Jump to content

LosT

Veteran Driver VII
  • Posts

    29
  • Joined

  • Last visited

About LosT

  • Birthday 03/21/1995

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Kołobrzeg/Gdańsk
  • Preferred Trucks
    DAF

Recent Profile Visitors

727 profile views

LosT's Achievements

3

Reputation

  1. Happy Birthday 🎂 

  2. LosT

    Dziwny problem

    Dzięki za info. Miłego wieczoru!
  3. LosT

    Dziwny problem

    Witam. Po dłuższej przerwie ściągnąłem ets2 na steamie, wszystko przebiegło pomyślnie. Wszystko działa jak należy, założyłem nowy profil kierowcy. Dojechałem pierwszy ładunek, spóźniony nie wiem cudem, ale cóż trudno się mówi. Podczas gry klikałem tab ( sprawdzanie graczy ). Były niedaleko mnie 4 osoby, Jak wspomniałem skończyłem pierwszy ładunek. Biorę rynek pracy, miejsce wybrania zaczęcia gry i..... PUSTO! Nie ma żadnego towaru do rozwożenia. Teraz pytanie do graczy : Czy to wina, że wszyscy wzięli towar w każdej firmie mojego miasta czy po prostu to wina aktualizacji ? Z ciekawości założyłem drugi profil i niestety to samo. Moja beta to : "temporary_1_25.x for...". Proszę o pomoc. Pierwszy raz grałem jakieś 1,5 roku, fakt faktem miałem trochę problemy z ogarnięciem tej bety, bo zawsze wchodziłem na serwer i pisało OFFLINE. Pozdrawiam.
  4. Wierzysz w cuda ? Bo Ja nie. To byłaby sieka na ulicach tak jak z korkami np w Europorcie. Wprowadzą zasady ruchu drogowego, a kto będzie je przestrzegał ? Uważam, że najlepiej byłoby naprawić ale to zapewne w następnej aktualizacji. Niestety czekajmy cierpliwie.
  5. Ludzie jak wy marudzicie, jakby nie devsi, to każdy by grał na singlu. Doceńcie ludzi pracę, wszystko jest dobrze zrobione, tylko niestety te crashe powodują załamanie gry.
  6. Teraz przetestowałem tą aktualizacje, podoba mi się funkcja tabu, może szkoda, że nie wyskakuje jaka jest odległość między graczami ale to nie jest w sumie najważniejsze. W życiu realnym takich rzeczy przecież nie ma. Druga kwestia to światła, załadowała mi się gra w czasie nocnym, na jednych światłach palą się cały czas żółte nawet nie mruga, a na drugich cały czas czerwone. Jak się przejedzie po czerwonym, to nawet nie ma mandatu za jazdę na czerwonym. Następna rzecz, która jest według mnie potrzebna, to w tabie można zobaczyć innych profile steam, poprzednio trzeba było szukać. No i najgorsze co może być teraz częste crashe. Pograłem z może 5 minut i mnie wywaliło. Więcej niespodzianek nie odkryłem. Nie ma co marudzić, niech devsi naprawią te crashe i światła, będzie gitara.
  7. Super się jeździ w Niemczech, nie za dużo ludzi jeździ po autostradach, czasem znajdzie się jakiś idiota, który zblokuje ulicę, bo mu się nudzi. Cóż są i tacy ludzie. W Szwajcarii piękne krajobrazy, może za dużo graczy tam nie jeździ ale w sumie wspaniale jest. Odradzam jeździć do Holandii ( Rotterdam, Amsterdam ) i port Calairs, tam to dopiero sieka jest. Korki korkami, lecz połowa nie potrafi stać w korku i czekać na swoją chwile, tylko wpychają się, blokują drugi pas lub całą drogę.
  8. Cały czas Ne Radio House & Trance, dobre kawałki nawet lecą
  9. Przydałoby się więcej slotów, zawsze jak chce się połączyć na serwer, to piszę "SERVER IS FULL" ( godziny wieczorne ).
  10. Wszystko jest ok, działa poprawnie. Wysza , wszystko możliwe.
  11. Tak jak napisał użytkownik badoch , to wszystko prawda. Też się znalazłem o tej porze w Europorcie i powiem jedno odradzam tam jeździć. Rozumiem, że korki powinny urozmaicać grę ale bez przesady. Stoisz w korku, większość wpycha się na twój pas. To jest jeszcze pikuś, najgorsze jest jak ktoś zablokuje drogę, wtedy jest ciężko mówiąc. Dzisiaj jadąc z Anglii stałem ponad 25 min, w dodatku gracz o nicku "..." zablokował drogę, na wjazd do europortu jak i wyjazd. Większość osób raportowała tego delikwenta ale cóż nic nie pomagało. Po 30 minutach koleś chyba wyszedł i można było jechać. W czasie jazdy, większość zamiast stać w korku, to wolała jeździć pod prąd i utrudniać tych graczy co wyjeżdżali z europortu. W dodatku spadek fps... Nie polecam jeździć, za duża sieka jest.
  12. Jaka jest aktualna wersja bety ? Ostatni raz grałem w sobotę 19 grudnia, zainstalowałem najnowszą aktualizacje i ustawiłem bete "1.15.1". A dzisiaj włączając grę pokazuje mi się status OFFLINE, pewnie znowu nie ta beta ustawione..
  13. Proponuje ściągać wersję z rana, szybciej się ściągnie tak i jak bez żadnych błędów. Dzisiaj testowałem grę, super to wszystko wygląda, tylko jak wjechałem do firmy, aby wziąć towar, wyskoczył mi błąd z "crash.log", do końca nie zdołałem przeczytać, po tym błędzie gra się wyłączyła. Szkoda, że pojazdy się nie ślizgają i tak plus za winter moda.
  14. Bardzo długo ściąga się ta wersja ( transfer : 13 kb/s ) i do tego wyskakują problemy, że internet podobno się rozłączył.
  15. Również jestem na nie, jest dobrze tak jak jest. Po to są światła, żeby zatrzymywać się.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.