Jump to content

Nowy system VTC


Recommended Posts

Witajcie trakersi!

 

Wirtualne firmy przewozowe są sercem świata TruckersMP, a dziś mamy kilka ciekawych wiadomości, którymi możemy się z wami podzielić! Niedawno nasi programiści pracowali nad w pełni zintegrowanym systemem Virtual Trucking w sieci TruckersMP. Po wielu tygodniach testów i ulepszania, z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie naszego nowego systemu VTC!

 

Czym jest VTC?

 

Virtual Trucking Company (VTC) to koncepcja opracowana przez społeczność w celu dodania do gry symulacji. Więcej informacji na temat VTC można znaleźć tutaj: [link do przewodnika]

Więc jakie funkcje ma nowy system?

 

W naszym systemie VTC nie tylko jesteś w stanie stworzyć VTC w profesjonalny sposób, ale również możesz złożyć wniosek do różnych firm. Niektóre funkcje systemu obejmują:

 

 • Konfigurowalne role i rangi
 • Informacje, zasady i wymagania VTC
 • Linki do mediów społecznościowych, w tym Discord.
 • Możliwość wyboru obsługiwanych gier.
 • Możliwość czarnej listy użytkowników z VTC.
 • Możliwość publikowania wiadomości i ogłoszeń.
 • Zweryfikowany status twojego VTC.
 • Możliwość otwierania i zamykania rekrutacji oraz przeglądania kandydatów.
 • Posiadanie firmy na stronie głównej.

 

 

Jak mogę uzyskać weryfikację VTC, czy są jakieś wymagania?

 

Aby Twój VTC miał status zweryfikowany,  pewne wymagania, które Twoja wirtualna firma musi spełnić, wszystkie są szczegółowo opisane w artykule znajdującym się tutaj: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/360

 

Pamiętaj, że mamy prawo usunąć VTC z systemu, jeśli nie spełnisz wymagań po zaakceptowaniu i dodaniu VTC do witryny.

 

Uwaga: weryfikacja VTC zależy od spełnienia przez VTC tych zasad i jest uznaniowa przez kierowników społeczności TruckersMP.

 

System ten został starannie zaprojektowany, aby pasował zarówno do zarządzania VTC, jak i kierowców i zwykłych graczy. System będzie się rozwijał z czasem, aby otrzymywać nowe funkcje, więc bądź na bieżąco.

 

 

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nowa funkcja VTC!

 

Z wyrazami szacunku,

 

Zespół TruckersMP

Edited by szykaro23
 • Like 5
 • Upvote 1
 • HaulieLove 1
Link to comment
Share on other sites

 • BoSsik2 featured this topic
 • 1 month later...

Brawo TMP teraz to dopiero dowalili do pieca xd
https://truckersmp.com/knowledge-base/article/325

 

 • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Bez komentarza... nie, no po prostu nie mogę zostawić tego bez komentarza...

 

W dupę wsadźcie sobie w takim razie ten cały system i piszę to z pełną premedytacją i odpowiedzialnością jako szef jednej z firm korzystający (jeszcze) z tego systemu. Oficjalnie proponuję aby polska społeczność, która nie jest zadowolona z tych zmian po prostu wyrejestrowała swoje firmy z tego systemu. Te zasady są wbrew polskim realiom! Doskonale zdaję sobie sprawę, że znajdą się firmy z Turcji, Rosji, Azji, które mają tyle pracowników... ale dla mnie nie są to już firmy, a molochy, które nie są w stanie poznać każdego pracownika i zapanować nad nimi wszystkimi. W Polsce, teraz na palcach jednej ręki (o ile w ogóle) można policzyć firmy, które opierają się o ten limit, bo nie ma żadnej firmy, która przekroczyła by 100 pracowników na multiplayerze w Polsce. Po za tym co nam po tej rejestracji i weryfikacji? Kompletne nic. Reklamę lepszą możemy mieć gdziekolwiek indziej, a przywilejów żadnych, a jak znajdą się mendy podszywające pod daną firmę to nic im nie można zrobić po za śledzeniem i czekaniem na błąd aby ich zgłosić przez system reportów... ale to tylko za dane wykroczenie, a nie za podszywanie... Przypominam TruckersMP, że wirtualne spedycje... VS'ki... VTC... czy jak zwał to inaczej istnieją dłużej niż ten projekt i tymi zasadami po prostu odkrywacie koło na nowo w sposób bardzo zły. W dodatku w czasie (po 5,5 roku od startu tego projektu) kiedy ten projekt umiera i jest co raz mniej graczy! Nie wierzę by firmy z 100+ pracownikami miały taki sposób weryfikacji, w których dołączałyby tylko wartościowe osoby, nie, bo one lecą na ilość... A my w Polsce mamy jeszcze na tyle godności, że większość nie idzie na ilość, a na jakość! Nie liczy się historia, marka, doświadczenie... ważne by mieć 50 pracowników (nie ważne jakich, nawet widmo...), ważne by spamować chorymi postami w tym systemie, jakby spam miał jakieś znaczenie. Wiele firm siedzi cicho i dobrze prosperują... kolejny bezsens. Co dalej? 1 konwój miesięcznie, ciekawe czy te, w których bierzemy udział w Polsce się liczą - na pewno nie...

 

Brawo TruckersMP... brawo wy... zniechęcacie po raz kolejny naszą społeczność do Was.

