Jump to content

xMarekSvk

Driver
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Truck?

About xMarekSvk

 • Rank
  3t Young Seedlings

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Bratislava
 • Interests
  Work & Games
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Nevada: Reno
 • EU Garage Location
  Slovakia: Bratislava
 • Known languages
  ENG,GER,RUS,SVK,CZ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I dont have 10 mins. I use Geforce experience for videos and i setup for last 30s , because it eat huge space.
 2. No idea where to post. I dont want create now topic , when my experience is similiar with this topic. Can somebody explain me what i did wrong? Anyway i was little shocked. https://drive.google.com/open?id=1wY6KE9k5DiE84ez0XNRcfMEQy3w7GuRQ @Matt #CarLadMatt
 3. Ahoj. Mám problém. Vždy keď navštívim jednu z mojich garáži a chcem presedlať na iný truck ktorý tam mám, tak sa objavím v Bratislave - v základnej garáži. Včera som si kúpil nový truck, ktorý som nechal predajcom doviesť do clermontu a keď som tam prišiel a chcel som tam nechať môj starý a zobrať si ten nový, tak opäť som sa objavil v garáži v Bratislave. Vždy keď chcem zmeniť truck , tak sa tam objavím. Chcel som garáž v Bratislave predať, zbaviť sa jej, ale aj keď dám všetký trucky a veci z nej preć, ostane mi tam avatar a nieje možné ju predať. Ale čo ma najviac štve je, že vždycky pri tom presadaní ma to portne do Bratislavy a keď sa chcem vrátiť nazad na to miesto, tak mi to vcucne tak 40,000€... Príde mi vskutku nereálne, že pri výmene trucku vo Francúzsku sa objavím v Bratislave.......
 4. when they give less max speed limit to 110km/h, let it looks like you go 110km/h as in real (country around you pass faster), not as when 60km/h in real.
 5. No, pride mi , že čo sa týka trajektu v calais ktorý vedie do anglicka, tak je vidieť zmena. Nástup býval v pravo, teraz je vľavo. Čo hodne kamionistov poplietlo keď tam nadokovalo. Škoda len, že textura v takom prípade nepustí otočiť sa a musí sa odtiaľ vycúvavať.
 6. Ahoj. Hodilo mi update na TruckersMP a nikde neviem najsť, čo sa zmenilo updatom. V hre som si jedine všimol na trase C-D zelenú vlajku. Čo to znamená? Díky Edit: Došiel som na to miesto. A je to trailer, ktorý som tam nechal pred niekolkými dňami. Každopádne stále neviem čo bolo obsahom updatov.
 7. Ahoj. Bol som si dotankovať truck na čerpačke juho-západne od Felixstowe. Dotankoval som a nastavil som si gps naspäť do mesta a vyrazil. Navigácia mi ukázala, že kúsok nižšie sa budem môcť otočiť, avšak výpadovka je zahradená takými tými bielymi šípkami, ktoré zožltnú keď sa priblížiťe. Nedá sa cez ne prejst, blokujú vjazd. Gpska ma naviguje skrz ne, lebo je tam podjazd, ale prejsť sa nedá. Preto mi napadlo, že načo tam vlastne sú, kto ich tam potrebuje? Dajú sa nejak vypať?
 8. Mne sa to nespusti do hry. Maximalne tak, jak máš v tom videu čo si posielal.
 9. Dneska som hral ets 2 mp ešte na starej verzii. Lenže, večer som si nevšimol, že mi steam zase updatuje hru. Takže sa nakoniec updatla. Využil som možnosti downgrade, ale.. launcher mi porád detekuje verziu 1.35, i keď na steame mam nastavenú 1.34. Takže už neni možné hrať ani na pôvodnej verzii?
 10. Ahoj. Ako dlho zvyčajne potrvá asimilácia ets 2 mp modu na nový update? Diky A vie niekto kedy by mohlo byť dostupné dlc rumunsko?
×
×
 • Create New...