Jump to content

Lorciaa

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Unlicensed

5 Followers

About Lorciaa

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday July 15

Profile Information

 • Gender
  Female
 • EU Garage Location
  Germany: Hannover
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. Aww, gratuluję bardzo wszystkim, którzy brali udział i tym na podium oczywiście! ^^
 2. Witaj @adrian20010812 Spróbuj sprawdzić czy nie masz zaznaczonej opcji udziału w betach. Możesz to sprawdzić wchodząc w Steam > Biblioteka > prawym przyciskiem myszy na Euro Truck Simulator 2 > Właściwości > Beta. Jeśli ta opcja jest zaznaczona, odznacz ją, poczekaj aż się zaktualizuje Steam i sprawdź czy nadal występuje ten problem.
 3. Witaj @Igor Klein Aktualnie jest otwarta rekrutacja tylko na Translatora oraz Add-on Team, na Game Moderatora nie ma i nikt z graczy nie wie, kiedy można się jej spodziewać.
 4. Hmm.. interesting, we'll see how that will work.
 5. Witaj @sylwekg2 Sprawdź, czy masz ustawione odpowiednią głośność radia CB w opcjach gry lub głośność słuchawek/głośników. Jeśli to wszystko w ustawieniach jest w porządku , spróbuj postępować zgodnie z poniższymi krokami: Wejdź w "Start" na swoim komputerze > Panel sterowania > kliknij "Programy i funkcje" > odszukaj sterownik dźwięku "Realtek High Definition Audio" (jeśli posiadasz inny to wybierz ten właściwy) > prawym przyciskiem "odinstaluj". Następnie zainstaluj je ponownie z przeglądarki. Po tym wszystko powinno działać.
 6. Witaj @kuba480 Upewnij się, że Twój kolega ma ustawiony swój profil na publiczny. Żeby tego dokonać należy przejść do profilu Steam, następnie "Edytuj profil" i "Moje ustawienia prywatności". Powinno to wyglądać tak jak na screenie poniżej. Opcja na samym dole screena musi być odznaczona. Jeżeli to nie poskutkuje oznacza to, że wina leży po stronie Steama. Wtedy trzeba odczekać z zarejestrowaniem i spróbować ponownie później.
 7. Witaj @Cwikjelson Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją >Przejdź do biblioteki Steam >Prawym przyciskiem myszy na Euro Truck Simulator 2 >Właściwości >Zakładka "Beta" >Wybierz opcję "BRAK - anulowanie udziału we wszystkich betach" Następnie poczekaj, aż Steam pobierze najnowszą wersję i spróbuj uruchomić grę.
 8. Lorciaa

  Błąd logowania

  Witaj @Bisik Spróbuj wykonać następujące czynności. > przejdź do biblioteki Steam > prawym przyciskiem myszy na Euro Truck Simulator 2 > właściwości > pliki lokalne > sprawdź spójność plików Poczekaj, aż Steam sprawdzi spójność plików. Następnie zrestartuj komputer i zobacz czy problem został rozwiązany.
 9. Witaj @MrMATI2002 Najwidoczniej nie ma w danym mieście ładunku dla tego rodzaju naczepy. Spróbuj odpocząć w hotelu, udaj się do innego miasta lub zmień rodzaj naczepy. Jeśli to nie zadziała zrestartuj grę lub sprawdź spójność plików w bibliotece Steam.
 10. @Brzezina Jeśli używasz poprawnego adresu e-mail i hasła, ale ciągle nie możesz się zalogować upewnij się, że używasz poprawnego konta Steam. Funkcja udostępniania gry nie jest wspierana, a każde konto TruckersMP jest powiązane z unikalnym kontem Steam. Spróbuj jeszcze raz na spokojnie wpisać dane do logowania zwracając uwagę na wielkie i małe litery, znaki interpunkcyjne czy cyfry lub wypróbuj poniższą instrukcję: 1.Otwórz notatnik lub edytor tekstu. 2. Napisz swój e-mail i swoje hasło w osobnych linijkach. 3.Teraz skopiuj e-mail z notatnika i wklej go na ekranie logowania w grze za pomocą klawiszy skrótu klawiaturowego (CTRL + C dla kopiowania oraz CTRL + V dla wklejania). Jeśli problem będzie nadal występować udaj się pod wskazany link i spróbuj zrestartować hasło -> https://truckersmp.com/password/reset
 11. Witaj @dawbiel980 Sprawdź, czy masz poprawną ścieżkę TruckersMP do gry Euro Truck Simulator 2, najlepszą opcją będzie ponowne zainstalowanie TruckersMP i przy instalowaniu ścieżka powinna wyglądać następująco: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86 Jeżeli reinstalacja TruckersMP nie pomoże, spróbuj przeinstalować Steam i zobaczy czy przyniesie to jakiś skutek.
 12. Witaj @Brzezina Spróbuj wykonać następujące czynności. > przejdź do biblioteki Steam > prawym przyciskiem myszy na Euro Truck Simulator 2 > właściwości > pliki lokalne > sprawdź spójność plików Poczekaj, aż Steam sprawdzi spójność plików. Następnie zrestartuj komputer i zobacz czy problem został rozwiązany.
 13. Lorciaa

  Bany

  Witaj @EdemBejer Według regulaminu TruckersMP wygląda to następująco: Długość pierwszych 3 nadawanych banów są decyzją Game Moderatora. Długość 4 bana to 1 miesiąc. Piąty ban to 3 miesiące. 6 ban jest permanentny, bez możliwości cofnięcia. 1 rok jest uważany za okres wygaśnięcia bana. Jeżeli masz co najmniej dwa bany w historii o tej samej długości, administratorzy mogą przedłużyć twojego bana do następnej długości, niezależnie od tego, ile banów dostałeś w tym roku. Np., jeśli masz dwa 1-miesięczne bany, Twój kolejny może zostać przedłużony do 3 miesięcy. Jeżeli masz dwa 3-miesięczne bany, Twój kolejny może być permanentny. Zauważ, że bany, które zostały przedłużone z powodu Twojego 4, 5 lub 6 nie mogą zostać usunięte. Są to: 1 miesiąc, 3 miesiące oraz na stałe.
 14. Witaj @lukasikrenata Jeśli używasz poprawnego adresu e-mail i hasła, ale ciągle nie możesz się zalogować upewnij się, że używasz poprawnego konta Steam. Funkcja udostępniania gry nie jest wspierana, a każde konto TruckersMP jest powiązane z unikalnym kontem Steam. Spróbuj jeszcze raz na spokojnie wpisać dane do logowania zwracając uwagę na wielkie i małe litery, znaki interpunkcyjne czy cyfry lub wypróbuj poniższą instrukcję: 1.Otwórz notatnik lub edytor tekstu. 2. Napisz swój e-mail i swoje hasło w osobnych linijkach. 3.Teraz skopiuj e-mail z notatnika i wklej go na ekranie logowania w grze za pomocą klawiszy skrótu klawiaturowego (CTRL + C dla kopiowania oraz CTRL + V dla wklejania). Jeśli problem będzie nadal występować udaj się pod wskazany link i spróbuj zrestartować hasło -> https://truckersmp.com/password/reset
×
×
 • Create New...