 • Like 1
 • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Uśmiałem się do łez z wymagań stawianych VTC - bo przecież wiadomo jak wiele daje status zweryfikowanej VTC w tej grze... no właśnie - nic nie daje.

 

A wymaga się od graczy aby byli aktywni w grze (konwoje)i na forum (20 postów, 5 w ostatnim miesiącu):D

Ktoś tu szuka jeleni do czarnej roboty w podupadającej społeczności Multi.

 

Kiedy w VTC ilość miejsc dla kierowców jest ograniczona - zwiększa to prestiż bycia częścią tej VTC. Limity 20-30 na VTC uważam za słuszne. Pomysł minimum 50 to jakieś szaleństwo.

 • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Proszę pamietajcie ze jest to projekt między narodowy a nie tylko Polski.
Polski Vsek jest wiecej niż ludzi którzy  mogli by być w tych Vskach. Sporo ludzi zakłada jak typowe Polskie Cebulaczki własne Vski ponieważ to On musi miec władze i ludzi pod sobą a nie ze ktoś innym nim będzie rządził.

 

Dla was Polskich szefów Vsek nie są to najlepsze zmiany , lecz dla innych Vsek z innych krajów jest to lepsze rozwiązanie - ponieważ tam te lepsze Vski mają dużo osób. Tam te słabsze Vski - ze tak powiem dziad transy potrafia mięć te 20 osób które były wcześniej wymagane. Niektóre tak duże vski jak to wooqash napisał są moze molochami - nie potrafia ludzie tego kontrolować ale są tez vski które maja dużo ilość osób i jest z nimi w miare okej . Wiele było skarg ze jakies "Dziad Trasy" są także zweryfkowane tak jak inna bardziej znana Vska. Może nie mówie o was lecz zapewne gdyby były te wymagania słabsze dalej i byśmy nie przerwali na jakis czas weryfikacji pewnie i od was pojawiły by sie jakies głosy czemu Vska założona 4 miesiace temu , jakis dziad trans prowadzony przez "dziecaki" ma status zweryfikowana tak jak moja Vska bardzo znana która jest jest od 2 czy wiecej lat.

 

Co do tego co daja te weryfikacja itp itd - na tą chwile nie widzicie dużego zastosowania tego lecz w przyszłości coś bedzie.

 • Haha 1
 • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, BoSsik2 said:

Dla was Polskich szefów Vsek nie są to najlepsze zmiany , lecz dla innych Vsek z innych krajów jest to lepsze rozwiązanie - ponieważ tam te lepsze Vski mają dużo osób

Czyli wychodzi na to że TMP ma Polaków serdecznie w ....   byle by inni byli ważni  A my co gorsi  tak jak powiedział @WooQash I zgadzam się z nim by Polska społeczność odcięła się od TMP  bo to co team robi to już nie wiem przechodzi ludzkie pojęcie. Czy ktoś tam w ogóle liczy się ze zdaniem Polaków NIE bo po co żałosne i to na całej .... Lini 

 • Upvote 1
 • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

W odróżnieniu do innych nacji, to jak ich nazwałeś "Polaczki cebulaczki" nie chowamy głowę w piasek. Jeżeli widzimy, że coś idzie w złym kierunku, to nie omieszkamy się tego stwierdzić.

Ta zmiana nie tylko ma uderzyć w polskie VSki, tylko we wszystkie, które albo miały w planach zweryfikowanie się albo te, które już są zweryfikowane. Na chwilę obecną to tylko 5 firm zweryfikowanych może być zaakceptowane wg. nowych "standardów" z 25 obecnie zweryfikowanych (nie liczyłem TMP Stuffu).

Nie obraź się @BoSsik2, ale jak osoba, która nie była w żadnej VSce może wiedzieć co jest dla niej dobre? Obecnie działam przy jednej VSce ponad 4 lata, z czego prawie 4 lata współprowadzę VSkę. Dziad transów (bez urazy dla firmy, która też ma taką nazwę :D) jest cały czas mnóstwo. Problem dotyczy nie tylko nas, Polskich szefów VSek, ale wszystkich VSek z całego świata! Nie wiem czy wiesz, ale w jednej firmie co ma ponad 100 osób, tylko 10% czy nawet mniej procent jest aktywna #seemslegit. Reszta osób jest bo jest. Mogę Tobie to zagwarantować, że w większości takich właśnie firm jest rozgardiasz organizacyjny. 

Teraz mówisz o tym, że jakieś dziadowskie VSki starały się weryfikować. Nie powiem, kto po utworzeniu całego tego systemu i ustaleniu pewnych zasad odnośnie weryfikacji, weryfikował firmy, które nie spełniały tych wymagań. Chyba jakieś skargi wpłynęły i naprawiliście tą całą sytuację. Też boli to, że prawo według Was jednak działa wstecz. Tutaj wychodzi Wasza nieporadność jeżeli chodzi o zmiany i brak konsekwencji podczas wprowadzenia tych zmian, bo na razie jest to trzecia zmiana, ciekawe ile ich będzie.

Zamiast jakiś konsultacji z osobami, które prowadzą te "normalne" VSki z kilkuletnią tradycją idziecie na rękę tym, to wierzycie tym, którzy m.in. są w takich "masówkach", że to oni są wzorem do naśladowania.

Firmy, które starają się podkreślić swój prestiż na rynku VSek na chwilę obecną zderzają się ze ścianą, bo ten prestiż idzie z parą z byciem zweryfikowaną VSką na TMP, która nie idzie w parze z jakością (ilość≠jakość).

