Jump to content
Unsupported version Read more... ×

Dominik (iFlufy)

Support
 • Content Count

  587
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

879 Local Driver

About Dominik (iFlufy)

 • Rank
  8t Electronics
 • Birthday October 4

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Slovakia,Bratislava
 • Preferred Trucks
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location
  Czech Republic: Praha
 • Known languages
  Slovak(native),Czech,English,Russian language

External Websites

Recent Profile Visitors

13930 profile views
 1. If you have any problem with your game or do you have any question, you are free to contact us via support ticket or you can always send me DM.
  We will be happy to assist you  / Мы будем рады помочь Вам  

   

                                                    Illustration photo of my ride

  FCAE7ECDB507FAD03E0C379A49BE4814A6087442

   

  Best regards,

  Dominik 

  TruckersMP Support & Translator

  1. Show previous comments  1 more
  2. Dominik (iFlufy)

   Dominik (iFlufy)

   Hello @TFM DJ ccowie . I remember you when you were in support team :) Have a nice day 

  3. TFM DJ ccowie

   TFM DJ ccowie

   Thanks so much, I miss working with you!

  4. szykaro23
 2. Dominik (iFlufy)

  Výročí firmy B&Č Transport

  FIRMA: B&Č Transport Účel konvoje: Výročí firmy B&Č Transport Nestaráme se o neshody mezi společnostmi nebo řidiči. Chceme, aby všichni přišli s úsměvem na tváři a úspěšné dokončili tento konvoj. Proto chceme, aby každý řidič zůstal s námi na Discord serveru v jednom společném kanálu. Je důležité se pobavit, poznat se. Požadavky na konvoj: Každý účastník musí mít jakýkoliv náklad (max. 10t a plnou nádrž) Přinést si dobrou náladu a hodně kamarádů Popis Konvoje: Kdy? 21.6.2019 (Pátek) Server: EU2 Sraz: 17:30 (Praha-Lom) Začátek: 18:00 Konec: Přibližně 20:30 (Oslo-Container Port) Délka trasy: 1775km Událost: https://trucksbook.eu/convoy/2795 Mapa Konvoja: (Bude doložená později) Každý je vítán.
 3. Dominik (iFlufy)

  Dajú sa odstrániť šípky na slepých odbočkách?

  Zdravím, myslím si, že otázka byla zodpovězena a netřeba už doplnit více věci ke konktretnej věci. Děkuji všem účastníkům za pomoc a Marku, pokud bys opět něco potřeboval, nezapomeň nás opět kontaktovat formou forum příspěvku nebo přes náš support systém zde. Děkuji. //Uzamčeno a přesunuto do Vyřešených
 4. Slovak Mafia :troll:

  @TheGoodGuy1515 and @Newo

   

  1F1990D8A7AEA5219FE7163D037766B1CA0D92E8

   

  Best regards,

  Dominik 

  TruckersMP Support & Translator

  1. TheGoodGuy1515

   TheGoodGuy1515

   Truck Mafia Slovak Edition :joy:

  2. XinBao^

   XinBao^

   wow,nice photo

 5. Fantastic Evening Trip with the best people

   

  @EPS!LON , @Sabbi [GER] , @TheGoodGuy1515 , @Newo , @Just_AHD

   

  4038F2B9A30FB78523D335B32D48FA5045CF8D2C

   

  584317A2CBD3171C1F3F491EA77A479840C7A637

   

  Best regards,

  Dominik 

  TruckersMP Support & Translator

 6. With @EPS!LON and @Newo

   

  Drive safe, police cars are everywhere:thisisfine:

   

  10AF20C1CD1494AB73AAB02C5002AC9AE0CEC5A6

   

  Best regards,

  Dominik 

  TruckersMP Support & Translator

 7. Dominik (iFlufy)

  Problem with the ETS 2 update

  Hello @Pringles2378 I have a few tips for resolved this problem: Run TruckersMP as administrator Reinstall your PC Turn off your Firewall and Antivirus If the problem is still,please install TMP to another computer and just copy your files to right PC Probably your antivirus is blocking some files Best regards, Dominik (iFlufy) TruckersMP Support
 8. Dominik (iFlufy)

