Robert_DRAJWER [BG]

Veteran Driver III
 • Content count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

124 Sunday Driver

About Robert_DRAJWER [BG]

 • Rank
  6t Yacht
 • Birthday 07/14/1996

Profile Information

 • Gender Male
 • Location [BG] Пазарджик/С.Бряг | [PL] Koszalin
 • Interests ... HOBBY : Bieganie,gry symulacyjne,ciężarówki
 • Virtual Trucking Company Agromex
 • Preferred Trucks MAN
  Peterbilt
  Scania
 • American Garage Location Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location Poland: Poznan
 • Known languages Bułgarian,Polish,little German.

External Websites

Recent Profile Visitors

2730 profile views
 1. What song are you currently listening to?

 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Przyszłość zweryfikuje
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Gut gut , może w końcu powoli się będzie zwiększać zainteresowanie ATS'em
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dokładnie dodatek Włoch ,jak i Nowy Meksyk zapewne 17,99 euro na Steam'ie.Tak więc żadna nowość Lepiej się nastawić na taki zbieg okoliczności ,jeśli chodzi o cenę w sklepie Steam niż na mniejszą cenę niż te zaledwie 18 euro
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Informacje na temat Bella Italia póki co są mało sprecyzowane http://truck-simulator.wikia.com/wiki/Euro_Truck_Simulator_2:_Italia
 6. Status konta

  1.Logujesz się na truckersMP , prawy górny róg My account ,bierzesz settings , następnie wchodzisz w account settings i tam powinieneś mieć opcję aktywacji.
 7. Po uruchomieniu gry, ona się zawiesza.

  1.Bawiłeś się w konfigurację albo edycję save/profilu ??? czy dodawanie jakiś rozszerzeń pod ets2 ??? 2.Spytam inaczej.Czy próbowałeś łączyć jakieś aplikację korygujace terymetrycznie (modyfikacja na zsynchronizowane predkosciomierze/obrotomierze na androida/tablet itd.) , albo czy masz zbyt wiele modyfikacji podłączone pod profil gry ? 3.Spróbuj zostawić tylko niezbędne modyfikacje na sp jak i też na MP.. 4.Nastepnie spróbuj też wbić na sp przez safe mode i napisz czy na safe modzie też ci pojawia się ten bugujacy się i crashujacy komunikat.
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Może z początku będzie jako cyfrowe DLC.Zobaczymy co dalej w przyszłej przyszłości
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Prawidłowo.Niech chłopaki ze studia się przemierzają już powoludku na wydanie NM.Każda cena jest warta wszystkich dodatków.Tymbardziej rozszerzeń dotyczących map.
 10. Link/kontakt do supportu/developerow scs

  Po części jest to związane z TMP.Wolałem się upewnić co do adresów , bo nie byłem na 100 % pewny.Dzięki.Rozwiązane.
 11. Link/kontakt do supportu/developerow scs

  Poprosił bym o ile jest to możliwe link/adres kontaktu/poczte elektroniczną do kontaktu z developerami scs albo działem do zgłaszania sugestii czy też zapytań.Dziekuje serdecznie !
 12. Oddam/Wymienię ekwipunek

  Już dodaję jak coś pomoc.Dzięki za przypomnienie o tej opcji !
 13. Oddam/Wymienię ekwipunek

  Witam.Chciałbym w tym temacie aby była możliwość wymiany poszczególnych "itemków" pomiędzy użytkownikami z Euro Truck Simulator 2 (w przyszłości może też z American Truck Simulator). Myślę ,że to całkiem fajna inicjatywa i opłacalna dla wszystkich tych którzy chcą się pozbyć swoich rzeczy z ekwipunku i zyskać co innego ,albo jednoznacznie "dobić targu". Aktualnie jest to dobry pomysł odkąd Steam ,wraz z studiem SCS wprowadził opcję wymiany/sprzedaży wirtualnych rzeczy z ekwipunku.Myślę ,że ten temat przyda się wielu osobom.Życzę owocnej i udanej wymiany !!! 1.Ten kto chciałby się wymienić może napisać w tym wątku na przykład : Steam Profil (link do profilu) : https://steamcommunity.com/id/twojanazwaprofilu Mam : 2x Czech Republic - Pennant. Chcę : 4x Heart of Paris. Albo coś w tym stylu.Następnie wystarczy dodać użytkownika z linku do profilu Steam i zacząć wymianę 2.Też jest ewentualnie opcja na zrobienie i dodanie do postu związanego z wymianą tutaj tradelink'a Steam (link jak go się tworzy znajdziesz klikając w ten podświetlony tekst). - Przełożenie na POLSKI w punktach : Przechodzisz na stronę główną Steam. Wybierasz zakładkę swojego profilu , a następnie klikasz na odnośnik do ekwipunku. Klikasz w prawym - górnym rogu w odnośnik OFERTY WYMIANY. Szukasz odnośnika pod tytułem : Kto może mi przesyłać oferty wymiany? i klikasz w niego. Na samym dole po kliknięciu wyszukujesz punktu Strony osób trzecich.Adres URL wymiany jest właśnie tym tradelink'iem którego możesz używać do szybkiej i bezpiecznej wymiany ,możesz go również wklejać gdzie chcesz.Oficjalna i intensywna alternatywa do przeprowadzenia sprężonej wymiany
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nie tylko chodzi o "unikalne przedmioty".Sama nikła dostępność danego przedmiotu (nawet zwykłego bez żadnych większych atrybutów czy też paternu) czyni go droższym od innych.Dosłownie wolny rynek z uwagi na inne gry teraz także na ets2,przez co tymbardziej jest wielce opłacalny dla steam (podatek/prowizja za sprzedaż przedmiotów) i dla scs (wzbogacenie gry o nową funkcje z rynkiem społeczności i lepsza promocja gry z punktu widzenia dla tych którzy chcą coś zarobić na tej funkcji i zarazem wymieniać sie "itemami".