 • Upvote 1
 • True Story 1

Blue-Trans Spedition ...i gra gitara!

ZAPRASZAMY DO FIRMY ==> (Wizytówka firmy na stronie TruckersMP) -> (Forum firmowe - rekrutacja)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RT] Aro34 said:

Czyli wychodzi na to że TMP ma Polaków serdecznie w ....   byle by inni byli ważni  A my co gorsi  tak jak powiedział @WooQash I zgadzam się z nim by Polska społeczność odcięła się od TMP  bo to co team robi to już nie wiem przechodzi ludzkie pojęcie. Czy ktoś tam w ogóle liczy się ze zdaniem Polaków NIE bo po co żałosne i to na całej .... Lini 

 

Nie mamy Polaków serdecznie w ..... (gdybyśmy mieli to także bym wam tutaj nie odpowiadał , ale jak widać staram się)

Tylko jest to projekt miedzy narodowy i nie jesteśmy w stanie dogodzić każdemu krajowi - każdemu szefowie Vsce

 

Chinczy chcieli by aby wymogem było 70 osób

Polacy 20

Turkowie 10

Niemcy 30 osob i tak dalej

Nie jesteśmy w stanie zrobić tak aby dla każdego było tak jak oni by chcieli. Bo jest to miedzy narodowy projekt , a nie polski , turecki czy niemiecki projekt

Polska społeczność jest tylko kawałkiem osób które graja u nas na MultiPlayer , musimy brac pod uwage także zdania innych krajów , a nie tylko Polski - która po statystykach nie jest aż taka duża (jest wiele innych krajów w których wiecej ludzi gra niz polaków , i nie mówie tutaj tylko o turcji)

 

1 hour ago, [BTS] Trembatch said:

W odróżnieniu do innych nacji, to jak ich nazwałeś "Polaczki cebulaczki" nie chowamy głowę w piasek. Jeżeli widzimy, że coś idzie w złym kierunku, to nie omieszkamy się tego stwierdzić.

Ta zmiana nie tylko ma uderzyć w polskie VSki, tylko we wszystkie, które albo miały w planach zweryfikowanie się albo te, które już są zweryfikowane. Na chwilę obecną to tylko 5 firm zweryfikowanych może być zaakceptowane wg. nowych "standardów" z 25 obecnie zweryfikowanych (nie liczyłem TMP Stuffu).

Nie obraź się @BoSsik2, ale jak osoba, która nie była w żadnej VSce może wiedzieć co jest dla niej dobre? Obecnie działam przy jednej VSce ponad 4 lata, z czego prawie 4 lata współprowadzę VSkę. Dziad transów (bez urazy dla firmy, która też ma taką nazwę :D) jest cały czas mnóstwo. Problem dotyczy nie tylko nas, Polskich szefów VSek, ale wszystkich VSek z całego świata! Nie wiem czy wiesz, ale w jednej firmie co ma ponad 100 osób, tylko 10% czy nawet mniej procent jest aktywna #seemslegit. Reszta osób jest bo jest. Mogę Tobie to zagwarantować, że w większości takich właśnie firm jest rozgardiasz organizacyjny. 

Teraz mówisz o tym, że jakieś dziadowskie VSki starały się weryfikować. Nie powiem, kto po utworzeniu całego tego systemu i ustaleniu pewnych zasad odnośnie weryfikacji, weryfikował firmy, które nie spełniały tych wymagań. Chyba jakieś skargi wpłynęły i naprawiliście tą całą sytuację. Też boli to, że prawo według Was jednak działa wstecz. Tutaj wychodzi Wasza nieporadność jeżeli chodzi o zmiany i brak konsekwencji podczas wprowadzenia tych zmian, bo na razie jest to trzecia zmiana, ciekawe ile ich będzie.

Zamiast jakiś konsultacji z osobami, które prowadzą te "normalne" VSki z kilkuletnią tradycją idziecie na rękę tym, to wierzycie tym, którzy m.in. są w takich "masówkach", że to oni są wzorem do naśladowania.

Firmy, które starają się podkreślić swój prestiż na rynku VSek na chwilę obecną zderzają się ze ścianą, bo ten prestiż idzie z parą z byciem zweryfikowaną VSką na TMP, która nie idzie w parze z jakością (ilość≠jakość).

 

Trembatch ale ja was nie blokuje , śmiało możecie wyrazać swoje opinie , my każda przeczytamy , postaramy sie odpowiedziec i jeśli możliwe zrobić cos tak jak ktoś w tej opini napisał (o ile jest to opinia napisana prawidłowo , z normalnym słownictwem a nie co 2 słowa na K... )

 

Ja wiem , znam wasze vski (BTS , AGROMEX ,Dakar, Potwory i społka itp itd [nie będę teraz wszystkich już wypisywał]) , wiem od ilu są , wiem ze są to porzadne vski.

