde çalışıyor, test ettim.
 9. Şüphesiz ki bu konu en çok tartışılan konudur. Bu konu hakkında aklıma oturmayan bir kaç şeyden söz etmek istiyorum. Haksız ban olduğunu düşündüğümüzde attığımız feedback'e yine aynı Game Mod bakarak geri dönüş sağlıyor diye biliyorum. Bu verilen banın başka bir Game Mod veya daha yetkili biri tarafından değerlendirilmesi mümkün değil midir? Bir çok örneğini gördüm çünkü bu haksız ban denilen şeylerin. Bir Game Mod'un attığı banı başka bir Game Mod; bu yanlış bir ban diyerek kaldıramıyor mu? Doğru mu biliyorum?
 10. Merhaba, bir sorum olacak. Eskiden alt koruma demirine sis farı taktığımız için ban yeme riskimiz oluyordu, artık bu sorun ortadan kalkmış mıdır? Örnek;
 11. GrandLionTR

  ETS2MP fikir

  Merhaba @Pro_Doruk_YT Arabadan veya tırdan inme gelmesi şu an maalesef mümkün değil. Oyun motoru bunu desteklemiyor. Bu yıllardır çoğu kullanıcının istediği bir özellik ancak GTA'daki gibi arabaya inme binme SCS'nin kullandığı oyun motorunda bulunmuyor. Bu isteği bi nebze giderebilmek için 1.37 güncellemesinde aracı serviste yapılandırırken yürüme efekti getirdiler. Servise gidip tırı yapılandır dedikten sonra sağ alttaki ayak işaretine basarsan yürüme ekranına geçersin. Korna sorunu ise ETS2'de yok fakat TMP'ye uyarlarken kalabalık ortamlarda korna sesi maalesef bozulmuş. Ses motorunun köklü değişimi sonucu oluşan bu sorunlar umarım ileride düzelir. Oyun oynarken ses kesiliyor dediğin motor sesinin stop edip yeniden çalışma sesiyse bu 750 beygir tırlarda daha çok görülüyor maalesef. Bunu da ilerleyen güncellemelerde umarım çözerler. Keyifli forumlar dilerim.
 12. Merhaba @KAHN_Tr TruckersMP'ye sağ tıklayıp yönetici olarak başlatır mısınız? TMP'ye güncelleme geldiyse güncellemeleri yapıp girebilirsiniz.
 13. I have been using Logitech for years. I am very pleased. I recommend G29 + Shifter.
 14. I only have 23 garages. I bought the garages only in the capitals of 23 countries. As I earn money, I will grow these garages. After I have converted them all into big garages, I can get new garages. However, it can take years to complete this without using a money cheat.
 15. It is my first convoy event. 12/04/2015 Video: https://www.youtube.com/watch?v=yOqXIgS8Ij4
 16. It is a very useful system but it doesn't work correctly on the phone.
 17. Hello, I'm coming back years later. 

 18. Thanks for the useful information. I want to add something; The definitive solution to the ping problem may be to establish a wired connection with the modem. It will also be useful to restart the modem. I wish you nice forums.
 19. GrandLionTR

  AFK süresi

  AFK süresini bir problem olarak görmemelisiniz. AFK yüzünden oyundan atılmamak için chat ekranına boşluk, nokta vb. bir şey göndererek kicklenmeyi önleyebilirsiniz. AFK kick sistemi serverların dolu ve beklemekte yüzlerce kişilerin olduğu zamanlarda inaktif oyuncular yerine aktif oyuncuların girmesini sağlayan güzel bir sistemdir. Bu açıdan da düşünebilirsiniz. Fakat şu konuda ben de bir şey söylemek istiyorum. AFK kick sonrasında oyunu aç kapa yapmak yerine consoldan "login" vb. bir komutla tekrar bağlanabiliyor olmak isterdim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.