  Černé moře: Turecko [CZ]

  Nyní, když jsou hráči American Truck Simulator zaneprázdněni zkoumáním státu Washington a DLC Forest Machinery, je čas ukázat více o dalším DLC pro Euro Truck Simulator 2. Tentokrát je to Turecko! Turecko je poměrně velká země (783 356 km 2) s více než 80 miliony obyvatel. Cesta do Černého moře však ovlivní pouze evropskou část, která hraničí s Bulharskem a Řeckem, což také říká něco o historii tohoto regionu - od starověkého Řecka, přes římskou říši, byzantskou říši a Osmanskou říši až po moderní tureckou republiku, tato země viděla všechno. Najdete zde spoustu památek, historických budov a pozůstatků minulosti. Například Edirne, jedno z prvních měst, se kterými se setkáváte při vstupu do Turecka, bylo založeno římským císařem Hadriánem na místě starobylé thrácké osady a následně sloužilo jako třetí město Osmanské říše. Pokud jde o nákladní dopravu, Turecko je velkou zemí. Profese řidiče kamionu je vysoce respektována, takže vše, co souvisí s dopravou, má obvykle vysoký standard - ať už se jedná o zastávku kamionu, čerpací stanici nebo něco jiného. Toto je téma pro budoucí příspěvky v našem blogu. V současné době nabízíme tyto první snímky, ale nemůžeme se dočkat, až vám řekneme ještě více! Proč si mezitím nepřidáte rozšíření "cesta do Černého moře" do seznamu přání? https://store.steampowered.com/app/1056760/Euro_Truck_Simulator_2__Road_to_the_Black_Sea/ Oficiální článek: https://blog.scssoft.com/2019/06/black-sea-turkey.html Přeložil: @Dominik (iFlufy) (Překlad se může trochu lišit od oficiálního článku)
 9. Good night TMP :tmp:

  With @EPS!LON

   

  28F17A23275D8B27712980BEB8517D9B6677EE37

   

  Best regards,

  Dominik 

  TruckersMP Support & Translator

  1. Newo

   Newo

   Great scenery! Good night also to you! :thisisfine:

  2. Killua // Ireland ^_^
 10. Good night guys ♥

   

  There can be no friendship without confidence, and no confidence without integrity. --> (@EPS!LON , @legress , @GGF MD , @MrCipr , @ShawnCZek) <-- These are the people I met at TMP and I trust them.

  The only way to have a friend is to be one.

  8394B023733544360F0A11F8151587B2D8133B6E

   

  Best regards,

  Dominik 

  TruckersMP Support & Translator

  1. Show previous comments  5 more
  2. Killua // Ireland ^_^

   Killua // Ireland ^_^

   Cows ^_^ Good Night :)

  3. XinBao^

   XinBao^

   nice photos and good night:)

  4. Silent Death_53

   Silent Death_53

   Good Morning! (:

   And Nice Photo! :wub:

 11. Dominik (iFlufy)

  Washington: Infrastruktura [CZ]

  Jak se blíží vydání naší nové mapy pro American Truck Simulator, chceme se zaměřit na některé oblasti, které řidiči kamionů budou nejčastěji používat na svých cestách v novém státě a na západním pobřeží. Neoddělitelnou součástí každé cesty na dlouhé vzdálenosti je parkování pro nákladní vozidla a rekreační oblasti, kde si řidič může odpočinout od cesty. Bez ohledu na to, zda spíte, doplňujete palivo nebo dokonce vážíte svůj náklad, s 10 parkovacími místy pro kamiony, 4 odpočívadly a 13 stanicemi na kontrolu hmotnosti ve Washingtonu, nikdy nebudete příliš daleko od zastávky, abyste si odnesli 10-100. Určitě najdete mnoho unikátních křižovatek spojujících dálnice a křižovatky na vaší cestě. S návštěvností nad vámi a pod vámi vás tyto umělecké silniční sítě spojí s vaším cílem. A pokud se vám líbí další kus státu Washington, dnes děláme speciální stream Washingtonu z našeho SCS studia (jak na Twitch, tak na Steam). Zde uvidíte rozhovory s vývojáři, kteří se podíleli na kreativním rozšiřování mapy, sérii otázek a odpovědí generálního ředitele Pavla Šebora a šanci vyhrát nový Washingtonský balíček a mnoho dalšího. Takže nezapomeňte se k nám připojit ve 17pm UTC, nebo spíše - právě teď! Do té doby, proč si nepřidáte rozšíření Washington do seznamu přání ? https://store.steampowered.com/app/1015160/American_Truck_Simulator__Washington/ Oficiální článek: https://blog.scssoft.com/2019/06/washington-infrastructure.html Přeložil: @Dominik (iFlufy) (Překlad se může trochu lišit od oficiálního článku)
 12. Dominik (iFlufy)