(odrazu mówie ze co do zmiany tych wymagan - nie miałem zabardzo nic do powiedzenia \ postaram się później coś porozmawiać tam z tymi osobami która to zmieniły i które sie tym opiekują)

 

Ja sie az tak nie znam na Vskach ( w jakis Vskach tak byłem , nie było ich dużo , i raczej króki czas [Jakiś czas byłem naprzykład w Dakarze]) - lecz jest to fakt i nie będę tego ukrywał ze nie znam się aż tak na Vskach bo nie jest to mój temat który chciałem jakoś bardzo śledzić . Odpowiadam wam , zgodnie z informacjami które na tą chwile dostałem (niestety nie mam obecnie az tak duzo czasu aby rozpisywać sie w rozmowie z osobami które sie tym zajmuja, wiec musze odpowiadać zgodnie z tym co dostałem)

 

Tak po wprowadzeniu systemu były akceptowane jakies firmy które nie spelniały wymagania - nie mówie ze nie , ktoś to akceptował ale kto dlaczego to nie mam pojecia. Ale po chwili bardziej sie tym zajeli , zaczeli usuwac tą weryfikacje i także wstrzymali weryfikacje aby bardziej to ogarnąć.

 

I wiem ze problem nie dotyczy tylko was Polskich szefów vsek ale także paru innych z krajów może także. I moje słowa co do tych polaczkow , dziad transów itp odnosiło się do innych osób , szefów mniej znanych Vsek które tworza vski sobie bo mają taką ochotę , a nie w odniesieniu do ciebie , ducha , wooqasha , łukasza w potwórków czy innych szefów znanych Vsek

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BoSsik2 said:

Proszę pamietajcie ze jest to projekt między narodowy a nie tylko Polski.
Polski Vsek jest wiecej niż ludzi którzy  mogli by być w tych Vskach. Sporo ludzi zakłada jak typowe Polskie Cebulaczki własne Vski ponieważ to On musi miec władze i ludzi pod sobą a nie ze ktoś innym nim będzie rządził.

 

Mówię o sytuacji w Polsce, ale VS'ek, które są na rynku ponad 3 lata i nie spełniają tych chorych wymagań na całym świecie liczyłbym spokojnie w setkach... Te limty, które są teraz postawione są tylko i wyłącznie dla molochów, którzy zarządzają VS'ką jak prawdziwą firmą posiadając odpowiednie działy, a nie w taki sposób skąd VS'ki się wywodzą czyli każdy każdego zna i jest kolegą, a nie wołem roboczym...

 

 

2 hours ago, BoSsik2 said:

Dla was Polskich szefów Vsek nie są to najlepsze zmiany , lecz dla innych Vsek z innych krajów jest to lepsze rozwiązanie - ponieważ tam te lepsze Vski mają dużo osób. Tam te słabsze Vski - ze tak powiem dziad transy potrafia mięć te 20 osób które były wcześniej wymagane. Niektóre tak duże vski jak to wooqash napisał są moze molochami - nie potrafia ludzie tego kontrolować ale są tez vski które maja dużo ilość osób i jest z nimi w miare okej . Wiele było skarg ze jakies "Dziad Trasy" są także zweryfkowane tak jak inna bardziej znana Vska. Może nie mówie o was lecz zapewne gdyby były te wymagania słabsze dalej i byśmy nie przerwali na jakis czas weryfikacji pewnie i od was pojawiły by sie jakies głosy czemu Vska założona 4 miesiace temu , jakis dziad trans prowadzony przez "dziecaki" ma status zweryfikowana tak jak moja Vska bardzo znana która jest jest od 2 czy wiecej lat.

 

Rozumiem, że bardziej cenicie VS'ki z większą ilością osób, a co za tym idzie z gorszymi pracownikami, aniżeli małe ale bardzo rzetelne firmy? To jest dyskryminacja! To tak jakby na rynku głos miały tylko duże firmy, które zatrudniają pół miasta, a mali przedsiębiorcy, którzy mogą to robić lepiej bo np. ręcznie, z sercem nie mięli nic do gadania... To jest bezsens i tyle.

 

Nie każda firma, która ma 10-30 pracowników jest Dziad-Transem. Będę to powtarzał jak mantrę, że Wy próbujecie wynaleźć koło na nowo. VS'ki na MP są od samego jej początku (a niektóre, które działały na SP nawet i dużo dłużej). My musimy się teraz dostosowywać do Waszych standardów, a nie Wy do Nas? Po co były te wszystkie tematy na Forum skoro mając 3, 4 czy 5 lat na rynku i nie spełniając Waszych limitów - jesteśmy nikim...

 

 

2 hours ago, BoSsik2 said:

Co do tego co daja te weryfikacja itp itd - na tą chwile nie widzicie dużego zastosowania tego lecz w przyszłości coś bedzie.

 

W przyszłości... w przyszłości to szybciej znikniemy z tego świata i tej społeczności aniżeli TruckersMP coś wprowadzi. 5 lat oczekiwania na ekonomię... ponad rok oczekiwania na nowy tryb gry... żadnych większych aktualizacji TruckersMP od ponad 2 lat... na co mamy czekać jak to zaczyna umierać i widać to w tych chorych limitach graczy, gdzie w każdej VS'ce widoczny jest pewien spadek graczy...

 

 

1 hour ago, [RT] Aro34 said:

Czyli wychodzi na to że TMP ma Polaków serdecznie w ....   byle by inni byli ważni  A my co gorsi  tak jak powiedział @WooQash I zgadzam się z nim by Polska społeczność odcięła się od TMP  bo to co team robi to już nie wiem przechodzi ludzkie pojęcie. Czy ktoś tam w ogóle liczy się ze zdaniem Polaków NIE bo po co żałosne i to na całej .... Lini 

 

Ja nie dążę do tego aby Polska społeczność miała lepszy głos. Te czasy minęły bezpowrotnie i nigdy nie wrócą. Mówię tylko jak to wygląda w przypadku polskiej społeczności, bo jestem z Polski, mam Polską firmę i gram z Polakami... Nie wiem co dzieje się w Niemczech, Francji, Brazylii itd. Co kraj to obyczaj, w Polsce od zawsze każdy chciał mieć coś swojego więc jest tyle firm ile jest, w innych krajach zapewne też są takie jednostki oraz duże molochy mające te 50+ graczy ale w jakich ilościach? Ile jest aktualnie Firm na TruckersMP, które mają 50+ pracowników? Ile?!

