Jump to content

stzz

Veteran Driver IV
  • Posts

    27
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About stzz

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    Scania

Recent Profile Visitors

958 profile views

stzz's Achievements

1

Reputation

  1. Obowiązkowy format sugestii albo pójdzie do kosza.
  2. Nazwa Sugestii: Mapa ETS2 w TABie Opis Sugestii: Podczas jazdy nie mamy dostępu do mapy, więc wymyśliłem żeby zrobić mapę w TABie. Można ją włączyć przyciskiem „Maps”. Mapę będzie można przesuwać, lecz nie będzie ona pokazywać naszej pozycji. Można wykorzystać mapę http://i.imgur.com/vj1pMn9.png . Przykładowe obrazki: Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Mogło to trochę ułatwić jazdę. Nie trzeba się wtedy zatrzymywać żeby zobaczyć w mapę.
  3. Możesz użyć jakichkolwiek kolorów. Najważniejsze żeby kamera je widziała.
  4. Najpierw napisz obowiązkowy format sugestii: Nazwa Sugestii: Opis Sugestii: Przykładowe obrazki: Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:
  5. Jeżeli chcesz mieć własny serwer ETS2 to stwórz własny Multiplayer, twórcy Multiplayera mówili że nie udostępnią jak zrobić własny serwer.
  6. W Multiplayer spadają fps-y ponieważ silnik gry jest bardzo obciążony.
  7. Pomysł nie jest zły tylko wprowadzenie będzie bardzo trudne. Ponadto jak kończy się na twoim zdjęciu ta dwupasmówka,może być więcej wypadków, chodzi mi głównie na tych czerwonych strzałkach, tam może dochodzić do wypadków.
  8. Czy sygnalizacja świetlna została poprawiona
  9. Korki przy europorcie były i zawsze będą. Nie wiem po co nie którzy wpychają się po poboczu.
  10. Ten temat był wiele razy omawiany. Raczej admini tak nie zrobią ponadto mamy serwer ts3.
  11. To nie jest błąd, gra informuje cię że zostały zainstalowane modyfikacje.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.