Jump to content

H&V I kavoweciastko

Veteran Driver IV
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Truck?

About H&V I kavoweciastko

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 04/13/1995

Profile Information*

 • Gender
  Female
 • Location
  Poland
 • Interests
  • photography
  • graphic
  • games
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Poland: Warszawa

TruckersMP Information*

 • VTC Name
  H&V Logistyka Polska

External Websites*

Recent Profile Visitors

1248 profile views
 1. Hello :)

   

  6891ed3042fb0.png

  1. Samito_BG

   Samito_BG

   Nice photo mate, nice truck be happy with him and take care ! Good Day of me  ! :)^_^

  2. EPS!LON
 2. 600Mbps not bad B)

   

  7116117681.png

  1. Show previous comments  12 more
  2. EPS!LON

   EPS!LON

   @H&V I kavoweciastko, a no to ciekawie, ciekawie.

  3. [RT] Aro34

   [RT] Aro34

   Internet masz od kosmitów  ja się tak nie bawię Stanowczo Protestuje

  4. H&V I kavoweciastko

   H&V I kavoweciastko

   @[RT] Aro32 :lol: to nie kosmici, to tylko TOYA XD

 3. Jestem na tak. Nie raz bywały sytuacje gdzie potrzeba było szybko wpisać /time, a literki się pomieszało w pośpiechu lub nie zauważyło się włączonego Caps Locka, a nie dało się tego zmienić ani nic zrobić w ekranie podsumowania zlecenia. Dla wirtualnych spedycji ta opcja to zbawienie.
 4. > Hello NVIDIA TITAN Xp Galactic Empire :wub:

 5. Zmień wersję gry na Steam. MP nie jest jeszcze zaktualizowane do 1.30, o czym masz opisane tutaj: https://forum.truckersmp.com/index.php?/announcement/30-130-update-downgrading/
 6. Jeżeli bierzesz ładunek z WoTa to wtedy masz ogranicznik 90km/h niezależnie od tego czy go wyłączyłeś w ustawieniach czy nie.
 7. Jeśli bierzesz najpierw na singlu zlecenie, a później idziesz na multi to może faktycznie się tak zdarzyć, ze względu na synchronizacje czasową w MP. Ewentualnie staraj się brać zlecenia z WoTa, jeśli nie przeszkadza Ci ogranicznik do 90km/h. Z brakiem zleceń natomiast spróbuj zadziałać jak na tym filmie:
 8. A gdzie Sycylia? Niby bardziej prawdopodobna wersja mapy, ale to nadal nie jest to oficjalna wiadomość od SCS. EDIT: Pfu, Sardynii.
 9. Najzabawniejszy jest ten truck z tyłu na screenie
 10. Nie wiem na ile można się tym sugerować:
 11. Dobrze, że przetłumaczyli tamte osiągnięcia, bo dziwnie to wyglądało jak połowa była po polsku, a druga połowa po angielsku.
 12. Co do pytania głównego w tym temacie - Nie, nie da się przed nimi uchronić czy zabezpieczyć. W każdej grze znajdą się uciążliwi gracze. A dlaczego to robią? Pewnie z braku dojrzałości, rozumu, wrodzonej wredoty (niepotrzebne skreślić lub samemu sobie coś dopisać). Tacy ludzie po prostu nie potrafią grać to psują innym rozgrywkę. Tylko mnie zastanawia co im to daje, jakie korzyści z tego mają? Co, satysfakcja na 5 min? Już bym wolała pójść i zarobić na coś, bo to bardziej pożyteczne niż zrobić coś totalnie głupiego i mieć tylko 5 min satysfakcji i nic poza tym. Równie dobrze pewnie mogliby sobie łeb do kibla wsadzić i również mieliby z tego satysfakcje, bo pewnie ich IQ jest tak niskie że bawiłoby to ich. Co do wypowiedzi @arusf2011 [PL/EN]: Serio? Serio przejmujecie sie hejtem od graczy? Jak ja byłam wysoko rangami na różnych serwerach gier to nie było mowy żeby gracz wszedł komuś na głowę, tym bardziej mi, bo kobietom z reguły trudniej jest na takich rangach w grach - gracze po prostu uwielbiają wtedy manipulować słabymi osobami, dlatego trzeba mieć twardą rękę. To tak jakby powiedzieć, że pracodawca Cie nie zwolni z pracy bo będziesz go hejtować. Prawda, że głupie? Nie można sobie wejść na głowę i liczyć się w takich sytuacjach ze zdaniem graczy. Gracze mają Was się bać i słuchać, a nie na odwrót. Jeśli ktoś nie rozumie, że powinno to wyglądać w ten sposób to nie powinien się w ogóle zabierać za jakąkolwiek rangę na serwerze w jakiejkolwiek grze. Trzeba mieć zdolności przywódcze, chociaż minimalnie, a nie użalać się nad losem takiej osoby, która nic dobrego nie wnosi do gry. Nie mówię tym samym, że ban ma być permanentny (no chyba, że osoba była kilka razy banowana za cheaty), ale żeby było to powyżej 3 miesięcy co najmniej.
×
×
 • Create New...