 

 

1 hour ago, [BTS] Trembatch said:

Nie obraź się @BoSsik2, ale jak osoba, która nie była w żadnej VSce może wiedzieć co jest dla niej dobre? Obecnie działam przy jednej VSce ponad 4 lata, z czego prawie 4 lata współprowadzę VSkę. Dziad transów (bez urazy dla firmy, która też ma taką nazwę :D) jest cały czas mnóstwo. Problem dotyczy nie tylko nas, Polskich szefów VSek, ale wszystkich VSek z całego świata! Nie wiem czy wiesz, ale w jednej firmie co ma ponad 100 osób, tylko 10% czy nawet mniej procent jest aktywna #seemslegit. Reszta osób jest bo jest. Mogę Tobie to zagwarantować, że w większości takich właśnie firm jest rozgardiasz organizacyjny. 

Teraz mówisz o tym, że jakieś dziadowskie VSki starały się weryfikować. Nie powiem, kto po utworzeniu całego tego systemu i ustaleniu pewnych zasad odnośnie weryfikacji, weryfikował firmy, które nie spełniały tych wymagań. Chyba jakieś skargi wpłynęły i naprawiliście tą całą sytuację. Też boli to, że prawo według Was jednak działa wstecz. Tutaj wychodzi Wasza nieporadność jeżeli chodzi o zmiany i brak konsekwencji podczas wprowadzenia tych zmian, bo na razie jest to trzecia zmiana, ciekawe ile ich będzie.

Zamiast jakiś konsultacji z osobami, które prowadzą te "normalne" VSki z kilkuletnią tradycją idziecie na rękę tym, to wierzycie tym, którzy m.in. są w takich "masówkach", że to oni są wzorem do naśladowania.

Firmy, które starają się podkreślić swój prestiż na rynku VSek na chwilę obecną zderzają się ze ścianą, bo ten prestiż idzie z parą z byciem zweryfikowaną VSką na TMP, która nie idzie w parze z jakością (ilość≠jakość).

 

I to jest prawda. Większość ludzi, a nawet wszyscy, którzy są decyzyjni w ustalaniu tych chorych zasad nie wiedzą co, gdzie i jak... Taka jest prawda i tego nie oszukacie, bo nie w pierwszym aspekcie to się dzieje.

 

Gdy był problem z polskim działem na Forum to były pewne dyskusje i pytania co zmienić. Pewne rzeczy się zmieniały a to z powodu głosów społeczności, a to z powodu zmian aktywności ludzi na Forum. Kiedyś limit postów na Forum, dzięki którym można było "zarejestrować firmę na Forum" nie wynosił 20. Pomijając to, czy faktycznie liczba postów jest adekwatna do posiadania firmy, bo o ile dobrze pamiętam chyba Potworki przez dłuższy czas nie miały postu na Forum. To jeszcze jakoś dało się znieść, bo napisać 20 przydatnych postów na Forum to pikuś, ale co z tego. Co z tego, że wiele Firm - które nie są "Dziad-Transami" - będąc zarejestrowana na Forum nie może być zweryfikowana na stronie?!?! To jest bezsens jak ich mało, ktoś kto od 3-5 lat jest w polskiej społeczności firm i ma dobre opinie nie ma żadnych praw w nowym systemie. Po co to wszystko było? Na co?

 

 

50 minutes ago, BoSsik2 said:

Nie mamy Polaków serdecznie w .....

Tylko jest to projekt miedzy narodowy i nie jesteśmy w stanie dogodzić każdemu krajowi - każdemu szefowie Vsce

 

Chinczy chcieli by aby wymogem było 70 osób

Polacy 20

Turkowie 10

Niemcy 30 osob i tak dalej

Nie jesteśmy w stanie zrobić tak aby dla każdego było tak jak oni by chcieli. Bo jest to miedzy narodowy projekt , a nie polski , turecki czy niemiecki projekt

Polska społeczność jest tylko kawałkiem osób które graja u nas na MultiPlayer , musimy brac pod uwage także zdania innych krajów , a nie tylko Polski - która po statystykach nie jest aż taka duża (jest wiele innych krajów w których wiecej ludzi gra niz polaków , i nie mówie tutaj tylko o turcji)

 

Czyli w takim rozrachunku trzeba postawić limit po środku, bo w Azji są firmy 100+, a w Europie nie. Chciałbym przypomnieć, że Azja czy nawet Ameryka Południowa to są inne kultury, które jak widać mogą być bardziej zgrane aniżeli Europejczycy. Skoro Polacy chcą 20, to czemu głos Turków czy Niemców też jest bagatelizowany skoro im się też nie podoba? Problem jest wprowadzić różnorakie limity tak jak było to dotychczas na Forum? Nie weryfikuje tego bot, tylko osoba.

