Jump to content

Tırcı Selcuk

Veteran Driver II
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tırcı Selcuk

 1. Kendi evime olmadı E5 den geçicem önce sonra Bulgaristan İstanbul çalışacam hep Tabelalara bakmadan teslimat yaparım bu konuda ciddi ve eminim
 2. Demek bu mod sayesinde çabucak hızlanıyormuş bu çekiciyi kullanan oyuncular
 3. Bu güncellemeden önce sunucuya girdiğimizde saat geçirecek bir şeyler yapıyorduk örneğin servise ışınlanma, uyuma gibi ve saat geçirecek eylemler. Bu güncelleme sonrası bunlara gerek kalmadan direk iş alabiliyoruz teşekkürler.
 4. Merhabalar promods kurdum bilgisayarıma ve promods sunucularına girdim ancak oyun açıldıktan sonra sürekli "connection refused someone is already playing with that SteamID" yazarak offline moda düşüyor. Her yolu denedim çare bulamadım. Fakat normal sunuculara (promods olmayan) girişte sorun yaşamıyorum sadece promods'da sorun oluyor çözümü nedir? Başına gelen var mı ? Dünden beri sürekli oluyor. Oyunda olmadığım halde server'da gösteriyor sanırım (hesap çalınmadı başkası tarafından oynanmıyor) Nasıl kendimi serverdan çıkarabilirim beni serverda gibi gösteriyor ancak oyunda değilim.
 5. Arkadaşlar bilgisayar'ı formatladım ve TMP launcher'i tekrar yükledim. Ve oyuna giriş yaptığımda TMP nin ayarlarında mods kısmına baktığımda tik atılmış şekildeydi ancak mod çalışmıyordu ve launcher de güncellemer yapılırken kar modu yükleme için bir seçenek yoktu ve inmediğinden dolayı oyunda çalışmıyordu. Ben TMP'nin kar modunu nasıl kurabilirim?
 6. Dorse sahipliği ile daha da heyecan verici bir güncelleme bir de petrol ve LPG için dorseler olsaydı çok iyi olurdu, umarım ki ilerleyen zamanlarda eklenir.
 7. Fotoğraf çekimleri güzel.
 8. Güzel.. Siyah Renault çok iyi duruyor.
 9. Bir de karda giderken lastik izi çıksa ne güzel olurdu ama olsun bu da iyidir.
 10. Adamların da tatile ihtiyacı var.Ellerinden geleni yapıyorlardır zaten.(yani bence)
 11. Mercedes-Benz Actross Kupa ile yakıt tankeri. Sade renk ve sade modifiye.
 12. web sitesirapor sistemine bakacak kişilerin sayısını artırın lütfen
 13. 7. Yasaklama'da da Süresiz atılıyor Sanırım @LIGHTOFGOD
 14. Trolleyene yapacak birşey var o da şu; Kayıt alarak rapor göndermek.
 15. Hayır.Çoğu oyuncu kuralsız ve trafik kuralları'nı ihlal ediyor. Ve kavşaklar'da veya 4 yol ağzın'da Çok aceleci davranıyor oysaki sabırlı olunması gerek. Herkes sabırlı olsa sıkıntı olmaz.Simülasyon oyunu bu yani gerçek'te gibi olması gerekir Mesela siz trafikte araç kullanırken veya araç ile giderken çimlerden veya diğer araçlara çarpıyormusunuz hayır o zaman bu oyunda'da gerçekte yaptığınız gibi davranın ve sürün.
×
×
 • Create New...