Robert_DRAJWER [BG]

Veteran Driver
 • Content count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

113 Trucker

About Robert_DRAJWER [BG]

 • Rank
  I know the rules!
 • Birthday 07/14/96

Contact Methods

 • AIM [email protected]
 • MSN [email protected]
 • Website URL http://steamcommunity.com/id/robertsteam
 • ICQ [email protected]
 • Yahoo [email protected]
 • Jabber [email protected]
 • Skype robert.robertttt

Profile Information

 • Gender Male
 • Location [BG] Пазарджик
 • Interests ... HOBBY : Bieganie,kibicowanie,ciężarówki
 • Virtual Trucking Company Agromex
 • Preferred Trucks MAN
  Peterbilt
  Scania
 • American Garage Location Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Bułgarian,Polish,little German.

External Websites

Recent Profile Visitors

1582 profile views
 1. Aaa chyba ,że tak
 2. Dodane zostały niedawno również i do American truck simulator "ukryte osiągnięcia" także może za niedlugo będzie coś fajnego jednak
 3. Co do tych osiągnięć "ukrytych i do odblokowanie , po wykonaniu misji".W tych etsowskich zablokowanych nowych 5 osiagnieciach to one są zablokowane z racji tego że po prostu jeszcze nie zostały oficjalnie dodane do gabloty osiągnięć steam , patrz napis (upcoming)
 4. To uczucie gdy nie ma admina wokół całej sytuacji hah :
 5. New steam achievements for ETS2 added (DLC COMMING)

  1. Show previous comments  1 more
  2. VagAssLau

   VagAssLau

   Oh yes, thanks for information, I haven't see it ;)

    

   But what can be this DLC ??? :D

  3. Robert_DRAJWER [BG]

   Robert_DRAJWER [BG]

   @VagAssLau I thinking about doubles but im not sure for this.

  4. VagAssLau

   VagAssLau

   Yes it can be doubles, but doubles will not be a DLC, it will be added in the next update of the game in early July ( SCS says that ;) )

 6. Między nami promocja Steam.Lecz wprowadzili również 5 nowych jeszcze ukrytych osiągnięć dla ETS2.Czyli wychodzi na to że dodatek nadchodzi tuż tuż tuż blisko
 7. Nadeszły piękne dni dla przecen na steamie , które będą trwały do 5 Lipca tak wiec przecenki na ets/ats , oraz DLC.Milych i udanych zakupów wirtulani kierowcy !!! PS : To już najwyższy czas (oraz taki mini alert ) , aby zainstalować program do nagrywania w ets/ats bo może być ciekawie przez kolejne parę dni heh.
 8. Czasem też może pomóc taka możliwość : 1.Wlaczasz singleplayer ets2 poprzez tryb uruchomienia gry (launch with safe mode) 2.W konsoli wpisujesz g_force_economy_reset 1 i zatwierdzasz enterem. 3.Wychodzisz z gry. 4.Wchodzisz znów do ets przez tryb uruchomienia gry (launch with safe mode) 5.W konsoli wpisujesz g_force_economy_reset 0 i zatwierdzasz enterem 6.Wchodzisz na singleplayer poprzez tryb uruchomienia gry (launch with directx). 7.Ustawiasz grafikę na najmniejsze detale , zapisujesz grę , uruchom grę ponownie w tym samym trybie , i jeżeli zadziała przenoszenie , spanie itd. poprawnie to zapisujesz ponownie grę i wchodzisz normalnie na multiplayer i ustawiasz swoje ustawienia graficzne jakie miałeś wcześniej i tyle. Mi kiedyś to podziałało w podobnym problemie (zważając na brak możliwości przenoszenia się z punktu A do punktu B.
 9. Katana
 10. Mam do was pytanko wyrwane całkiem z kontekstu.Do kiedy można wykupić (godzina i data) pakiet SCS Cargo Addict.
 11. @Aves no to niezła ta kawa haha
 12. Poczeka się do przecen na Steamie i się wykupi może
 13. Ба ба ба.... Не можеш предприемете на всички шофьори от нашата българска общност.Не всеки хора от нас искат лошо карат в игра.Нещо реален шофьори да харесвате карат на по-добрето и многото професионално + имат нещо удоволствия от този "тракинг".Извинете за моя слаба дикция , аз по-малък учим се по-добър на български език. Аз съм на добро мисли.Добър народ , Красен и хубави само за България.Лека нощ за вас всички души
 14. Sugestia : Komenda do automatycznego ponownego połączenia z serwerem. Opis działania danej sugestii : Po wpisaniu komendy /reconnect możemy uzyskać ponowne połączenie z serwerem (z uwagi ,gdy nas wywaliło za AFK,ping,crash gry itd).Działanie by było podobne jak przy pierwszym łączeniu się do serwera gry,czyli odczekanie ponownie w kolejce [queue] , a gdy było by bardzo dużo osób w kolejce do połączenia z serwerem ,albo też gdyby był całkowicie pełny,czy też co innego to najwyżej wyświetlił by się komunikat po angielsku informujący o tym że "nie można połączyć ponownie z serwerem ,spróbuj ponownie".Aby też ograniczyć ciągłe podejmowanie prób z reconnect'ami przez gracza można też ustawić limit korzystania z tej funkcji co najwyżej 2 lub 3 próby na 10 minut.Możliwe ,że było wiele podobnych tematów i sugestii , także jeśli zrobiłem "ponowne odkopanie podobnego wątku" to przepraszam Dlaczego twoja sugestia a nie inna ? : Ponieważ ,jeśli była by możliwość dodania bez problemowo takiej opcji to wielu graczy nie musiałoby się "męczyć" w ponowne włączanie gierki a tak by wszystko było spod pierwszej ręki za pomocą komendy.
 15. 100 lat :)

  1. H&V I MattZ

   H&V I MattZ

   A dziekuje dziekuje :)