 

 

53 minutes ago, BoSsik2 said:

Trembatch ale ja was nie blokuje , śmiało możecie wyrazać swoje opinie , my każda przeczytamy , postaramy sie odpowiedziec i jeśli możliwe zrobić cos tak jak ktoś w tej opini napisał (o ile jest to opinia napisana prawidłowo , z normalnym słownictwem a nie co 2 słowa na K... )

 

Ja wiem , znam wasze vski , wiem od ilu są , wiem ze są to porzadne vski.

(odrazu mówie ze co do zmiany tych wymagan - nie miałem zabardzo nic do powiedzenia \ postaram się później coś porozmawiać tam z tymi osobami która to zmieniły i które sie tym opiekują)

 

Ja sie az tak nie znam na Vskach - jest to fakt i nie będę tego ukrywał. Odpowiadam wam , zgodnie z informacjami które na tą chwile dostałem (niestety nie mam obecnie az tak duzo czasu aby rozpisywać sie w rozmowie z osobami które sie tym zajmuja, wiec musze odpowiadać zgodnie z tym co dostałem)

 

Tak po wprowadzeniu systemu były akceptowane jakies firmy które nie spelniały wymagania - nie mówie ze nie , ktoś to akceptował ale kto dlaczego to nie mam pojecia. Ale po chwili bardziej sie tym zajeli , zaczeli usuwac tą weryfikacje i także wstrzymali weryfikacje aby bardziej to ogarnąć.

 

Nie, w ogóle nie blokujesz. Był limit 20 osób i były już problemy w polskich realiach, były negatywne opinie to jeb damy 50, bo polakom się nie podobało 20 to damy 50 żeby w ogóle zamknęli mordy... Jaki jest tego sens? Mówimy tutaj cały czas o liczbie pracowników nie wspominając o pozostałych punktach jak aktywność w newsach czy obecność na jednym konwoju w miesiącu... Ciekawe czy te Polskie w ogóle mają moc...

 

Na Forum ciężko wstawiać co drugie słowo na K.. i C.. chociaż takie słowa się cisną na usta, widząc co TruckersMP robi dla społeczności. Dążymy do realizmu... a wykluczamy małe firmy z doświadczeniem dopuszczając do głosu wielkie molochy, które są dużo krócej i posiadają takich pracowników, że głowa mała... Wychodzi na to, że TruckersMP popiera tandetę i nie warto być uczciwym, profesjonalnym i małym - to się nie opłaca. Lepiej wejść w reżim wielkiego molocha, który ma każdego pracownika w nosie...

 • Upvote 1
 • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Gdyby na chwilę spojrzeć na to okiem młodego stażem gracza:

 

Zacząłem grać lub już trochę gram.

Szukam nowej lub co gorsza - pierwszej VTC.

O! TMP teraz poleca firmy - są zweryfikowane, czyli są lepsze, prestiżowe.

Wstępuję do takiej 50+.

Jestem nikim.

Gram z nikim bo nikt nikogo nie zna.

Rotacja w takiej 50+ wg mnie musi być gigantyczna.

 

Moja konkluzja:

W dłuższej perspektywie czasu myślę, że ja nie chciałbym kierować taką VTC 50+ osób bo się można zarąbać dodając i usuwając kolejnych graczy.

Moim zdaniem VTC które postanowią rozwinąć się ponad 50+ szybciej z tego zrezygnują niż TMP myśli.

 

A te VTC, które mają ponad 50 graczy - z moich obserwacji - niewielu widuję poprawnych kierowców, większość to łamagi nie potrafiące zmieścić się w swoim pasie. Nie ma w tym pomyśle za gram prestiżu. Niezmiennie kibicuję prestiżowym VTC z ograniczoną ilością miejsc, znających się nawzajem.

 • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

Nie, w ogóle nie blokujesz. Był limit 20 osób i były już problemy w polskich realiach, były negatywne opinie to jeb damy 50, bo polakom się nie podobało 20 to damy 50 żeby w ogóle zamknęli mordy...

 

Mówiąc blokując miałem na myśli wyrażanie waszych opini itp tutaj a nie blokowanie w znaczeniu kto dostanie zweryfikowany status Vski

Bo na blokowanie wypowiedzi na forum mam jakiś wpływ , a na to kto dostanie zweryfikowany status Vski nie mam zadużego wpływu, moge pisac , pisac i pisac tak jak wy z tymi osobami które sie tym zajmuja (Community Managers)

 

1 hour ago, WooQash said:

 

Czyli w takim rozrachunku trzeba postawić limit po środku, bo w Azji są firmy 100+, a w Europie nie. Chciałbym przypomnieć, że Azja czy nawet Ameryka Południowa to są inne kultury, które jak widać mogą być bardziej zgrane aniżeli Europejczycy. Skoro Polacy chcą 20, to czemu głos Turków czy Niemców też jest bagatelizowany skoro im się też nie podoba? Problem jest wprowadzić różnorakie limity tak jak było to dotychczas na Forum? Nie weryfikuje tego bot, tylko osoba.

No i podjeli decyzje postawienia tego po srodku na 50 ludzi ponieważ taka Azja , Chiny itp powiekszają strasznie to.

 

Tak jest problemem wprowadzanie róznych limitów ze wzgledu na to ze pózniej przyjdzie przykładowo niemiec czemu turkowie maja zweryfikowany status od 10 ludzi , a my od 30.

Na forum limity byly inne dla niektórych krajów lecz były to w małych wartosciach , jedni 20 drudzy 30...