  Černé moře: Bulharsko [CZ]

  Zatímco v tomto týdnu vládne zpravodajskému zpravodajství nadcházející vydání státu Washington, nezapomněli jsme na naše věrné fanoušky Euro Truck Simulator 2. Po vydání aktualizace 1.35 pro ETS2 pokračujme v diskusi o cestě do Černého moře. Další na našem seznamu budoucích zemí je Bulharsko. Bulharsko je středně velká slovanská země (110,994 čtverečních km), hraničí s Černým mořem na východě a Tureckem na jihu. Umístění země na křižovatce Evropy a Asie vedlo k tomu, že se stala odrazovým můstkem mnoha kulturních a strategických změn za posledních staletí a tisíciletí. Jako místo narození cyrilské abecedy v 9. století našeho letopočtu bylo Bulharsko také součástí byzantské a osmanské říše a pak východního bloku v čele se Sovětským svazem, než se v roce 1991 nakonec stalo nezávislou parlamentní republikou. Pozůstatky tohoto sjednocení kultur lze stále vidět po celé zemi, když jedete po klikatých venkovských silnicích, rušných městských nebo klidných pobřežních silnicích. I když vám v nadcházejících měsících ukážeme mnohem více, zde je sbírka několika snímků z nedokončené výroby nové rozšiřující karty, která vás zaujme - tentokrát s některými rustikálními místy a sovětskou architekturou. Proč si mezitím nepřidáte rozšíření "cesta do Černého moře" do seznamu přání? https://store.steampowered.com/app/1056760/Euro_Truck_Simulator_2__Road_to_the_Black_Sea/ Oficiální článek: https://blog.scssoft.com/2019/06/black-sea-bulgaria.html Přeložil: @Dominik (iFlufy) (Překlad se může trochu lišit od oficiálního článku)
 13. Dominik (iFlufy)

  Ako dlho trvá aktualizácia na update?

  Zdravím @xMarekSvk , Developeři pracují v co nejkratší termín pro aktualizaci multiplayeru. Bohužel, nikdo dosud neví, kdy to bude hotové tak Vás prosím o strpení Ohledně DLC Rumunsko, ví se pouze rok vydání - 2019. SCS ještě neoznámil datum kdy pro hru Euro Truck Simulator 2 vyjde toto DLC. Prosím sledujte blog.scssoft.com nebo na našem fóru přeložené články od SCS (SCS - Novinky) S pozdravem, Dominik (iFlufy) TruckersMP Support & Translator
 14. Zdravím @Aylin, Máš právo si 3 krát vytvořit ban appeal na jeden ban . Pokud si chceš zažádat o zrušení svého banu, klikni na odkaz níže: https://truckersmp.com/appeals Zde máš návod, jak by měl taková žádost o Appeal vypadat: Pokud budeš mít pocit, že tvůj Appeal nebyl vyřízen profesionálně, klikni na odkaz níže: Pokud máš ještě nějaké další otázky, neboj se na cokoliv zeptat. @xMarekSvk Ohledně druhého účtu: §1.2 - Obcházení trestu Vytváření nebo používání jiného účtu k obcházení dočasného či permanentního zákazu. Pokud-li budou existovat důkazy o obcházení zákazu, manažeři si vyhrazují právo kdykoliv penalizovat daného uživatele bez upozornění. Děkuji. S pozdravem, Dominik (iFlufy) TruckersMP Support & Translator
 15. Dominik (iFlufy)

  Neoficiální CCTV 24/7 kamera.

  Téma přesouvám do archivu kvůli neplatnosti & neaktivity
×