Jump to content

CamilloX

Veteran Driver V
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

CamilloX last won the day on August 11 2015

CamilloX had the most liked content!

Community Reputation

26 Unlicensed

2 Followers

About CamilloX

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 05/08/1998

Profile Information*

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Płock

TruckersMP Information*

 • VTC Name
  Super Ekstra Firma

Recent Profile Visitors

549 profile views
 1. CamilloX

  CB radio

  A to nie jest dziwne,że nawet nie pojawia się na ekranie,że ktoś mówi?
 2. CamilloX

  CB radio

  Witam mam problem z cb radio.Słychać mnie przez cb,ale ja nikogo nie słyszę.Był reinstall sterowników,multi w opcjach dobrze ustawione.
 3. Witam.Gram w multiplayer odkąd powstał i nie rozumiem czemu teraz więcej osób gra w ets 2 na eu 2 niż eu 1 może mi ktoś to wytłumaczyć?
 4. Tutaj macie odpowiedź na temat tego eventu co był rok temu. "Otrzymujemy wiele zapytań odnośnie tego, czy przygotowujemy kolejne już specjalne wydarzenie z okazji końca roku. Niestety, nie udało się nam go przygotować na czas. Przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy nad funkcjonalnościami World of Trucks, które pozwoliłyby nam organizować właśnie takie specjalne wydarzenia. Wiemy że na to czekacie, jednak potrzebujemy jeszcze trochę czasu na ukończenie rozpoczętych prac."
 5. Pany,nie wiem czy coś takiego było,ale jakoś blisko premiery multi obiło mi się to o uszy,ale nie testowałem jakoś tego.
 6. DLC mi się podoba i niczego innego nie wymagam.
 7. Panie, nie zastanawiaj się, idź to H&C :D

 8. Nick w grze: CamilloX Wiek: 17 Miejsce zamieszkania: Płock Sterowanie: Logitech Driving Force GT SteamID 64 lub adres do profilu steam: Steam nr 2 http://steamcommunity.com/profiles/76561198247287450/ (Jest to mój zastępczy steam,główne moje konto zostało skradzione i czekam na zwrot) Staż w grze: 2 lata. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie. Przedstaw się: Mam na imię Kamil.Mieszkam w województwie Mazowieckim w mieście Płock.Chodzę do technikum Informatycznego.Interesuję się motoryzacją,komputerami,muzyką. Inne: Mam duże doświadczenie w wirtualnych firmach.Byłem dwa razy Dyspozytorem.
 9. Najnizsza to bym powiedzial stare Iveco.A najniżej siedzi sie w starym mercedesie mp3.Tez mi sie wydaje ze w magnum siedzi się najwyzej
 10. Nie polecam gracza Bosco.Po zakończeniu jazdy testowej do firmy.Nie mógł się pogodzić,że jego osoba została odrzucona do firmy.Po czym zwyzywał starych chłopów od 15 letnich dzieci.
×
×
 • Create New...