 

Po rozmowie z osobami jakoś tam bardziej decyzyjna która sie tym zajmuje, dostałem jakąś tam informacje ze chcą aby zweryfikowane Vski były Vskami aktywnymi , które sie promują , gdzieś sie pojawią , maja bardzo duży kontakt z społecznością cała

 

Według tego co dostałem (nie sprawdzałem tego bo nie jest to moje zajecia) wiekszość z waszych Vskek które dostały lub tez prosiły o status zweryfikowany , skonczło swoją działność w tym systemie na dodatniu wymaganych 5 postów , dodaniu paru kierowców i dodaniu jakiś tam informacji o Vsce

 

A osoby decyzyjne w tym systemie chcą aby Zweryfikowane Vski były aktywny również w tym systemie piszac newsy na swoich tablicach , organizowanie konwoji wpisywanych w kalendarz na naszej stronie głównej (a nie tylko w polski kalendarz)

 

Jak już napisałem wcześniej - ja się tym systemem aż tak nie zajmuje - nie mam zadużo praw decyzyjnych , mogę , pisać rozmawiac , przekazywać wasze opinie itp itd. Lecz nie załatwie wam tego ze jak wy mówicie dajcie limit 10 osób dla polaków to tak bedzie. Bo jest to projekt miedzy narodowy i muszą być brane pod uwage także inne kraje - z mniejsza czy też wiekszość grająca społecznością niż Polska

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, BoSsik2 said:

wiekszość z waszych Vskek które dostały lub tez prosiły o status zweryfikowany , skonczło swoją działność w tym systemie na dodatniu wymaganych 5 postów , dodaniu paru kierowców i dodaniu jakiś tam informacji o Vsce

 

A osoby decyzyjne w tym systemie chcą aby Zweryfikowane Vski były aktywny również w tym systemie piszac newsy na swoich tablicach , organizowanie konwoji wpisywanych w kalendarz na naszej stronie głównej (a nie tylko w polski kalendarz)

 

Myślę więc, że poprawnie dedukowałem wcześniej, że TMP próbuje siłowo zaktywizować własne forum/stronę.

W czasach FB, Twitter'a, Instagrama - żądanie dodawania jakichś wydarzeń/relacji tutaj jest dziwne.

Mamy większą konwersję nowych kierowców pozyskanych z mediów społecznościowych niż ze strony TMP.

Sorry, ale taki mamy kllimat.

Może developerzy mogli by połączyć jakoś media społecznościowe z profilami VTC i sprawić aby wilk był syty i owca cała?

 

Inny wymóg dla VTC to posiadanie własnej strony - więc teraz mamy uaktualniać i swoją i VTC na TMP? Serio?

Edited by CHL KruszekPL
 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, BoSsik2 said:

Po rozmowie z osobami jakoś tam bardziej decyzyjna która sie tym zajmuje, dostałem jakąś tam informacje ze chcą aby zweryfikowane Vski były Vskami aktywnymi , które sie promują , gdzieś sie pojawią , maja bardzo duży kontakt z społecznością cała

 

Według tego co dostałem (nie sprawdzałem tego bo nie jest to moje zajecia) wiekszość z waszych Vskek które dostały lub tez prosiły o status zweryfikowany , skonczło swoją działność w tym systemie na dodatniu wymaganych 5 postów , dodaniu paru kierowców i dodaniu jakiś tam informacji o Vsce

 

A osoby decyzyjne w tym systemie chcą aby Zweryfikowane Vski były aktywny również w tym systemie piszac newsy na swoich tablicach , organizowanie konwoji wpisywanych w kalendarz na naszej stronie głównej (a nie tylko w polski kalendarz)

 

Jak już napisałem wcześniej - ja się tym systemem aż tak nie zajmuje - nie mam zadużo praw decyzyjnych , mogę , pisać rozmawiac , przekazywać wasze opinie itp itd. Lecz nie załatwie wam tego ze jak wy mówicie dajcie limit 10 osób dla polaków to tak bedzie. Bo jest to projekt miedzy narodowy i muszą być brane pod uwage także inne kraje - z mniejsza czy też wiekszość grająca społecznością niż Polska

 

Wybaczcie, że nie mamy takiej reklamy jak VIVA... która miała reklamę na samym profilu SCS na Facebooku... To, że nie jesteśmy aktywni na tej stronie nie znaczy, że nie jesteśmy aktywni w ogóle... Niektóre firmy wrzucają coś na Forum, inne na Facebook'a, a jeszcze inne rozmawiają i są w społeczności na Discordzie. Jaki jest sens wrzucać to samo w jeszcze jedno miejsce coś, gdzie nic to nie daje?

 

Szukając firmy ktoś będzie patrzył na to, czy ma 20 postów w miesiącu czy 1? Najlepiej pisać posty na siłę... kolejny chory pomysł. Do tej pory wystarczyła jedna wiadomość na miesiąc na Forum, teraz 20 w miesiącu... no wybaczcie, ale to się ni kupy ni dupy nie trzyma i wspiera tylko i wyłącznie duże molochy, które są w stanie robić co tydzień duże konwoje...

 

Większość VS'ek właśnie na tym skończyło dodawanie postów, bo nie widząc możliwości weryfikacji przez limit 20 pracowników zaprzestało tego, bo to po prostu strata czasu. Teraz gdy limit jest 50... tym bardziej. Po za tym o czym mamy pisać? My normalnie nie opisujemy każdego konwoju już, a co dopiero. Oczekujecie rzeczy niemożliwych. Dodanie paru kierowców? Żebym jeszcze mógł KOGOŚ DODAĆ... każdy musi dołączyć sam, dopóki nie wymogłem tego poprzez zablokowanie możliwości oddania listu przewozowego na stronie (po synchronizacji z API TruckersMP) to ciężko było to wymagać... bo nikt nie widzi celu i sensu tego na tą chwilę.

