Jump to content

Herdox

Veteran Driver IV
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

About Herdox

Recent Profile Visitors

918 profile views

Herdox's Achievements

2

Reputation

 1. Nick w grze: Herdox Wiek: 27 lat Miejsce zamieszkania: Polska Sterowanie: Klawiatura SteamID: http://steamcommunity.com/id/Herdox/ Staż w grze: 5 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, 1 bana. Przedstaw się: Jestem osobą spokojną i cierpliwą. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to z wielką chęcią pomogę. Łatwo nawiązuje kontakty interpresonalne. Zawodowo pracuje na stanowisku Spedytora Międzynarodowego oraz posiadam wykształcenie z zakresu transportu. Jestem osobą dobrze zorganizowaną, wszystko musi chodzić jak w zegarku.
 2. Mam na to sprytny sposób. Niech wszyscy jadą na Ijmiuden (port przy amsterdamie). Są tam dwie drogi dojazdowe, więc trolle tego nie ogarną. Dodatkowo są tam trzy bramy. Ale ja jestem zły.
 3. Herdox

  Skaczący Ping

  Normalnie miałem ping w wysokości 45 - 50, ale teraz mam ping 47- 900. Całkowicie mnie wywala z serwera co jakieś 30 minut. Próbowałem winter modem i bez. Nadal jest tak samo. Mój komputer: Processor Intel® Core i5-4460 CPU @ 3.20GHz Video Card NVIDIA GeForce GTX 770 Memory 8.2 GB Operating System Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit
 4. Herdox

  Ping Spiking

  I played with ping from 45 to 50, but now is from 47 to 899 or more. I play with winter mode, but now i am going to test without winter mode. EDIT: The same without wintermode. My computer is: Intel i5 4x3,0 8 GB RAM Nvidia Gforce GTX770
 5. Ja osobiście pobrałem na nowo launcher i sciąga się dobrze.
 6. Zawsze się znajdzie troll, który to wszystko zablokuje.
 7. Ja ostatnio często przejeżdżam przez Europort i nigdy nie trafiłem na konkretny korek. Jedynie co to mały korek na zakręcie, ale wtedy to ludzie głupieją jak mają tam skręcić.
 8. W ogóle ostatnio jest sporo osób na grze. I większych miastach przy portach trochę laguje. Mowa tu o Lile i Amsterdam. Z drugiej strony, korki w grze są fajne, ale jak kolega powiedział, niektórzy nie potrafią się zachować i robi się czerwono na czacie .
 9. Jak wszyscy wiemy w Europorcie są ostatnie wielkie kolejki, więc nasuwa mi się pytanie. Jeżeli Oni wszyscy jadą do Wielkiej Brytanii to (tu idzie pytanie) czemu UK jest Pusta? Wiem, w Londynie są i innych miastach, ale chodzi mi o autostrady.
 10. Sugestia jest kiepska. W miastach i tak ładuje wszystkich, więc w rotterdamie nic się nie zmieni. Jestem na NIE.
 11. Jestem za, ale czy kto ktokolwiek weźmie mnie pod uwagę? Wątpię.
 12. I don't know, but yesterday i was kicked after entering MP. P.S. My ping is max 50 ms.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.