Jump to content
  • 0

Kam nahrávat videá, atd.


xMarekSvk

Question

Ahoj. 

 

- Kam uploadujete vaše videa na report? Posledne som to nahrával na YT, ale kvôli nekompatibilite formátu, nahrávalo 80 mega dosť dlho. Používam GF experience.

- Jak zapnúť odvetrávanie na cisternách? Niekedy to počujem, ale key na to nepoznám, ani správný výraz na to. Je to to, jak sičí cisterna, keď je už prázdna.

- Jak používať vlastné návesy?

 

Diky

 

Link to comment
Share on other sites

17 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Ahoj :) 

 

Jestli ti mohu doporučit stáhni si tento program https://obsproject.com/cs  --- Jestliže by jsi potřeboval pomoct s nastavením OBS programu zde je příklad , určitě mě ale kontaktuj , kdyby si něco potřeboval skrze program : 

 

 

Jak nahrát video Report? 

 

 Reporty může vytvářet zde : https://truckersmp.com/reports

 

 

Jak používat vlastní návěsy ? 

Úplně jednoduše ve hře jedno jestli v singleplayeru nebo multiplayeru zajdeš do prodejce návěsů - koupíš daný návěs popřípadě můžeš upravit jeho konfiguraci.  / Opět zde doporučuji zhlédnout krátké video

 

Doufám , že ti můj post bude nápomocný ^^ 

 

 

S přátelským pozdravem 

 

-----[RLC] Dark_Owl_-----

Člen TruckersMP

Link to comment
Share on other sites

  • 1

Ahoj @xMarekSvk,

Jestliže je tvoje video příliš veliké, stačí snížit bitrate. Za mě je blbost přecházet z NVIDIA GeForce Experience, když OBS nenabízí funkci uložení posledních pár minut obrazu jako Experience. Odvětrávání na cisternách v ETS2 není, to slyšíš zvedat nebo snižovat nápravu.

 

S pozdravem,

//ASIR

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Treba je to odvetrávanie počut len v miestách vykládky/nakládky alebo v niektorých mestách, ale rozhodne to není zvuk zdvíhania či znižovania nápravy. Je to presne ten zvuk, kedy vyprázdnená cisterna za pochodu sičí. Každopádne v hre som ten zvuk počul vždy a len v prípade kedy okolo prechádzala nejaká cisterna.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hodilo by se napsat info, v jakém formátu nahráváš videa, popř. můžeš to zkusit i na nějákých jiných stránkách (Vimeo,...) Popř. jsem můžeš hodit i parametry tvého internetu, abysme se ujistili, že to není chyba v tvém internetu.

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tady ti dám pár tipů:

Každopádně nám můžeš ukázat svůj upload speed, který otestuješ na této stránce: https://www.speedtest.net/

 

S pozdravem,

//ASIR

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj,

 

nebylo by od věci uvést formát, ve kterém se ti videa nahrávají.

 

V dnešní době se mi ještě nestalo, aby byl YouTube při nahrávání videjí nějak pomalý - vždy záleží na rychlosti a kvalitě tvého internetu. Problém bych hledal v kvalitě nebo nastavení internetu. Pokud používáš i nějaké aplikace, které vyžadují připojení k internetu, ať už je to třeba blbý Windows Update nebo Twitch, vypni všechno, co jde.

A jak napsal @ASIR [CZE] o příspěvek výš, otestuj nejprve svůj upload - https://www.speedtest.net/

Pokud ale i přes to budeš chtít doporučit nějakou stránku, tak nezapomeň..
Existují 3 hlavní stránky: YouTube, Plays.Tv a Vimeo jsou nejčastěji používanými stránkami a stránkami, které nejraději navštěvujeme. V závislosti na tom, kde žijete, však někdy k těmto stránkám nemusíte mít přístup. Alternativní stránky, jako jsou DailyMotion, VidMe a Google Drive, jsou přijatelné, avšak rádi bychom, abyste používali některé z námi preferovaných stránek. Vezměte prosím na vědomí, že žádné důkazy nestahujeme. Jakékoliv stránky, které vyžadují, abychom si důkazy stáhli, budou mít za následek automatické odmítnutí nahlášení.

 

  • Odvětrávání na cisternách nezapneš, je to totiž součást hry

Jak používat vlastní návěsy?

Jednoduše:

1. Vybereš návěs, který chceš, nakonfiguruješ a koupíš.

2. Ve správci návěsů přesuneš do garáže, kde zrovna jsi

3. Dáš použít

4. Zapojíš a jezdíš.

Edited by QF_Giulia
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ještě bych dodal, to co napsal @QF_Giulia, no není to tak úplně ono, youtobe je dost pomalý ale co se zpracovávání videa týče, nahrávání je bez problémů, ale mě prostě dělá problém zpracovávání, přičemž když je třeba zpracováno video na 95% tak video stále nejde spustit...:/

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No tak snížit bitrate, už jsem to jednou řekl. Vyšší bitrate = vyšší velikost = pomalejší upload, takže nebudu dávát maximální bitrate co Experience dokáže ne? Já to třeba mám na maximum, jelikož to upload speed zváldne rychle.

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak vidíte, to odvetrávaní tam predsa je. Stretol som sa stým medzičasom 2x krát, ale v prípade ťahača + klasický náves a nie cisterna, čo mi nejde nejak do hlavy, odkial sa ten zvuk bere? :D

 

Videa sa nahrávajú vo formáte mp4. Skusil som používať google.drive a je to o moc lepšie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravím @xMarekSvk

 

Jsem rád, že tvá otázka byla zodpovězena.

Pokud budeš mít v budoucnu opět nějaký problém, neváhej se znova zeptat zde na fóru nebo nás kontaktuj skrz náš systém podpory: https://truckersmp.com/support

 

S pozdravem,

Dominik (iFlufy)

TruckersMP Support & Translator 

 

//Uzamčeno a přesunuto do Vyřešených

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.