 

Osoby decyzyjne chcą... a może zaczną słuchać społeczność? Cały czas mam wrażenie, że ludzie z TruckersMP coś chcą i nie ważne czy to jest ciulowe czy nie to robią to, ale żeby kogoś posłuchać to już nie... Dlaczego mamy być aktywni poprzez pisanie newsów? Jaki to ma cel? Niech dana VS'ka będzie aktywna na Facebook'u i swojej stronie, musi jeszcze w trzecim miejscu dodawać tego samego newsa, przredagować go w kolejnym języku formatowania, wrzucić gdzieś zdjęcia... gra nie warta świeczki w mojej ocenie.

 

Tutaj nie chodzi o to by zmienić limit do 10 osób! W ogóle limitu być nie powinno, powinny się liczyć takie aspekty jak wiek danej firmy, opinie innych osób, doświadczenie. W waszym wykonaniu ważne jest to co dla nas ważne nie jest... ilość pracowników, profesjonalna strona internetowa, super slogan (gdzie niektórzy nie mają wcale tak jak my żadnego sloganu i go nie potrzebujemy), super mega aktywność, a najlepiej jakby VS'ka posiadała dział PR... Są VS'ki z super renomą, super atmosferą, ale nie są tak bardzo wylewni jak co poniektórzy (jak Ci których krocze swędziało, że aż od samego SCS'u reklamę sobie zrobili...). Większość ludzi nie zajmuje się VS'ką 24h/7, a w wolnej chwili po pracy czy szkole, a tutaj mam wrażenie, że trzeba by było z tego zrezygnować aby prowadzić coś takiego, bo porzy 50+ osobach, przy tak częstym aktualizowaniu swoich mediów społecznościowych to ktoś musiałby po prostu być zatrudniony na etacie w takiej VS'ce...

 

Posiadając profil na TruckersMP w przeciągu dwóch miesięcy nie dołączył nikt z poziomu tego profilu... dwie osoby próbowały złożyć podanie z poziomu systemu, a byli to pierwsi lepsi randomi z ulicy, którzy nawet nie spełniali naszych wymagań zapewne nie czytając regulaminu... Ten system jest właśnie dla takich ludzi... dla randomów, którzy wysyłają podanie i nikt ich nie sprawdza jak jeżdżą, ile mają banów, ile czasu poświęcają grze. Taki random zadowolony bo ma firmę, a aktywny tyle co nic... a firma też się cieszy bo ma 50+ ludzi przyjmując każdego... To jest cały system VTC TruckersMP. Nie liczy się jakoś, a ilość.

Sens dalszej rozmowy jest bezsensowny, bo i tak to co my tutaj piszemy trafia do śmietnika. Po prostu w najbliższym czasie jak będę miał chwilę na aktualizację swojej strony internetowej wyrejestrowuję swoją firmę, bo to nie ma jakiegokolwiek sensu. Reklama żadna, przywilejów żadnych, kompletny bezsens. Ponad miesiąc czasu ktoś dedukował, żeby z limitu 20 pracowników zmienić na 50... Ja tyle czasu na wyrejestrowanie się nie będę potrzebował.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Blue Trans już złożyło wniosek o wypis!
niech robią sobie dalej cyrk ale nie z Nami

 • Like 3

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2019 at 12:22 PM, WooQash said:

Rozumiem, że bardziej cenicie VS'ki z większą ilością osób, a co za tym idzie z gorszymi pracownikami, aniżeli małe ale bardzo rzetelne firmy? To jest dyskryminacja!

Dlaczego od razu większa firma musi mieć gorszych pracowników? Totalnie się z tym nie zgodzę. Wszystko zależy od kwestii organizacyjnych. Według mnie limit powinien być unikalny dla danej społeczności, wiadomo, że w niektórych krajach funkcjonowanie VTC wygląda inaczej. Jaki jest problem w Chinach zrobić np. limit 100 a w Polsce np. 20? Ktoś ma mieć problem o to, że w innych krajach inaczej to funkcjonuję? Takie rozwiązanie byłoby sprawiedliwe. Skoro jest to międzynarodowy projekt, to dlaczego co niektóre społeczności są, tak jakby wykluczone? Jeżeli jest to projekt międzynarodowy, to trzeba to dostosować pod każdą społeczność. One różnią się, więc po co robić wspólny limit skoro można zrobić dla każdego kraju osobny. Żaden kraj nie byłby poszkodowany a chyba o to chodzi. Przed wprowadzeniem limitów bada się wpierw rynek aby limit był sensowny. Dlaczego jest to uogólniane, skoro cierpią na tym inne społeczności. Jaka jest to sprawiedliwość?

 • Upvote 3

k1r73ev.png

Link to comment
Share on other sites

W skrócie, oto odpowiedz na feedback odnośnie rezygnacji z "Zweryfikowanej VS" 
I nasuwa się pytanie po co i dla kogo kto tu jest?

 

Quote

3J6G16V.png


Niech dalej nam mydlą oczy, że wprowadzają dobre, lepsze zmiany  no bo to wszystko dla Nas!

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.