Jump to content

MaViK

Veteran Driver VII
  • Posts

    28
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MaViK

  1. Ja bym pojeździł Magnumką, lecz brak GPS ;/
  2. Nad Pragą została dodana również "fabryka" Skody, w grze jest bez licencji i pisze Scout Ktoś wie o co chodzi ?
  3. Dodać do regulaminu "zakaz pisania sugestii dotyczących ograniczenia prędkości bo ban ;d" A tak na serio to można zrobić tak. że tematy w tym dziale musi zatwierdzić moderator forum Jeśli zobaczy ten niewłaściwy temat, wszystko ląduje do kosza i koniec nerwów
  4. Nie przesadzajcie już Jedna osoba nie zrobi gry
  5. Malowanie z Mana biorę w ciemno ;D Fajnie by też było, gdyby SCS wziął się za naczepy i takie malowania na nie
  6. Ogólnie fajną traska z Szeged do Dijon wynalazłem, omija się okropne Niemcy i jest gdzie się pomęczyć na górkach
  7. Gdzie znajdę takie porządne górki, gdzie sprawdzę spalanie ?
  8. Bo trollą szkoda pieniędzy na kupienie DLC
  9. MaViK

    To już rok!

    Auto ze skinem policyjnym dobre dla administracji ;D Super pomysł Powodzenia
  10. Pytanie co do przyszłej wersji R4 Ogranicznik w miescie i poza miastem dotyczy serwera NSL czy SL też ?
  11. Wywalić serwer NSL i po problemie To symulator nie Need For Speed Po co te bezsensowne kłótnie Multi niestety zmierza w złym kierunku
  12. Z double trailers to bardziej do SCS ETS2MP to tylko multiplayer, nie oczekujcie cudów Mi wystarczy więcej slotów i jak kolega wyżej napisał lepsza synchronizacja
  13. Dowidzenia panu, proszę czekać na oficialnego MP Wolnymi kroczkami, ale damy radę iść do przodu
  14. Nie wierzę, że jestem jedynym posiadaczem konta Steam, który ma tylko ETS ;d
  15. Po co te czarne myśli Będzie dobrze ;p
  16. Witajcie Mam problem z moim kontem Steam. Niby wszystko ładnie śmiga, gra działa, multi też, ogólnie wszystko jest w porządku, lecz gdy próbuję dodać znajomego wyskakuje komunikat "Niektóre funkcje Społeczności Steam staną się dostępne dopiero wtedy, gdy na Twoim koncie Steam pojawią sie gry" A gre mam i tu jest problem ;D
  17. Ja jeżdże tylko traski Polska-Francja Pozatym mam pytanko. Gdzie jezdzi sporo osób ? Oprócz Rotterdamu oczywiście ;d
  18. Pewnie, że się przyda Liczę na Was koledzy ;p
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.